0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar aklımı oynatmak üzereyim. Çocuk 13 aylık oldu bambaşka biri oldu ya. Sürekli kucağımda olmak istiyo. Üzerime yatıp uyuyo. Sürekli ağlıyo. Mızırdıyo. Ben napcam şaştım. 2 azı 2de alt yan dişleri aynı anda çıkarttı. Mızırdaması ondan desem artık diş çıktı. Kucağımdan asla inmiyor. Çığlıklar atıyo bilerek bağırıyo. Çok yoruluyorum. Bebeği böyle olan var mı nasıl bi yol izlediniz? Geçici bir durummu bu ? 

5 Cevaplar

0 oy
(12,514 puan) tarafından
Valla 3 gündür aynı sıkıntıyı yaşıyorum 17 aylık normalde sakin bi bebek ama 3 gündür burnumdan getirdi
(636 puan) tarafından
Aynen benimkide 10 gündür böyle. Güçsüz kalıyorum artık ya :( Allah yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(198 puan) tarafından
Atak haftasıdır belki üst dişleri çıkıyordur keşke hemen anlayabilsek bebekleri 
(636 puan) tarafından
Ayy eveeett öyleymiiişşş. Ve daha bitmesine 35 gün var diyor. Vay ben nerelere gidem
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Gel sarılıp ağlayalım :) ben yazdım sandım 
(636 puan) tarafından
Ayy gell gelll :(
(2,492 puan) tarafından
Üç azı dişi geliyor şu bir haftadır mahvolduk
0 oy
(35 puan) tarafından
Canım herşeyi akıl ettikçe huysuz oluyorlar yani cinnet geçirmemek elde deil.hele 2 yaşına gelince gör sen deli gibi bisey oluyorlar herşeyi kendileri yapacak her istedikleri olacak cigiriyolar bagiriyolar 
(636 puan) tarafından
Ay deme gariii :( ben şimdiden çok yoruldum.
(35 puan) tarafından
Valla canım usandim iyice şimdi biraz iyi eskisine bakarak şimdi.yine hamileyim buda oyle olmaz ınşallah;)
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Atak haftasi olabilir ya da yeni diş cikarabilir her bebek bir degil sizin ki arka arkaya da cikarabilir tum disleri
(636 puan) tarafından
Ataktaymışız canım ve daha koskoca 1 ay böyle gidecekms umarım delirmem:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 231 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Livaa37 (11 puan) tarafından soruldu

385,828 soru

11,535,258 cevap

35,208 kullanıcı

...