0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Hangi konu olursa olsun ben kolay kolay affedemiyorum .ve bunu çok yoruyor. Yıllar önce yapılmış bir hareketin hayatımdaki etkisini görünce onun yüzünden onların yzunden diyip içimde kin büyütüyorum. 

Yapmasaydiniz olmazdı der dururum ve o kişiyi ne görmek isterim ne başka bişey 

Annem derdi affedici ol ki kalbin ferahlasin yapamıyorum.allah aşkına bı söyleyin beynim öfkeyi kaldırmıyor. 

Bir örnek vereyim mesela ailevi birşey.... Dedem anneme hep bağırır hakaret ederdi zengin bir adamdı annemde fakir. Bunla boburlenirdi....

Şimdi ben ewlendim diyorki kavga ediyormusunuz oooo dedim kırıyoruz birbirimizi :) ama anama babama söven yok..... Yıllardır içimde kalmış resmen ilk fırsatta yapıştırdım lafı. Ama bunu yapmak istemiyorum beynimin kayıt sistemini nasıl durdurabilirim... Unut işte unut yillar geçmiş unut

4 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Olay olduğu anda içinde biriktirme, o anda patla sonra daha iyi hissediyosun kendini, içinde tutarsan o seninle büyür gider daha zor olur affetmesi, ama anında müdahale edersen öfkende daha çabuk geçer
(9,247 puan) tarafından
Aklım erdikten sonrasj için bir lroblem yok öncesini unutamıyorum tedavide oldum ama kindarlik fena
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kendini o kadar yıpratır sınki bu sekilde aana yazik olur
(9,247 puan) tarafından
İşte mesele de bu atamamak....
0 oy
tarafından
Cok affediciyim bende ama oyle insanlar varki yuzune tukurmeme bile degmez o yuzden hakedeni affetmek lazim kisacasi ben serefsizz sevmim :)
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bende öyleyim canım düşünüp düşünüp daha da hirslaniyorum birde karşımdaki insan yaptığı onun için hiçbirsey değilmiş gibi pişkin pişkin davranıyor ya kaç kere hastanelik oldum bir bilsen 

Tek çare bir daha olmasına müsade etmemek ama o da ya zaman alıyor ya da kişilerin hayatında bulunduğu konumundan dolayı hayatından çıkaramıyorsun ☹️☹️
(9,247 puan) tarafından
Yok be görüşmeyi kestim coguyla ama kaldı birkaci
(1,790 puan) tarafından
Arkadaş kendi akrabam olsa belki ama eşimin ailesi ile görüşmeyi kesemiyorum maalesef zaten en büyük kırgınlığım da onlara ☹️
(9,247 puan) tarafından
Onları hiç sallamam herhalde ya
(1,790 puan) tarafından
Eşim ailesine düşkün ve bende ona olan sevgimden dolayı saygı gösteriyorum sadece
(9,247 puan) tarafından
Anladım hayirlisi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 522 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,335 soru

11,522,578 cevap

35,190 kullanıcı

...