0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar merhaba bı sorum olacak sizlere ben beyaz tenliyim saçımı hiç biyamadim 24 yaşındayım gözle görülür beyazlar olduğu için boyatmak istiyorum nasıl yapsam hangi renk yakışır bilemedim tavsiyeleriniz çok önemli benim için :) 

4 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Beyazı en iyi sarı kapatır canm sarı dusunmuyorsan kahve tonlarına boya siyah boyarsan beyazların gri gibi kalır kızıl boyarsan beyazların kırmızı gibi kalır çok beyaz varsa buda kendini belli eder 
(230 puan) tarafından
Benim aklımda sarı var zaten ama yakışır mı bilemedim bide ben kapalıym ya çok bakım isityor diyorlar
(1,763 puan) tarafından
Bende kapalıyım 17 yaşından beri 24 yaşındayım şuanda da 7 yıldır sarı sac kullanıyorum 2.5 yıldır da tesetturluyum bir defa saçını sac kremsiz açamazsın bi zamandan andada saçların kırılıyor 2 günde bir duşa girmesen saçın keçe gibi oluyor ben yaklaşık 9 aydır boyatmiyorum yeniden ana saçım uzasın boyayim diye uçlarında kaldi şuan uzadıkça kestırıyorum 3 ay snra boyatmayi düşünüyorum ilk zamanlar hemen keçe gibi olmuyor ben 7 senedir sarı kullanıyorum 1 senedir keçe gibi oluyor ve kısın bir gün durup bir gün banyo yapıp saçımı yarım saat açmaya uğraşmak maffediyor
(230 puan) tarafından
Saçın uzun mu cnm ondan mı acaba açılmıyor
(1,763 puan) tarafından
Uzundu iste 2 aya bir kestiriyorum ki cabuk uzasin diye sarıları bitirmeye çalışıyorum yeniden ana saçıma yaptıracağım bide tesettüründe etkisi oldugunu dusunuyorum çünkü acikken hic boyle değildi kapandiktan snra olmaya basladi ne kadar evde açıkta olsam şimdi saçım öldü ister istemez sürekli sarı acıcı burdura burdura sac ölüyor aynı plastik sac gibi oluyor ama hemen olmaz ben ana saçım üstüne 6 sene olmadı son 1 senede oldu işte
(230 puan) tarafından
Hmm anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kumral tonları güzel olur canım bakır yada beyaz tenliye her renk yakışır
(230 puan) tarafından
Sağol cnm
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(14 puan) tarafından
Canim ben kuaforde calisdim ve beyaz tenli bir kisiye patlican moru kizilin kapali tonu yani cok yakisir
(1,763 puan) tarafından
Canm beyazım çok demiş peki patlıcan moru beyaz sacda nasıl durur bildiğin mor cikar
(14 puan) tarafından
Olurmu canim cok beyazlari olan kisiler geldi isini iyi yapan bir kuafore gitsin hic birsey olmaz
(1,763 puan) tarafından
Bende hemşire olmadan önce 3 sene çalıştım kolumda bilerzik olsun diye bizzat kadının biri boyayıp gelmişti beyazlarına mor çıkmıştı sende bilirsin çalıştıysan beyazı en iyi sarı kapatır siyah çok beyaz saçta gri olur kızıl ise kırmızı normalde tek tük olsa belli olmaz ama bariz saçta belli olur bende anneannemin saçını ilk çalışmaya basladigim zaman mavi siyah rengine boyamistim beyaz saca mas mavi cıktı
(14 puan) tarafından
Yok canim herkes bildiginden sasmaz ben bu sekil biliyorum sanada bisey diyemem haklida olabilirsin
(1,763 puan) tarafından
Bak ekleyeyim sana rengin nasıl olacağını atta fotoda bak
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

bak burda sarı üzerine denenmiş halini koymuşlar tabiki çok fazla beyazı olmayan kişide belli etmez ama beyazı çok olan kişide bu renk belli olur
(14 puan) tarafından
Canim kizin saci tamamen beyaz degil bu sekil asla olmaz
(1,763 puan) tarafından
Bende onu diyorum beyazı azsa belli etmez coksa tutam seklindeyse yada saçının önü komple beyazsa önler bu şekilde olur arkalar koyu olur kendini belli eder tek tük de belli etmiyor ama beyazım çok bu yüzden boyatmak istiyorum demiş ya
(1,763 puan) tarafından
Siyah saca da patlıcan moru çıkmaz şöyle söyleyeyim saçında 2 3 ton renginin açılması lazım yani koyu kumral orta kumral oluo öyle vurulmasi lazım direk siyah saçta patlıcan moru çıkmıyor
(14 puan) tarafından
Ten rengim beyz dedigi icin ben onerdim canim  biz burda kendimizi yoruyoruz ama o yordumu bukadar allah iyilini versin
(1,763 puan) tarafından
Yok canm senin yorumuna aklımda kalsın demiş ya yapar eder mor çıkar o yüzden belirttim ben ☺

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
14 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
26 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Yeniheyecanlianne (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
24 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Laviniaa.1 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (708 puan) tarafından soruldu

379,412 soru

11,357,078 cevap

34,834 kullanıcı

...