0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Ayın 8inde bobrek tasi rahatsızlığım yüzünden tomografi çekildim hcg 2 çıktığı için gebelik yok diye çektiler. Ayın 16sinda adetim geçti test yaptırdım hcg 276 çıktı. Çok endişeliyim benim gibi bu durumu yasayananiz var mı acaba 

5 Cevaplar

0 oy
(12 puan) tarafından
Yukarı çıksın post
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Daha çok yeni olduğu için bişey olmaz inşallah ama yine de doktora gittiğinde sor, bende bilmeden kan vermiştim kızılaya, paso dolorex içmiştim 
(6 puan) tarafından
Ins anladim teşekkürler
0 oy
(9 puan) tarafından
Hayırlı olsun öncelikle. Bir kac sene evvel bir arkadaşım yaşadi bu durumu. 1.20 çıkmıştı Beta, tomografi çekiliyor. Sonra reglisi geçince bir test yapıyor ki, o süreçte de hamile olduğu ortaya çıkıyor. Doktorlar o süreçte çok korkuttu, kızın hamileliği hep stresle geçti, ama çok şükür bebeği sağlıklı bir şekilde doğdu. İçinizi ferah tutun o kadar minikken etkilenmiyor bebek. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
(6 puan) tarafından
Ins bende sağlıklı bir şekilde kavuşurum bebeğime teşekkür ederim moral oldu bana
(9 puan) tarafından
Amin inşallah, stres yapıp kendinizi üzmeyin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Üzmek istemiyorum ama ben röntgenden düşük yaptım :(
(6 puan) tarafından
Doktorumda söyledi eğer ağrın kanaman olursa gel diye umarım olmaz size de çok geçmiş olsun
(13,202 puan) tarafından
Sağol canım umarım birşey olmaz benim kananmam çok olmuştu. Şöyle izah edeyim sağlıklı bebek tutunur annesine sağlıksız olan düşer dedi iki doktora gittim. Üzülme sakın stres yapma sakın.
0 oy
tarafından
Üzmek istemem canm seni ama doktora git ilerleyen dönemlerde asla kontrollerini aksatma teyzemgil daha bebek çok yeniyken kaza yapmıştı röntgen çekildi ozamanlar çocuk 5 yaşına gelinceye kadar biseylerin farkına varamadım at yurt dışında bu arada teyzem hep der sağlık konusunda hiç bir ülke Türkiye kadar gelişmiş değil nerdeyse ilgisi konusunda özelikle diye neyse çocuk konuşmuyordu oda rotgenden kaynaklı kulaklarında birşey oluşmuş şuan bin şükür iyi 12 yaşında birde tiroit bezleri yoktu yanlış hatırlamıyorsam 
(6 puan) tarafından
Doktora gittim doktor dusuk olabileceğini ya da bebeğin gelişmeyip kürtaj olabileceğimi söyledi. Eğer gelişirse ya hep ya hiç gibi bir kuraldan bahsetti gelişirse sağlıklıdır ins dedi çok yeniymis dedi belki o zaman hamilede olmayabilirsin dedi. Umarım herkesin evladı sağlıklı sıhhatli bir hayat sürer
tarafından
Aminn kuzum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 501 göst.
19 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 405 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 483 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Minikminnosum (32 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,124 cevap

34,775 kullanıcı

...