0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Çok özür dileyerek yazıyorum eşime uydum ***** gibi eşim ısrarla bir kere zorlamadan birlikte olalım dedi bende dikişlerim var dedim bu arada normal doğum yaptım 33 gün oldu neyse hafif zorlamadan birlikte olduk iç dikişlerim duruyor demin iç dikişlerime baktım sanki ip sallanıyor bu dikişlerimin açıldığı anlamınamı geliyor ?  Bu arada kırkımdan önce birlikte oldum günaha girdim nasıl telafi ederim :(( imanın kızlar günlerce başımın etini yedi mecbur risk alarak yaşadım 

6 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu arada dikişlerimin olduğu yer çok kaşınıyor genelde kaşınırsa iyileşiyor anlamına geliyormuş doğru mu?? 
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yanlış fetva vermek istemem ama benim bildiğim kanın kesilirse kırkından önce gusül alıp ilişkiye girebilirsin ama tabii tıbbi olarak dikişlerin de olduğu için sakıncalı olabilir...  Diğer konu hakkında fikrim yok İnşallah bir şey olmamıştır dikişlerine...
(2,350 puan) tarafından
Rica ederim canim:)
tarafından
@Gencanne12 Ahaha bende öyle zannedenler olduğunu bilmiyordum açıkçası ama bayağı varmış biraz baktım da internetten :)
(1,352 puan) tarafından
Yorumlara girmeden aha dedim kadını linçlediler çok şükür bilinçli 5 10 insan varmış :D
(2,350 puan) tarafından
Kb karda neyi linç edecekler doğrular bunlar
(1,352 puan) tarafından
40 günü geçmeden ilişkiye girmişler diye :) çünkü daha önce de buna benzer bir post görmüştüm. Kadın hamile kalmıştı. Demedikleri kalmamıştı :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hem sağlık açısından hem dinen tabi ki yanlış. Olan olmuş en azından gidip doktora görünebilirsin. Biz eşimle 2 aydır birlikte olmuyoruz 30 gündür doğum yaptım izne geldi  ve yanımda Asla istemedi. Şimdi gidecek 2 3 ay sonra gelir ona rağmen teklif dahi etmedi.  
(3 puan) tarafından
Hep eşimin yüzünden yaaaaaa:((((
0 oy
tarafından
Dikişler iyileştiği için çürüyüp düşüyo cnm o ipler. Dikisinin patlayacak dönemleri ilk 10 gün:)) ağrın yoksa kafana takma olan olmuş:)) 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Kanaman bitmiş günah değil günah diyenlere aldırma dinimizde kırk çıkması diye bsy yok sadece kanama kırk gün sürdüğü için kırk çıkması deniyor kanaman bitmiş zaten gusül alıp ilişki yaşayabilirsiniz dikislerine gelince ağrı yoksa korkma çünkü iyilesmistir o yüzden düşüyor dikisler
0 oy
tarafından
Içim sızladı kız:/ günahını bilmiyorum ama dikis duruyorsa nasil dayamdın acıya. Belkide dikis ipleri degildir

Eger ipler hala duruyorsa cok fazla ağrın olurdu bence

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 55 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gulbin.4 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 103 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu

379,109 soru

11,348,256 cevap

34,813 kullanıcı

...