0 oy
216 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (451 puan) tarafından

Ya kizlar allah nasip ederse karadeniz tarafina 5 gunluk bi tatile gidicez deniz kenarinda bi otel rezarvasyon yaptik oglum ben eşim yanima birini alma şansim yok asil olur sizce otelde cocukla uyku saatleri felan surekli oteldemi kalicaz veya gece uykusu 9 da genelde o saatte oteldemi olucaz ee gunduz uykularida var 2 defa nasil yapariz bi akil verin  :ermm:

8 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Nerde hangi otel
(451 puan) tarafından
Ramada resort otel
(9,247 puan) tarafından
Trabzon'da ki mi akcabbattaki
(451 puan) tarafından
Yok ordu
(9,247 puan) tarafından
Orda günlük turlar var canım onlara gidin yaylaları gezdirsin size. Ordu'da pek bişey yok gerçi yayla turizmi sizde cocugada iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bebek arabasının yanınıza gündüz bebek bide otele gidene kadar arabasında uyur 
(451 puan) tarafından
Evet arabada hemen uyuyor ;)
(3,823 puan) tarafından
Tam yazamamışım kelimeleri atlamışım ama sen anlamışsın :)
Yoksa tatilin bir amacı olmaz canım
Hangi şehire gidiyorsunuz kuzum bide ne kadara tuttunuz oteli
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Yok canım sürekli otelde olmanıza gerek yok ki bebek arabanı mutlaka al siz gezerken bebiş onda gündüz uykularını yapar :)
(451 puan) tarafından
Dimiiii mantikliiii ;)
0 oy
(26 puan) tarafından
Araba al yanna arabada uyur otelde otrmqnn bı anlamı yok bence gezersn benm oğlum uyurdu arabada yani
(451 puan) tarafından
Dogruu Inss huysuz olmazz diş sikintimiz var
0 oy
tarafından
Bebek arabasında uyur çoğu zaman canm bi kaç gün öyle idare edersiniz 
(451 puan) tarafından
Oyle yapicammm bakaliim baska bi sorunumuz olmazsa uyur :)
0 oy
tarafından
Biraz küçük olsaydı pusete koyup gezerdın onun içinde uyuturdun bilemedim şimdi,
(451 puan) tarafından
Malesef istee bende kara kara dusunuyodum
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben 6 aylıkken antalyaya gittim otele. Yanımda annemi de goturdum ama çünkü kadın erkek ayrı bir oteldi tek başına.kalacaktim. yolculuk çok zor oldu kızım arabayı hiç sevmediği için

Onun dışında güzeldi kavuz kenarında uyuttum hep otelde müsaitti hamallar salıncaklar vardı. Gece uyudugunda anneme bırakıp eşimle çıktık bir kaç kez de eşime bırakıp annemle çıktık öyle öyle idare ettik. Yani kadın erkek ayrı olmasaydı eşimle ikimiz idare ederdik. Bence güzel olur bebeğine de iyi gelir 10 aylık olmuş eline bi şeyler verirsin yer oyalanır biraz da bebeğinin uyku saatlerine ayak uydurursun geçirmezsen huysuzlanmaz Allahın izniyle 
(451 puan) tarafından
Dogru canim benim annemle esimin arasi iyi degil onu teklif bile etmedim kuzenim vardi 17 yasinda onu aliyim dedim onada babasi izin vermedi emanet genc kiz bilmem nee sanki napcaksak kizina :))
(3,552 puan) tarafından
Kuzum dediğim gibi kadın erkek ayrı deilse boşver eşinle gül gibi idare edersiniz kafan rahat olur. Dediğim gibi azcik bebek size uyacak azcik siz ona uyacaksınız öyle öyle gececek yani hiç mi dışarı cikmicaz dimi ama:)
(451 puan) tarafından
Ee yanniii yok erkek kadin aydi degil bende kapaliyim yanmak istiyorum nasil yancam bilmiyorum :(((
(3,552 puan) tarafından
Kuzum onun için ya muhafazakar otele gitcen ya villa kiralican :))
0 oy
tarafından
Kız dusundugun şeye bak. Bebek arabasında uyur zaten. Bende iki tane var. 3 aylıkken çıkmıştım çok rahat oluyor
(451 puan) tarafından
Napim bacim herseyi dusunmek lazimm :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
2 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Defneay789 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
25 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 359 göst.
28 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Citipiti (2,525 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 282 göst.
28 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...