+1 oy
322 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4,068 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sütüm azalmaya başladı da denemek istiyorum nasıl oluyor faydasını gören varmı yada sizler nelr uygulayıp faydasını gördünüz dinlenme uyku su bulgur tahin helva Dereotu rezene pekmezli su ceviz badem hurma dışında çnkü içim dışım bunlr oldu artıkda 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tahin pekmez ablama çok iyi gelmişti 
(4,068 puan) tarafından
Onuda denedm :(
-Reklam-
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Sürekli emzirin

Bol su için en az 3 litre

Ve bebeğiniz uyuduğunda dinlenin. Yiyip içmek her ne kadar etkili olsa da bu 3ünü geçemez.

Ben ilk başlarda sütüm gelsin diye bol bol hurma badem ceviz kuru üzüm vs yiyordum. Sonrasında bademli kurabiye falan yedim artmıştı. Ama sonra anladım ki onları yiyince zaten çok sıvı tükettiği için sütüm geliyormuş. O günden bu yana sütüm artsın diye ekstra bişey yemedim. Bol bol su ve dinlenmeye, bebeğim her istediğinde sürekli emzirmeye gayret ettim
(4,068 puan) tarafından
Öncedn yetiyodu son 3 gündür göğüsler boş pamk gbi şişmiyo hiç bakıyrm süt yok gbi kızımda ağlıyo haliyle doymayınca göğsüme vuryo snirleniyo sürekli 2 gündür mama içmeye başldı
(1,091 puan) tarafından
Belki regli dönemini yaklaşıyor olabilir. Mamayı biberonla verirseniz birkaç hafta sonra memeyi almamaya başlar. Mama da verseniz sürekli emzirin. Belki göğüsleriniz terbiye de olmuş olabilir. Sadece bebeğiniz emdiği de süt gelebilir
(4,068 puan) tarafından
Benmde aklıma o geldi açıkcası acba adet mi olcm dye düşündüm 4.5 ay oldu doğm yapalı dha hiç adet olmadım sürekli emziriyorm öyle saat faln tutmuyorum inanın
(1,091 puan) tarafından
Arada oluyor herkese merak etmeyin :) benimde geçen böyle oldu ishal falansanız o da etkiliyor.  Gelir ama merak etmeyin. Süt arttırıcı  Milk tea naturpy çay kullanmıştım doğum yaptığımda isterseniz Bi deneyin belki faydası olur.
(4,068 puan) tarafından
Teşekkürler Bi deniyim
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Canım normal sade yumurta kızartmıs gibi yap tereyagında da kızartabilirsin ocagın altını kapatmadanönce pekmez gezdiriyorum ben üstüne pekmez hemen kaynıyo zaten sonra da hemen kapatıyorum çok severim ben :D
(4,068 puan) tarafından
Çok teşekkürler Bi deniyim baklm inşallah işe yarar :)
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Ben gece 10 da doğum yaptım sabah 8 de kaynanam bir kavanoza koyup getirdi hepsini yedim bol süt oldu yumurtayı kızart kücük paralara böl pekmezi üstüne boşalt 4 5 defa cevir kapat inşallah süt olur bebişe
(4,068 puan) tarafından
Çok teşekkürler sabh denicm
0 oy
tarafından
Canm süt yapıyor ben her kahvaltıda yerim . Yumurtayı bi kasede çırp. Tavaya at omlet gibi ama karıştır pişene kadar 

. Piştiği gibi yarim çay bardağı pekmez at üstüne karıştır kapat . Yiyebilirsin öyle 
(4,068 puan) tarafından
Çok teşekkürler sabh denicm artık
tarafından
Bol süt olur inşallah

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 378 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 403 göst.
0 oy
4 cevap 118 göst.