0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde tarafından

ismini bilen varmi 

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(965 puan) tarafından

Ayyyyyy bayıldım keşke bilseydim Allahım neler yaratıyor şunun rengine güzelliğine bak <3

tarafından
arkadas yazmis japon guluymus her mevsim aciyor cok guzel bi gul.brnim evim bahceli ev disari koymustum gunes yakiyordu o yuzden tomurcuklari acmadan dokuluyordu 2 gun yamurlu serin gecdi baktim gulleri acmis bende alip eve koydum gunesi prk sevmiyormus .sever belkide sabahdan aksama kadar gunes altinda durmak istemiyor demekki :)))
(965 puan) tarafından
Ya muhteşem bisey rengi çok hoş çiçek delisiyim ben canım evimde çok ama bu daha bir hoşuma gitti iyi bak ina canım çok güzel kurutma
tarafından
tamam kuzum
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Japon gülü diye geçiyor googlede
tarafından
yesekkurler .cok guzel bi gul.her mevsim aciyor
0 oy
tarafından
Yaaa çok güzel miş 
tarafından
evet kuzum
0 oy
(23 puan) tarafından
Benimde bu gülden var pembe benimkisi dışarıda güneş vurduğu için yakıyor mu ne sürekli yaprakları soluyor kuru ve serin bir yere aldım sonra 
tarafından
aynen bende. suan aciyor gunun altindaydi o yuzden sarariyordu yapraklari ve tomurcuklar acmadan dokuluyordu
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Bende dün gördüm bi komşu da bayıldım araştırdım tutturmak biraz meşakkatli cicegi solsun bi dal kırıp verecek sağolsun inşallah tuttura bilirim senin ciceginde cok güzel iceri cicegi bu çicek
tarafından
evet kuzum.kuzum bende bunun sade acani vardi onu ablama verdim simdi bu bol lecekli .bende bundan ablama ablamda ondan bana ekicek.biraz zor tutturulan bi cicek.dalini kirib topra basiyorsun uzerine 40 gun bi kavanoz koyuyorsun oyle tutturuluyor bu guller dur sade acaninda resmini atayim bi bak
(1,034 puan) tarafından
Uğraşmaya deger bence cok güzel maşallah
tarafından
kuzum resim aticam  bakarsin kirmizi olan koca acan da bu gulden sadece yapragi az olan bendeki icerdede yapraklari var .bunu ablama verdim suan ondanda istiyorum oda bana ekicek
(1,034 puan) tarafından
At ta bakayım kız merak ettim :)
0 oy
tarafından

bu gul kuzum

image

image

(1,034 puan) tarafından
Buda cok güzelmiş rabbim neler yaratıyor maaşallah
tarafından
evet kuzum
0 oy
(1,034 puan) tarafından

image

bun larda benim ciceklerim yeni başladım büyütmeye
tarafından
kirimizi acandan annem ablam  ikiside vericek bana.sardunya sanirim o.
turuncu beyazinida komsumda var kucuk buyusun onda vericek
tarafından
cok guzel senin gullerinde
(1,034 puan) tarafından
Evet sardunya canım komşumunkileri cekerim bi gün her rengi var ama çicek zamanı fide olmuyormuş ya minik siyah sinek var bi Kactane ni olur ki biliyormusun
tarafından
evet kuzum cok guzel o sardunyalarda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 368 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 262 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 348 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde Damla Karaca (1,822 puan) tarafından soruldu