0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Zirkonyum diş kaplama yaptircam daha doğrusu dişlerimi degisecem sıkıntılı 6 tane 4.500 milyar acaba yaptıran varmı bu fiyata yada başka yerlerde daha uygunu varmıdır 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 7 yıl önce yaptırdim 2 bine ama kime nereye yaptırsan yaptır gülüş hattı ile yapmalarini işte. Orijinal dursun. Diğer türlu dümdüz çok kötü duruyor. Benimkisi hiç benm değil gibi mesela
tarafından
Kaç tane diş yaptırdın cnm benim ön dişler 3 yıl önce yaptırmıştım adam kötü yapmış görüntü olarak çok kötü yaptı sızlama vs koku oluyo eşimin gittiği doktor bu duzeltecem dişlerini dedi dişlerim egiri biraz benim alt dişleri filan aynı hizada yapıp ön dişleri büyük yapcam dedi çok küçük yapmış adam 3 yıl önce 1 buçuk milyardi benim
tarafından
Cnm ben alt üst 25 tane dis yaptırdim. Ben yüksekten düştüm dişlerim kırıldı cerrahi operasyonda içindeydi o yüzden çok tuttu ama görüntü itibari ile de kötü duruyor resim atayım istesen. Koku sızlama falan çok şükür hiç olmadı ama beğenmiyorum
tarafından
Evet rica etsem atarmisn resim CNm
Bende yüksekten düştüm 5.inci kattan balkondan düşmüşüm küçükken dişlerim hep eksik
tarafından
Çenem egiri dişlerim de egiri. Toplam ücret ne kadar odedin cnm
-Reklam-
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Zirkon için fiyat çok uygun  daha uyguna bulamayabilirsin
tarafından
Evet bi kaç yer sordum telefonda kliniğe filan da 1.200 1.500 tanesi diyorlar 6.7 bine denk geliyo .aynen adam da dedi normal fiyatı 5.6 milyar ben uygun fiyat yapiyom dedi
0 oy
tarafından
yaptirdigim donem 650si tanesi suan 850 falan.vardir
tarafından
Nasıl dişlerin memnunmusn adam benimkini kötü yaptı tanesi 250 di 3 yıl önce çok küçük yapmis
tarafından
memnunum ama ilk 8 yil once yaptridm aciklik kaldi et kapatmadi alttaki curudu yeniden bu sefer civi taktilar, bir sonu yok yani devamli bir dis yaptirma .. insanin kendi disi gibisi yok
tarafından
Aynen bende çok pişmanım dişlerim kötü defildi o kadar ayrık di sadece iyi doktora denk gelmedim dişlerimi mahf etti .

İmpilant mi yaptin ne kadardı memnunmusn ondan

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 38 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
19 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu

385,347 soru

11,522,804 cevap

35,191 kullanıcı

...