+4 oy
82,154 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (36 puan) tarafından

Esra Ezmeci tuzlu su tarifi

1 litre suya 2 yemek kaşığı su koyup karıştırmalısınız. Banyo sırasında sağ omuzunuzdan başlayarak vücudunuzun yarısına dökmelisiniz. Sağ omuzdan başlamanın enerjisel bir durumu söz konusudur. İsteğe göre daha sonra sol tarafınıza da dökebilirsiniz. Nötrleme yani rahatlama için çok önemli bir tekniktir. Yüzyıllar boyunca insanlar tarafından kullanılmıştır.

image

12 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
Ayaklarını tuzlu suda bekletip meditasyon yapanlar da var. Çok iyi geldiğini söylüyorlar.
tarafından
Benim annem bunu babama yapıyor zaten babam ayakta çalışıyor ayağı ağrıdığı zaman hemen tuzlu suyun içine koyar babamin ayağı da rahatlar ve yaklaşık 24 yıldır yapar annem bunu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne ise yarıyor tam olarak 
(47 puan) tarafından
Esra Ezmeci ilişkilerin düzenlenmesini sağlıyor diyor.
0 oy
(9,264 puan) tarafından
Bunu yapınca ne olacakmş
(51 puan) tarafından
Rahatlama sağlıyor canım.
(9,264 puan) tarafından
Teşekkur wderim
0 oy
tarafından
Ne oluyomuş ki bunu yapınca
(51 puan) tarafından
Tuzlu su yöntemi çok farklı alanlarda kullanılıyor. Mesela uyku sorunu varsa gece yatmadan önce ayaklarınızı tuzlu içinde bekletmeniz çok faydalı oluyor. Yorgunluğu azaltıyor.
tarafından
Uyku sorunum var ya oruçtan bu yana geceleri uyuyamıyorum ramazanda geceleri sahura kadar uyumuyordum bünyem öyle alıştı artık uyuyamıyorum denesem iyi gelirmi ki
0 oy
(153 puan) tarafından
Aile, eş ilişkilerinin düzenlenmesine yönelik uygulamalar.
0 oy
(27 puan) tarafından
Uf ne sacma Allah aşkına ya şaşırdı iyice bu kadın psikolog mu baska bi sey mi belli değil
(25,224 puan) tarafından
Kahin kahin :D
(27 puan) tarafından
Ahahahaha aynen ya. :)))
0 oy
tarafından
Geldi yine Esra ezmeci reklamı :)
(27 puan) tarafından
Reklam vermediği bi burası kalmıştı gerçekten parayla takipçi satın alan, çekilişle takipçi kasan bi kadın şaşırmadım
tarafından
Kitapları da videoları da çer çöp :) romantik İslamcıların farklı versiyonu işte
0 oy
tarafından
Kadın bura sayesinde ünlü oldu
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bir süre denemiş biri olarak tavsiye ederim :) birde insan kendini daha güzel daha özgüvenli hissediyor :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bi ben mi inanmiyorum bu kadina acaba..bos beles  biri gibi geliyo bna..Allah bilir normal hayatta sevgilisi bile yoktur:) tuzlu suyun faydasi elbet vardr ki bunu da o bulmamistr yani..ayrica ilişkide de ise yarayacagini düşünmüyorum..o zamn herkes su dökünsün kimse psikolaga fln gitmesin tuz çözsün her seyi
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Hep bu kadın cikiyo sporsor felanmi:D
0 oy
tarafından
düzenlendi

sürekli görür oldum bu kadının yazılarını gurupta sorsanız ne psikolok ne bir doktor ne ciymiş bu kadın 

tarafından
Yarabbi çiko şirine kesinlikle bu olmali
tarafından
Hangisi kız attığım mı
tarafından
Yes onu yap
tarafından
Tımammm
tarafından
Bendeki uyuzz herif oldukça boyattırmaz saçımı sadece saçımı kesdircem kıyamasamda.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 777 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 418 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,955 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,775 göst.