0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında tüp bebekle hamile kalmıştım tekrar istiyoruz Allah nasip ederse hamile kaldığmda kasık ağrım olmuştu adet Olcam diye düşünmüştüm şuan herhangi bi ağrım vs yok ama normalde dün adet olcaktim öyle bı damla geldi akıntıyla karisikta bugün geldi ama hala adet olmadım içimde garip bı heycan var ama adet Olcam diyede düşünüyorum çok tuhaf duygular içindeyim...normal yolla tekrar kalabilirim umarım dua ediyorum .sizde benim için dua edermisiniz

6 Cevaplar

0 oy
(5,536 puan) tarafından
Olabilir canım karşı komşumuz ilki tüp bebek ikincisi normal yolla olmuş:) Rabbim hayırlısı ile nasip eder inşallah 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Annemin arkadaşı çocuğu olmuyordu tüp Bebek ile ikizleri olduktan üç sene sonra normal yolla da hamile kalmıştı. Umarım seninde olur canım:)

0 oy
tarafından
Canım ben 2 kez tüp bebek denedim ama negatifti 

Sonrasında kendiliğimden hamile kaldım şükür ya

Ama doktorum bir kere hamile kalırsan (tüp bebek yada normal farketmez ) ikincisi olur kendiliğinden demişti  
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet benim teyzem bir tane ewlat edindi iki sene sonra tüp bebekle kaldı daha bebek 7aylikken kendiliğinden bebisi oldu. İnan on sene sonra ewlat edindi ondan sonra tüp sonra Allah verdi iste
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Amcamın gelini öyle oldu 4. Denemede tuttu ondan sonra 2 defa kendiliğinden hamile kaldı 

Rabbım gönlüne göre versin 
0 oy
(10,441 puan) tarafından
Öğretmen arkadaş ikiz doğurdu tüp bebek ile sonra korunmadı sonraki yıl kızına hamile kaldı :) üç bebe arasında 1.5 yaş var 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 66saniye (1,000 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ilklem25 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
6 cevap 97 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,809 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...