0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 senelik evliyim simdi görev yerimiz bursa ama tayinciyiz ve siirt çıktı,eşimle konuştuk hep dış karakollar boşalmış es götürme olmayabilir dedi,bebek düşünüyorum tedavi de goruyirum acaba dilekçe yazsak  raporlarımı falan eklesem merkez veya es goturulebilir bir yere düşer miyiz? Ve siirte görev yapan arkadaşlar var mı nasıl bi yer çalışma sistemi falan

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne zaman açıklandı 
tarafından
1 hafta falan oldu xanim geçmiştir belki de
tarafından
Hmm anladm cnm jandarma demek ki bizimki açıklanmadı daha o yüzden sordum yeni mi açıklandı acaba die
tarafından
Jandarma canım il tercihi yaptık şimdi ilçe tercihleri var onların belli olmasını bekliyoruz
-Reklam-
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Yazın deneyin. Belki olur. Eş götürülemeyen yer en korktuğum şey. Allah yardımcımız olsun.
tarafından
Siirt kesin çıktı canim ilçesi belli değil daha,bende cok korkuyorum ya inşallah beraber gidebiliriz,Amin hepimizin yardımcısı olsun Rabbım♥️
0 oy
(544 puan) tarafından
Şuan siirtteyiz çoğu ilçeye ev götürülüyor ama ilçelerle merkez arası ulaşım biraz problem herzmaan gelip gidilmiyor bebek düşünüyorsaniz merkeze çıkmanız lazım rapor dilekçe falan ise yarayacagini sanmıyorum atama konusunda 
tarafından
Allah razı olsun canim benim,siz kurtuldunuz nasibi bize artık☺☺♥️
(544 puan) tarafından
Darısı başınıza , il içi atamalar 15 Haziran'da açıklanıyor diye duydum haberin olsun muhtemelen o tarihte öğrenirsiniz neresi olacağını  :)))
tarafından
Ay xok tesekkur ederim canim 25 haziran yada 2 temmuzda da burdan ilisigimiz kesilecekmis zaten
(544 puan) tarafından
Anladım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah merkeze dusersiniz :)
tarafından
Insallah canim benim sagolasin♥️
0 oy
tarafından
Dilekceyi tayin yazarken yada cikmadan once yassaydiniz keşke esim 9 yildir dogudayim aile hayatim yok fln diye dilekce verdi tercih etmedigimiz ama sabit bir birlik cikti cok sukur 
tarafından
Biz ilk görev yerimiz batı 4 senedir eşim bursada o yüzden öyle bir dilekçe yazamazdı sanirim çünkü 4 senedir çok rahattı
tarafından
Hım bilmiyorum hakkinizda hayirlisi
tarafından
Allah razı olsun canim♥️
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Arabanız varsa ilçe de oturursunuz eşin arabayla günlük gider gelir karakola 
tarafından
Var canim araba ama daha ilceler belli olmadı inşallah es götürülen bir yer olur dua edin bana
(3,822 puan) tarafından
İnşallah kuzum bende vanın bir ilçesindeyim burda hep uzmanlar jandarmalar falan ev tutuyorlar bide kendi lojmanları oluyor bakarsın lojmanı bir yer çıkar
tarafından
Hayirlisi olsun inşallah kuzum ya iyi insanlar çıkarsın Rabbım karşımıza♥️
0 oy
(552 puan) tarafından
Bizimki de Tunceli'ye çıktı cnm eşim hep merkez karakolları yazdı belki olmaz daha iç tayin görenler olacak tercihler açıldı il içi yerleri hep merkez yazsın eşin benim eşim asayiste onun için dış karakola veremiyorlar senin eşin komandomu
tarafından
Benim eşim de jandarma canim bursa da geri gönderme merkezinde çalışıyordu daha öncesinde de asayişti ama inşallah merkezi karakollar olur
(552 puan) tarafından
Cnm şuan rapor yazmanız bişey ifade etmez benim eşim kanser atlattı sürekli kontrole gidip geliyor o yüzden hastaneye yakın bı karakol olması lazım bizde tercihten sonra farkına vardık ve rapor verdik kabul edilmedi hastalık olduğu halde
tarafından
Cok geçmiş olsun canim Rabbım bi daha yaşatmasın inşallah,hakkımızda hayırlısı olsun inşallah o zaman kuzum♥️
0 oy
tarafından
Ahhh benim memleketim canım memleketim em son 2 sene önce gittim 
tarafından
Nasil güzel bi yer mi,gerçi insanin memleketi illaki güzel gelir☺♥️imkanları nasıl mesela ve gelirsen inşallah beklerim♥️senin memleketinde seni ağrılarım☺☺
tarafından
Bir şey diyim mi sana hiç orda yaşamadım yani tatil amaclı gittim hep ben istanbulda doğdum çünkü gidip 2 ay kalıp gelirdim bazen 1 hafta bazen 3 hafta
tarafından
İkimizde yabancıyız yani siirte☺
tarafından
Evet memleketim ama yabancısıyım ama çok seviyorum bide çok sicakkkkk anneannemlerin bütün odalarında klima var daha dün konuştum ne yapıyorsunuz dedim gece 11 olmuş balkonda oturuyrouz evin içi çok sıcak diye
tarafından
Desene yandık bi de beyaz tenliyim ☺

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 301 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 632 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,440 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 510 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu