0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
 bugün yapmam diyordum yine aynı mutfağın durumu vahim çamaşır kalkacak süpür sil banyo balkon temizlenecek solan mutfak bir halılar koltuklar silinecek daha bahar temizliğini saymıyorum bile siz de durumlar ne hergün temizliyomusunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(1,763 puan) tarafından
Vallaha hergun hali siliyorsan ben silmiyorum koltukta aynı şekilde silmiyorum zaten mümkün olduğunca koltugumun ustunu kapalı tutuyorum misafir gelmediği sürece 
(2,196 puan) tarafından
Yok hergün silmiyorum ama beyaz olduğu için çok batıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 3 güne bir süpürüp siliyorum her gün dağılmıyor 
(2,196 puan) tarafından
Ev küçük bebekde var batıyo benim ya
tarafından
Bende bebek yok daha D eşim akşama kadar işte ondan şükür ama 6 7 aya bende sizin gibi olurum
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Eşimle ben tekiz ikimizde çalışıyoruz her gün yapmıyorum haftanın 2 günü sil süpür banyoyu falan yapıyorum ayda bir cam kapı dolap içleri falan 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Iki gunde bir yaparim hergun yapmam supur sil toz al. 

Dün uzerimde cok agirlik vardi yapamadim. Bugun temizlicem insallah 
0 oy
tarafından
İstersen bahar temizliği yap 2 gün sonra aynı. Yani takma en iyisi
0 oy
tarafından
Hergün bu kadar detay girmem günlük süpürürüm tezgahın ğzeirndekileri makinayaa doldururm 2 günde bir onu açarım çamaşırları da biriktirip sırf bir günümü çamaşır yıkayıp asmaya ayarlamıştım ama öyle de zor oluyo koyuları yıkıyorum kurutup toplıcakken açıkları atıyorum o kurucakken beyazları atıyorum ben katlayana kadar diperleri çıkıyo asıyorum falan daha iyi oldu çok da kafayı bozmuyorum temizlikle kendime de vakit ayırmam lazım hamilelik ufak çocuk normalde bile insan yoruluyo böyle bi zamanda esnek davranıyorum canımda kıymetli değil ya :))
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Hergun tabiki temizlik o ayrı

Onun dışında yapacak bişey yok canmallah dert keder göstermesin varsın temizlik olsun
0 oy
tarafından
Bahar temizliği geçti kardeş yaz geldi geçmiş olsun 
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Evi supurdum silcem halinin örtüsünü geçirecem koltukların örtüsünü ortucem duvarlarını silcem banyomu temizlicem duvarları silcem o aradada yemeğimi yaparım çocuğu da smdi uyuttum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 301 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 376 göst.