+1 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (549 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Az önce postum kapandı şimdi 7 yaşında oğlum var dün akşam bana yaşlanınca size bişey olacakmı diye sordu ağladı hemen bazen aklına düşüyor böyle şeyler soruyor geçen gün de size bişey olursa bize kim bakacak kardeşime kim süt verecek diyor etrafta yaşlı hasta kimsede yok evden çıkmıyor zaten niye böyle şeyler soruyor olabilir

7 Cevaplar

0 oy
(3,044 puan) tarafından
İzlediği şeylerden kaynaklı olabilir mi canım. Televizyonda yada telefondan izlediği şeylere dikkat edin. Bu yaşta bunları düşünüp kendini üzmesin. 
(3,044 puan) tarafından
İzlememişdir ama dedigim gibi çocuklar aynı anda bir çok şeye odaklana biliyor. Beyinleri sünger gibi zaten herşeyi çekiyor. Bakmıyor deyip aldanmayın. Hatta bunu evde siz deneye bilirsiniz. O oyun oynarken siz eşinle bişey konuşun güzel şeyler onu mutlu edecek bişeyler. Böyle böyle bu düşünceden kurtula bilir.
(549 puan) tarafından
Bize bişey olmuycak dedik zaten  kardeşiyle birlikte aynı ilgiyi onada gösteriliyor çokta uslu bı çocuk öyle yaramazda değil bu yaşta neler düşünüyor yavrum
(3,044 puan) tarafından
O zaman kaynananın izlediği kanıta kulak misafiri olmuş canım çocuk. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz. Kıyamam küçük daha kaybetme korkusu yaşamasın tekrar.
(549 puan) tarafından
Aynen öyle bu yaşta neler düşünüyor kuzum sürekli sarılıp öpüyor beni
(3,044 puan) tarafından
Kıyamam ya sağlıkla büyüsün inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,880 puan) tarafından
Psikolojik olarak bir bilgim yok ama,erkek çocukları anneye çok düşkün oluyur genelde ondan mı boyle sorular soruyor acaba,ama size diye sormuş,çok mu duyarli bir çocuk ya da,benim de kardeşimin oğlu var 8 yasinda o da annesine bu şekilde konuşuyor hep,okula bırakır mesela,anne hemen eve git sana araba çarpar ölürsun felan diye ağlıyor
(549 puan) tarafından
Evet bana düşkün ama hiç bu yaşına kadar böyle şeyler sormazdi yeni yeni soruyor geçende size bişey olursa bize kim bakacak kardeşime kim süt verecek diyor
(2,880 puan) tarafından
Yaş itibariyle soruyor o zaman bilemedim ki, kardeşimin oğlu da o yaşlarda öyleydi,daha neler anlatıyordu da unuttum valla
(549 puan) tarafından
Geçen gün kaynana kanıt izlemiş çocuk oyun etkisinde annesini fln öldürmüş kaynanam diyordu benimki hiç izlememiş ama ondan beri böyle şeyler soruyor ondan olabilir mi acaba kaynanamla beraber yaşıyoruz
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Duyduğu yada izlediği birşey den etkilenmiştir eltimin 4 yaşındaki kızı da telefonla çok oynuyor bir iki video izlediğine şahit oldum hamilelikten filan bahsediyordu şu sıralar hep annesine karnında bebek var çıkaralım onu ben de ordamiydim deyip duruyor ki yakın zamanda hamile olanda yok etrafta hep izlediklerinden etkileniyor bu çocuklar 
(549 puan) tarafından
Kaynanam yanında kanıt izlemiş  oda korkup kaçmış hemen ondan beri böyle şeyler soruyor hep üzülüyor şize bişey olmasın diyo küçük daha 7 yaşında
(2,039 puan) tarafından
Sakınin bir şekilde konuşun sürekli birşey olmayacak diyin saglikliyiz seni bırakmayız filan diyin unutur birkaç güne
0 oy
tarafından
Televizyonda cenaze veya hastaneye yatırılan anne gördü mü cnm. Etkilenmiştir sonuçta daha bebek. 
(549 puan) tarafından
Kaynanam kanıt izlemiş ordada oyundan etkilenen çocuk psikolojisini canlandırmislar çocuk annesini kardeşini fln öldürmüş kan gördüm diyordu kusacaktim az kalsın diyordu geçen gün
tarafından
O etkilemiş işte cnm❤️ bir süre dikkat etmen gerekecek❤️
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Alla alla ruyada falan mi gormus sordunmu hic 
(549 puan) tarafından
Sordum rüya görmemiş biri biseymi dedi diyorum yok dedi kaynanam yanında kanıt izlemiş çocuk annesini fln öldürmüş kan vardı fln diyordu geçen gün ondanmi etkilendi acaba
0 oy
tarafından

Yani postun kapandı başlığın hatalı diye yine başlık hatalı açmışsın.  Yine kapanacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
19 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Neslihan11_11 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 483 göst.
18 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Kznnannesi (18 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...