0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (366 puan) tarafından
Kızlar sezeryan doğum yaptım ne yememeliyim kabızlık gaz ve hemoroit acısından hiç bilmiyorum birde ne yemeliyim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ekmek yeme bide kabız yapacak şeyler yeme genelde hoşaf ve sıvı şeyler tüket çay çorba gibi şeyler bi süre ekmek yeme ben öyle yaptım bendede hemoroid yüksekti ondan doktorum dedi yeme diye sürekli sıvı tüket dedi 40 ki çıkana kadar 
(366 puan) tarafından
Ne çorbası yapayım
tarafından
Mercimek hariç  diğerlerini yapabirsin çok baharat koymadan tabi
(366 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
tarafından
Rica ederim hayırlı olsun bu arada :)
(366 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hayırlı ömürlü olsun cnm bebeğin

Gaz yapan seyleri bilirsin az çok zaten fasulye nohut mercimek yeme cnm yesil sogan su cay bulgur pilavi bol bol sut yapar rezene cayi icmenide oneririm hem sut yapar hem bebeginin gaz acisindan rahatlamasini sağlar  kabizlik icinde kati beslenme cnm siviya ağırlık ver şuan en azindan ameliyat yerin iyilesene kadar mesela benim bebegimde de kabizlik olmuştu 2 3 aylikken doktor bana kati gidalardan uzak dur biraz sivi beslen bebeginin kabizligida senin yediklerinle alakali demisti bu da kucuk bi dipnot:)

(366 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol bulgur soğan gaz yapıyor diyorlar ama
tarafından
Bize yapmadi cnm aksine süt yapti deeigim gibi deneyerek size neyin iyi geldigini neyin yaramadığını ogrenirsin her bebek farkli cnm:)
(366 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ben ilk 1hafta çorba yoğurt türü sıvı şeyler yemiştim.Kuru fasulye nohut gibi gaz içeren şeyler yeme
(366 puan) tarafından
Tamam canım sağol öyle yapayım bari
0 oy
(34 puan) tarafından
Gaz yapan yiyecekler yeme yada kabız yapacak yiyecekler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mihrenur77 (23 puan) tarafından soruldu

381,029 soru

11,407,182 cevap

34,943 kullanıcı