0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar merhaba kaynanam memlekete gitti gitmeden önce konuşuyorduk normalde benden haz etmez keza bende ondan yıldızımız barışmadı ben küçük gelinim eşimle 4 yıllık evliliğimiz var aile apartmanında oturmayıp ev aldı nişanlıyken borç ödüyoruz neyse büyük eltim ve kaynamam altlı üstlü aynı apartmanda oturuyorlar kaynanam büyük oğlumu kaynım ağzına etsende çok sever ama bi öyle değil farkındayım eşim okadar iyi niyetli bir insan ki ailesine düşkün bizede öyle işimde gücünde ama şans yol biz gidince oraya surat beş karış ama bu son zamanlarda konuşuyordu benimle diğer gelini ile küslük yaşamış meğerse ondan yalın davranıyordu neyse köye gittiği süreçte aradım açmadı az önce aradı direk bişey sormadan kızıma ulaşamıyorum git bak bi afallafım kızıda bana yakın oturuyor Bismillah ne oluyor dedim sonra işte sen gelinin le küsünce diğeri ile mi iyi oluyorsun dedim kızım ne diyorsun saçmalama dedi falan şimdi büyük gelini ile barışmış benimle yine mesafeli eltimin dört çozupu var onun gözbebebği ama benim bir oğlumu zorla seviyor farkındayım bizi hep ayırıyor iyice nefret ettim aile apartmanında ki üst katıda eşim yaptı hala tapusunu vermediler sinir oluyorum bazen bir an önce yaz gelsede tam anlamıyla ailemin yanına gitsem gerçekten eşimin ailesi iyi olsa on giderim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeminle ben yazdım sandım aynı biz vallahi yaa noktasına kadar aynı benim kaynanam 
(228 puan) tarafından
Siz nasıl çare buldunuz
tarafından
Bulamadım çare yok tamamen iletişimi kestim benim kaynana bunlara ek bana öl dedi bayram da bile gitmedim yanlarına eltime altlı üstlü oturmalarına kadar aynı benim hikayem resmen karnimda ki bebeğe neden yaptınız niye dikkat etmediniz dedi daha sayayım mı
(228 puan) tarafından
Ben boşanmayı bile düşünüyorum
tarafından
Bende düşündüm ama onlar için değmez hatta nafaka ogrenmek için post bile açtım
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Sana nasil davraniyosa öyle davran bu hayatda iyilik yapanin agzina ediorlar
(228 puan) tarafından
Aynn öyle

İlgili sorular

0 oy