+1 oy
320 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Öncelikle  günaydın size.

Bebeginz  için 1 yaş doğum günü partisi yaptıysanız hangi sayfa ile anlastnz  instageam olur google dan olur farketmez   bana fikir veirri misinz  kafam çok karışık 

11 Cevaplar

0 oy
(1,106 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben yarin yapacağım... parti malzemeleri satan dukkandan susler balonlar falan aldim (55 tl)... 1 yaş pastası  yaptırdım  (100 tl)ikramlik olarak poğaça, cevizli çörek , Çiğ köfte,  yaprak sarma, patates salatası,  kuru pasta, muffin kek yapacağım.misir patlatırım  cips falan alırım..... zaten kalabalik olmayacak sorf icinde kalmasın  bebegimin ilk yaş  resimleri olsun diye yapıyorum.... sizce nasıl yetmez mi?
tarafından
Ya çok güzel  bence. Birde magnet olsa gelenlere  hatıra kalsın diye dicem ama  yarına  yetişir mi acaba
(261 puan) tarafından
1 çocuklar bu kadar şeyi yetistirebilirseniz Masallah size
(1,106 puan) tarafından
Magnet alabileceğim yer yok ne yazikki buralarda
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kuzum ben yapacam diyorum ya sana

https://instagram.com/kbkmarket?utm_medium=copy_link

Parti malzemelerini burdan alcam balondur süstür falan geri kalan da elbisesi var evde kendim bişeyler yapacam evi sülücem falan 
tarafından
Uğraşmayı  severim ama bakalım vakit bulur muyuz:)
(3,823 puan) tarafından
Bizim de 1 ay var kuzum ayın kaçı senin ki
(3,823 puan) tarafından
Sevda bazı tr siteleri yurtdışı gönderim yapıyor
tarafından
Biizmki 4 temmuzda doğdu
(3,823 puan) tarafından
24 HAZİRAN benim kide kız yapınca resim atarım buraya kuzum
0 oy
tarafından
Ben henuz yapmadim ama parti malzemeleri satan dukkanlar oluyo orda aradigin herseyi bulabilirsin bebegin hangi cizgi film karakterini seviyosa oyle bi konsept yapabilirsin
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
N11 den ve parti evim var oradan aldım malzemeleri canım 
tarafından
Cok teşekkür ederim
0 oy
(3,830 puan) tarafından
2 yas doğum günü yaptık , trendyoldann balon zinciri kırmızı beyaz sarı siyah balon aldım.  Digitalmagnet sitesinden pankart ve hediyelikleri aldım.  Minnie mouse konsepti yaptım.  
tarafından
Çok teşekkür ederim
(472 puan) tarafından
Bende bi soru sorayım size hadi diyelim süs işi tamam evde tekim yemek kek konusunda hamaratlı değilim acaba onları pastaneden alsak nasıl olur. Kafamda deli sorular
(3,830 puan) tarafından
Ben bir tek yaş pasta aldım , sadece eşim ben kızım kutladık ,yasaklara denk geldi çünkü.  Olur bence pastaneden neden olmasın . Ev yemeği yapan kişiler var Instagram'da kendine yakın yerleri bulabilirsin çok güzel börekler sarmalar falan yapıyorlar :)
(472 puan) tarafından
Ha işe tu oldu teşekkür ederim huhu sevindim
0 oy
(119,086 puan) tarafından
baby boyumun babasi bide ben kimsemiz olmadigi icin hic oyle seyler yapmadik
tarafından
Kimse olmasa da hevees edio insan ya
0 oy
tarafından
Ben trendyoldan verdim siparişi balonu vs kendim süslicem kıyafette salopet aldım yine trendyoldan kendime de elbise aldım aynı renk balonlar da bizle uyumlu öyle dha yapmadım ama 1 2 haftaya yapcam inşallah
tarafından
Çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kendimle anlaştım :D 
tarafından
Tebrikler:)
0 oy
(253 puan) tarafından
Benimde oğlumun 1 yaş doğum günü var ben bi yerle anlaşmadım harflı sayılı ve normal balonlar aldım birde pasta yaptırıyorum geri kalan börek sarma vs biz yapacağız öyle aile arasında kutlayacağız 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kuzu kız aklıma geldi fikir istiyorsun ya pinterest uygulaması var onu indir orda fikirler var çokca 
tarafından
Ay evet  enfes şeyler var orda yaa vakit çok gibi ama az kaldı
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ben parti malzemelerini trendyoldan aldım pastayı güzel bi pastacida yaptırdım geri kalan her şeyi kendi hazırladım bak foto ekliyorum 

image

image

image

image

image

tarafından
Aaa çok güzel  yaaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 192 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy