0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (204 puan) tarafından
Bu ikinci sezeryanim ust uste oldugu icin rahim incelmesi oldu devlete kontrole gdyordum  kendi doktorumun tayinj cikti gitti gelen doktorda bana sende rahim incelmesi var ben degil van arastırma takibini yapsin tehlikeli dedi özele geldi bu arada bitliste ozel hast 1 tane var ve cok pahali girişi 180 tl  esim  saolsun eli dar olmasina  ragmen getirdi o da aynisini soyledi ama ben yaparim diyo 30 yildir burada gorev yapiyo kendisi bugunde kontrole gittim ve ayin 7sine gun verdi 3.000 tl de ameliyat icin istiyorlar bilmiyorum cok kararsizim acaba  o parayi fakire dagitsam sadakam olsa devlette yapsam Allah o sadakanin hatrina verip beni kurtarir biliyorum yani yazigim gelio o paraya cunku  nst ye bile girdim ayrıyeten 10 tl aldilar resmen soyup sogana ceviriyolar bu hastahanede siz olsaniz napardiniz ozel mi devlet te baska bi doktora gorunmek mi ?

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Devlet hastanesi özelden kat kat daha iyi ben 2 doğumu da devlette yaptım  birincisi özeldi keşke devlette yapsaydım onuda ozaman 

-Reklam-
0 oy
tarafından
O zaman hayir işleyin fakirlere dağıtın devlette yapın..  
0 oy
tarafından
Ben devlette dogum yaptim iyikide yapmisim özelde  doğum yapan arkadaşlarım  nedense hep sezeryan  ve tesadüf  olduguna inanmiyorum bircougunu 38 39 da suyun az hadi sezeryan a deyip  aldilar biri devlette ayni anda kadın doktoruna gidiyordu ozeldeki suyun az sezeryan istedi devletteki doktoru herseyin normal dedi ve zamaninda saglikli bir normal dogum gerçekleştirdi. Ozelde doguma vereceğimiz parayı eşim bana verdi çatır çatır kendime ve oğluma harcadim :)
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm devlete güveniyorsan devlette yap ama yok ben devlete güvenemem özelde yapacam derseb ozelde yap özelde ben 3.5 vermiştim 
0 oy
tarafından
Ben özelde yaptım bir kere devlete gittim bin pisman oldum 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Devlet Hastanesi'nde iyi bir doktor bulursan devlette yap bence daha tecrübeliler bence o paraya da ya bir ihtiyacını alırsın yada dediğin gibi fakire fukaraya verirsin
0 oy
(7,164 puan) tarafından
Aslında tam tersi özeller riskli durumd devlete yönlendirme yapar çok enteresan. Ben tüm kontrolleri devlette yaptırdım dogumu da 1400 liraya özelde yaptırdım sırf konfor için . Doğumu kocamın kolları arasında yaptım sancimi kocamın yanında çektim paranin canı cehenneme bu anlar bir kere oluyor hiç acimadim ama kontrolde verilen paraya acırım .
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım durumunda yoksa devlette de iyi doktorlar var devlette iyi bir doktor bul ve ona yaptır yazık az para değil 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,805 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 450 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zeynebbbbb (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.