0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

kizlar ilk defa elbise sipariş ediyom bura guvenilirmi ya 

İndirimdeydi baktım bunları sipariş ettim sorunlu site mi bilen varmı nasıllar sipariş ettiklerim sizce

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya 30 TL’ye kıyafet olur mu hiç bebek kıyafeti bile 50 TL ben geçen tunik aldım 180 TL ona rağmen beğenmedim kaldığı 30 tlye kalitesiz canım alma boşa yınede sen bilirsin 
tarafından
Nasıl iptal oluyo iptal edeyim
(2,165 puan) tarafından
Canm ben çok aldım hiç sorun yaşamadım hâlâ daha giyniyorum kullanıyorum aldığım ürünleri
(2,165 puan) tarafından
Hatta pembeli olan aynısı sarı renkli olanı aldım şuan giyniyorum canm
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Bence birini iptlal et bak nasil kumasi vs hosuna giderse digerinide alrsin
(256 puan) tarafından
Musteri hizmetlerini ara onlar iptal ediyor
tarafından
Numarası neydi cnm arim hemen
(248 puan) tarafından
Ulaşabilirse tabi
(248 puan) tarafından
Benim ürünler geldi. Telefon ve Instagram'dn ulaşamıyorum. Alışveriş yapınca mail gelmişti oradan yazınca bir süre sonra döndüler ama kargo parasını siz ödüyorsunuz dediler yaklaşık 10 TL falandı ve de alırken kargo parası verdim iade ederken yine vereceğim 20 lira kadar oluyor ne anladım ben bu işten kendi paramdan da olacaktım vazgeçtim göndermekten
tarafından
Valla canım çok yüksek kargo parasıyla filan yüksek oluyo dediğin gibi valla neyse aradım iptal ettim az önce korkuyom kötü filan çıkar filan para boşa gitmesin en iyisi mağazadan alayim
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ben iki kez yaptım baya da bisey aldım gayet güzel geldiler 
tarafından
Hm iyi CNm iptal nasıl oluyo acaba biliyonmu
(12,513 puan) tarafından
Hesap actıysan siparislerim kısmından iptal edebilirsin
tarafından
Müşteri hizmetini aradım iptal ettiler şükür cnm en iyisi mağazadan alayim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Urunleri kötu diye duymustm 
0 oy
(61 puan) tarafından
Eliza moda çok çok ucuz valla geçen hafta deli gibi alışveriş yaptım hepsi de çok güzel 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bu siteden pek kimse memmun değil burda çok okuduk
0 oy
tarafından
Kuzenim sipariş vermiş 2 tane tunik bakalım naısl gelecek güzel gelirse haber veririm sana
0 oy
tarafından
Benim kız kardeşim ordan 200 TL ye beş altı parça kıyafet aldı . İstedikleri geldi gelmesine ama aşırı kalitesin en fazla iki defa giyebikirsin ilk yıkamada tiftikleniyor bollasiyor rengi gidiyor beş kuruşa yaramaz yani 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Ben aldim memnun kaldim canim. Gayet giyilebilecek kumaş geldi hem. Kötü gelsede 30 liraya zaten normalde bulamayız bu riski alirim diye düşünmüştüm. Profilimde postlarıma bakabilirsin. Baya ürün almistim. Hatta piyasada 100 liradan aşağı olmayan kot ceketi 15 liraya aldim. Ve bildiğin taş gibi kot yani :)  
tarafından
Hm  ne güzel CNm ben iptal edecek ya nasıl oluyo söylermisn
(7,411 puan) tarafından
Canim bende bi defa yanlis sipariş vermiştim müşteri hizmetlerini aradim iptal ettirsin. Sende yeni sipariş verdiysen hemen atra iptal ettir
tarafından
Tm canım çok sağol şükür iptal ettim aradım şimdi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bana gelen ürünler iğrençti

0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ben yaptim burdan cok kotu hic dgl giymedim bile bi kapşonlu ceket aldim onu giyerim o biraz daha iyi cikti
0 oy
(248 puan) tarafından
Canım üstteki pembe modelin takımını aldım kırmızı alt üst 30 TL ye indirime düşmüştü hatta fotoda o kadar canlı ve güzel bir kırmızıydı ki ama bana gelince bayağı ton farkı vardı ve kalitesini de iyi bulmadım açıkçası ama bazı ürünleri iyi geliyor 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Evet canm ben çok aldım güvenilir biyer şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
+1 oy
6 cevap 134 göst.
0 oy
1 cevap 46 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde AYSGUL. 5821 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 312 göst.

379,623 soru

11,364,194 cevap

34,841 kullanıcı

...