0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebegim 3 aylik bile olmadi daha ama dogdugundan beri gunduz uykusu neredeyse hic yok uyusa bile misal ayagimda salliyosam ayagimdan birakamiyorum hemen uyaniyo kucagimda memede uyuyosa yerine yatiramiyorum dalmasini ne kadar beklersem bekleyim biraktigim gibi uyaniyo. Ayakta sallamayi biraktim besiginde sallayip uyutuyorum ama onda da uyusa bile sallamayi birakinca uyaniyo gun icinde tuvalete bile gitsem agliyo bisey yiyecegim zaman hem sallayip hem yiyorum gercekten cok yorucu oluyo cunku hicbisey yapamiyorum basindan kalkamiyorum sallamasam bu sefer kucak istiyo uyuttum diye mutfaga gidiyorum yemek yapmaya daha tencereyi ocaga koymadan aglamaya basliyo ne yapacagimi sasirdim kaynanam da esime demis ki cocuk 10 dk da mi uyumuyo yemek yapamiyo 10 dk da ne yemek oluyo Allah aşkına onu da gectim gercekten 10 dk bile kendi basina uyumuyo surekli sallamam gerekiyo biraktigim gibi anında uyaniyo ben nerede yanlis yapiyorum ya koyuyum besigine aglasin mi yanina gitmeyim mi kucagima almayim mi ne istiyolar anlamiyorum ki

4 Cevaplar

0 oy
(2,842 puan) tarafından
Sallamayi birak yere battaniye yorgan at yanina yat emzir birak simdi tam zamani 4 aya kadar biz oyleydik sonra sallamayı  biraktim tam yaşadıklarını  yasiyodum
tarafından
Yer sert olur diye koltugu acip yanina yattim emzirip uyuttum bu sefer elimi tutuyo oyle uyuyo bi ara tuvalete kalktim agladi yanina gidip tekrardan elini tuttum uyumaya devam etti
(2,842 puan) tarafından
Benimki 3 aylikken düşmüştü  koltuktan  cok dikkat et kuzum zamanla alışır sen pes etme
tarafından
Tm canm sagolasin
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Bu kadar az uyumasi normal değil ki.Tam doymuyor olabilir mi?En azından birkaç saat uyuması lazım gündüz.
tarafından
Hic uyumasa dedigin dogru olabilir ama gece uyuyo Allah a sukur ve meme emerken de uyuyo o sekilde biraksam kesintisiz 2 saat uyur ama ben yoruldugum icin yerine yatiriyorum uyaniyo hemen
(707 puan) tarafından
Anakucagi falan yok mu yatirsan.Yada alma imkanım varsa al hem senin kucagin zanneder uyur.
tarafından
Ana kucagi var ama ondan da cabuk sıkılıyo
(707 puan) tarafından
O zaman kanguru al
tarafından
Kangurum da var disarda duruyo ama evde cok agliyo onun icinde
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Benim ilk dört ayımı tarif etmişsin valla akşamdan yapardım ben yemeği bir de oyun halısı almıştım uyanıkken oynasın da yemek koyayım diye hem onla hem de bay bay night damla ile baş ettim şuan Gündüz yine pek yok ama gece uyuyor. Allah kolaylık versin geçecek bu günler. 
tarafından
Cok duydum o damlayi ama benim bebegim gece uyuyo cok sukur benim sıkıntım gunduzde
(13,203 puan) tarafından
Ben de gündüz için başladım zaten ondan diyorum
tarafından
Hmm ben gece damlasi saniyodm onu. Ne kadarlikken vermeye basladin canim benim bebegimin 3 aylik olmasina 5 gun var kullanabilir miyim
(13,203 puan) tarafından
4 aylıktı başladım canım 5-10 damla verdim. Zaten ilaç değil üç damla bile versen rahatlatır bitki çayı.
tarafından
Tm canim sagol bi bakayim olmadi ben de vereyim cok yoruluyorm cunku gunduz
0 oy
tarafından
Benim kız da 3 aylık karnını doyurup altını alıp geri yatırırsam uyumaz. Konuşur ilgilenir masaj yaparım. Kucakta gezdiririm. Bunları yapınca yoruluyor bazen kendiliğinden uyuyor. Yorulunca çabuk uyur canım 
tarafından
Yorumlarda gördüm yer sert olmaz havalarda ısındı zaten. Yere koy battaniye serip koy. Seni görebileceği yerlerde yatır inan ben bazen örtü serip mutfak tezgahına bile koyuyorum
tarafından
Kucakta ben de gezdiriyorum ama oturmami bile istemiyo surekli gezmek disariya bakmak istiyo ben de yoruluyorum bi zaman sonra hem benim bebegimin uyumasinda bi sıkıntı yok meme emerken uyuyo birakmasam kucagimda saatlerce uyur ki sirf uyusun diye hic kipirdamayip kucagimda 3 saat uyutmuslugum var ama biraktigim gibi aglamaya basliyo odadan ciksam beni goremeyince yine agliyo

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 458 göst.
0 oy
12 cevap 474 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gamzelihatun56 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 636 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,153 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,829 soru

11,511,093 cevap

35,172 kullanıcı

...