0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından
7 yaşında terbiye yok temizlik yok kizlr herkesin çocuğu var ama artık cidden katlanamiom benim oğlum bir yaşında kızlar arada vurur elini aferdesin ama orasına burasına sürer burnuyla uğraşır gelir çocuğuma dokunur ozellike yanak ve ağız kismina neyse bir de en büyük sorunum çocuğumun özel bölgesine dokunuyor yeter artık yapma dedikçe daha çok yapıyor eşimin ailesi de kardeşi bişey yapmıyor dio ya ben katlanmak zorunda mıyım bu çocuğaaaaa akıl verin ya 

7 Cevaplar

+1 oy
(3,589 puan) tarafından
Katlanmak zorunda değilsin görüşmeyi kesin  en azinda seviyeli ayda yılda bir kez görüşün
(1,683 puan) tarafından
Alt üst oturuyorum maalesef
(3,589 puan) tarafından
Of bu çok kötü işte imkanınız varsa uzaklaşın yoksa bu şartlarda çocuk yetiştirmeniz imkansız çocuğun özel bölgesine dokunmak nedir çocuğun bilinç altına yerleşir bu haraket
tarafından
Ve bunu normal gören yetişkinler... Mahremiyet diye biseyden haberleri yok galiba
-Reklam-
+1 oy
(1,206 puan) tarafından
Eşine soyle eşin baksın çaresine sen çünkü söyledikçe kötü olacaksin
+1 oy
(207 puan) tarafından

Çocuklar büyüyünce o yüzden sapıklaşıyor işte. Karışma yapsın, ne yapıyor ki, onlar kardeş, birşey olmaz diyip diyip çocukları azdırıyorlar. Sonrada neden böyle oldu bu çocuk derler. 

Sakın izin verme canım eline vur elini ısır. Annesi de kızarsa kızsın kavgaysa kavga. Sende elini orana burana sürüp anasının yüzüne sür, çok sinir oldum :angry: 

0 oy
tarafından
Oğlunun altını onun yanında açma. Çocuk bunları bilmez ama annesinin öğretmesi lazım 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
cocugun anne babasini uyar.  olmadi kocanla  konus  
0 oy
tarafından
ben bi bakiş atarim bi daha yapiyo mu bakayim sinir oldum.
(1,683 puan) tarafından
Benden çekiniyor aslında ama eşimin ailesi yüzünden tekrar yapıyor ya
tarafından
götürme bebeğini yanlarına, gelirlerse de oyuncak değil benim bebeğim de kucağından indirme. Özel bölgesine dokunması falan olcak şey değil.
tarafından
Paksoy özelini niye kapadın kızz sohbet edecektim deligacıı :))))
0 oy
tarafından
ne demek bolgesine dokunmak falan alt ust oturuyomussunuz canim alma evine sende gitme mecbursan cocugu uyarmayan annesininin yerinde sen olup uyaracaksin

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,196 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 336 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 470 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 250 göst.