+1 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (2,360 puan) tarafından
Lohusayken yaninizda kim kaldi benim kimse yok ve cok zorlaniyorum 10 gun once dogum yaptim sezeryan bebegime bakmakta cok zorlaniyorum daha kendimi toparlayamadim bile allaha dua ediyorum şu sıkıntılı gunler bi an once gecsin diye

45 Cevaplar

+1 oy
tarafından
ablam kaldi bir hafta sonra gitti agrin olmasi kotu ama onun disinda kimsenin olmamasi bence daha iyi
(2,360 puan) tarafından
Ya oyle tabi ama insan yine ihtiyac duyuyo
tarafından
tabi herkeste biri kaliyor insan ihtiyac duymasa da bekliyor lakin esin destek oluyorsa yeterli
-Reklam-
0 oy
(119,282 puan) tarafından
bende tektim hep ama normal dogurdum
(2,360 puan) tarafından
Iste avantajin normal dogurmak ne guzel
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sezeryan sonrası annemgildeydim 5 gün durdu snra işine dönmek zorunda kaldı bende bebeğim 17 günlükken 7 saatlik yolla evime geldim sonrada.kimse olmadı yardımcı işte kaynım yanimda kaldi 40 im çıkana kadar markete filan bebeği alıp gidemem diye oda bebek yada başka.konuda yardımcı olmadı 
(2,360 puan) tarafından
Eşin yokmuydu
(1,763 puan) tarafından
1 gün var 1 gün yoktu işi gereği
0 oy
tarafından
Annem kardeşlerim kaldı 40 gün 

Allah yardımcın olsun bacım sabır et geçecek önemli olan sağlık 
(2,360 puan) tarafından
Oyle valla canim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla kimsem yok herhalde bir ben bir şu lohusa cinleri birde bebişim olacak  :D
(2,360 puan) tarafından
Aha ayni ben :)
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben annemin yaninda dogum yapcam. Ilk hamilelgm su an. Dogumda kayinvalidem de gelir onun da ilk torunu. Kalır biz de biraz. Ikisi birden bakarlar artk bana:D
(2,360 puan) tarafından
Yaa ne guzel allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah
(1,274 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim;)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Normal doğum yapmıştım dikişlerim çoktu o yüzden ağrım vardı eşim yemek felan yapıyordu ben yine ev süpür toz al çocuğa bak öyle geçti tabi kontrole gittiğimde doktor dikişlerini çok zorlamıssin demişti
(2,360 puan) tarafından
Iste benimde oyle zaten hasta bezi kullandigim icin dikislere degiyo bebegide emzirirken zorlaniyorum iste ne kadar eslerde yardimci olsa olmuyo
(3,681 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor benim ablamla aynı zamanda oldu birgün ara ile doğumum ablamın eşinin izni olmadığı için annem ablama baktı mecbur kaynanam zaten gelmese de olur geldiği zaman yanına bussuru insan getiriyordu
0 oy
(12,856 puan) tarafından
2 gün kendi annem 3 gün de kayınvaldem kaldı normal doğum yaptım bı yemek yapmanım olmadı çok zor günlerdi ve kayınvaldem arka sokağım da oturuyordu 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Hiç kimse kalmadı tek başımaydım
0 oy
tarafından
Emin ol ki daha rahatsın. Benim kaynanam yanımdaydı ama burnumdan getirdi ne bi yardımı oldu ne bir hizmeti.  Kendi ışimi kendim gördüm. Ben de 24 gün önce sezeryan oldum. Boşver canım her şeyde vardır bir hayır. Huzurun olsun gerisi geçer inşallah
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kayınvalidem kaldı başımda saolsn o olmasa napardm blmem
0 oy
tarafından
Kimsenin olmamasi daha iyi ne guzel iste . Benim kaynanam annem felan kaldi ama bebegimle yalniz kalmayi tercih ederdim cok sanslisin 
0 oy
(375 puan) tarafından
İlk gün ablam kaldı sonra mecbur yeğenlerime döndü. Eşimle ikimizdik. Evet zor ama inan çook daha iyi sakin. 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün en fazla 10 gün daha zorlanırsın çok gibi duruyor ama geçiyor inan Allah dayanma gücü veriyor. Benim annem kaldı sonra ben ona geçtim falan ama uzakta olduğu için yalnız büyüttüm bütün kış. 
0 oy
tarafından
Kayinvaldem.is.yerinden.izin.aldi.on gün..annemde kalicakti.aslinda.ama o  gün eşimle tartisgi.icin çekti gitti kayinvaldem.bakti sağolsun..
0 oy
tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha dogurmadim ama annem gelcek kaynana ma gelme dedim
0 oy
tarafından
Ben temmuzda dogum yapcam Allahın izniyle benim de kimsem olmuycak eşimden başka birde askeri personel ayda 4 5 gun nöbete kalıyo nasi yapcam bilmiyorum Allah yardimcimiz olsun
0 oy
(3,527 puan) tarafından
1 hafta eşim vardı sonra yalnızdım 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Hiçkimse esim yıllık izin almıştı bende istemezdim ilk dogumum burnumdan gelmisti lohusaligim sutum kesilmisti hep kaynana yuzunden 2. Dogumumda kafam rahatti sutum oldu cok rahattim halen emziriyorum oğlumu kızımı emzirememistim Allahimdan bulsunlar eşin yanınızdayasa agrilarin gecer canim en azindan kafan rahattir Allah yardimcinsin olsun 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 417 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 836 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 357 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 277 göst.