0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben çok kötü rüyalar görüyorum terleyerek uyanıyorum uyumadan önce bütün bildigim süreleri okuyorum ama gene görüyorum akşam bir rüya gördüm söyle kısaca anlatayım bam başka bir evdeyiz annem babam eşim esimin enisteside var ben ağlıyorum çünkü bi oyuncak bebek var ve rüyamda bu bebek beni korkutuyor eşime bu bebeği atalım diyorum eşim Hyr o bebek için gardolop verdik diyor annem babam herkes onu atmama karşı çıkıyor korkacak bisey yok diyorlar sadece oyuncak bebek diyorlar derken kapı çalıo ve 5 yıl önce ölmüş dedem üstü kir ve pas içinde kapıda bekliyor yanında babanemde var babanem içeri girip 1 dis sarımsak alıp dedeme veriyor ben ne olduğunu soryrm dedem hergun gelip sarımsak alıp gidermiş bana öyle diyorlar dedemin üstünün kir pas olduğunu görünce ağlamaya baslyrm sonra evdeki herkes gidiyir gitmeyin korkuyrm diyorum ama kimse beni dinlemiyor gidiolar ben aglayrm rüyamda sonra uyaniyrm çok kötü terlemişim kb yin uzun oldu ama böyle tuhaf rüyalar goruyrm ne yapmalym bilen arkadaşlar Allah rızası için yardımcı olun

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen korku filmi çokmu izliyon bu nasil ruya korkunç bende görürüm ama böyle değil 
tarafından
Hyr korku filmi hiç izlemiyorum
tarafından
Allah allah  hamileyken kabus  çok gorulur derlerde bu kararda korkunç olamaması lazım dua et bol bol
tarafından
hamile değilim ama esim birazdan ise gidecek korkmamak icin sonunu okumadim valla
tarafından
Sonu korkunç okuma zaten
tarafından
tahmin ettim canim aslinda yazmamak lazim.buraya ben korkan biri değilim ama banada uykumda cok agirlik gelir tutar etkilenirim diye devam etmedim okumaya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okurken icim ürperdi.  Canim ruya isini pek bilmem de gun icinde evde sürekli bakara suresi acik olsun evini temizlerken suya sirke de karıştir. Uyumadan önce nas felak ihlas okuyup iki eline ufle ve ellerinle butun vücudunu sıvazla. Sag tarafina dogru abdestli yatmaya ozen goster. ALLAH yardimcin olsun 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Sen anlatınca ben bile korktum canım abdest felan alarak uyu bakalım aklıma bitek o geldi
0 oy
(215 puan) tarafından
Güvenilir bir kişi Seni güzelce okusun canım ya da tanıdık bir hoca falan varsa korku muskası yazdırsın sana Bende de panik atak olduğu için gebeliklerimde  tuvaletten banyodan banyo yapmaktan yalnız kalmaktan çok korkuyorum bu sebepten muska yaptırmıştım faydasını gördüm muska derken içinde sadece besmele ve Felak Nas ayetleri var Allah iyiliğini versin
0 oy
tarafından
Canim  biran once dedenin hayrini verin sizden hayir dagitmanizi istiyor surekli gelmis ama galiba vermemissiniz bebege gelince hayri vermezseniz Allah korusun senin bebegine bir sey olabilir gibi yorumladim aslinda ruya korkunc degil kotu bir ruya da degil hayir dediysem de maddi olmayadabilir kuran falan da okutabilirsin 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Sanki bilincalti gibi ama ben buyuklerden duyduğum kadariyla bisi diyim ölü birini gordugun zaman iyiye cikmaz derler biriyle tartisip kavga edeblrsin sarimsakda aci yani sana aci getrcek biri var gibi yani ben teyzemgilden falan böyle duydum hep
0 oy
(273 puan) tarafından
canim bende gebeliğimin ilk günleri korkardim ve kötü rüyalar görürdüm kayinvalidem muska yaptırdı bana çok şükür hep üstümde tasirim bana çok iyi geldi bide uyumadan onc e mutlaka ayetulkursi oku canim Allah in izniyle rahat uyursun 
0 oy
tarafından
olmuslerine oku canım hayir ver onlar icin dua bekliyorlar demekki. yataginin altini falan sil supur belki ekmek kirigi vardır hamilelike oluyormus kabus sen okumana devam et
0 oy
(446 puan) tarafından
Rüyalarını burda paylasma canm bak kötü yorumlayan arkadaşlar olmuş rüyayı yorlayan önemli derlero yüzden rüyalar herkesle paylaşılmalı ki hamileyken kötü rüyalar herkes görmüştür illa rabbim hayırlara çıkarsın ins

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Fethiye simsek (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 322 göst.
20 Ekim 2020 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 412 göst.
1 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
19 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Nigar dastan (10 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...