0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (400 puan) tarafından

Kizlar kizim 22 aylik dis çıkarırken hep kakasi civiklasir şu gibi olmuyor ama civiklasor ve günde 2 kez yapar 10 gündur bu şekilde yapıyor normalde dis patlayınca gecerdi ust kopek dişlerinde n diye düşündüm patladı disler altta resim koydum bu şekilde ama kakasi düzelmedi bu ishal sayılır mı acaba İshak için günde 2den fazla yapıp şu gubi mi olması lazım doktora gideyim mi bilemedim dis aşağıdaki gibi patlamis distej olsa gecer miydi şimdiye kadar 

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,120 puan) tarafından
Canım havalarda sıcak su kaybı daha çok olur çok geçmeden dr gözükmeni tavsiye ederim 
(400 puan) tarafından
Anladim cnn işte bilemedim ki sadece biraz cıvık ve 2 kez yapıyor günde onun dışında bir şikayetiniz yok cok şükür hasta gibi de durmuyor anlayamadım bende
(1,120 puan) tarafından
Bol su içir patates yada pirinç lapası vermeye devam edin
(400 puan) tarafından
Sagol kuzum deniyorum patates huc sevmiyor zaten pek yemiyorda princ çorbası yapicam simdi tekrsr
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Hastaneye gitmene gerek yok cnm

Bnm kızım günde 4 5 defa yapıodu

Götürdüm sorun yok dedi havadan susuzluktan yada meyve sebze yıkanmadan yerse yada toprak taş ağzına götürürse olur dedı
(16,506 puan) tarafından
Tşk ederm canım
Bu 1 aydır devamlı böyle
Dün ilaç yazdırdık toz suda çözülen
Kızım biraz içti ve kustu midesi bulandı :(

Muz yemıo

Patates haşladım şimdi bakalım nasıl olacak
(400 puan) tarafından
Canim bende doktoruna yazdım bize de toz ilac yazdı adi reflor 10 tane var içinde geçmezse tahlil yaparız dedi ben iciremedim o tozu 2 tatlı kaşığı suda güzelce erittim sonra muz ezdim o muza koydum erittigim suyu karıştırdım iyce muzla yedirdim sende dene dicem muz yemiyor demişsin eczacı yoğurtla da karıştırabilirsinis demiş eşime bizimki subdisinda bisey içmez suyla karıştırınca da sevmedi icmedi yoğurtla dene istersen bizde 2 haftadır böyleyiz tahlil yaptırdınız mi peki
(400 puan) tarafından
Bide senun kiz da cıvık mi yapıyor cnm
(16,506 puan) tarafından
Yoğurtta yemıo yaa :(

Evet canım cıvık
Bazen su sadece
(400 puan) tarafından
Canim istediğin herhangi bitseye sevdigi kızının bir yiyeceği karostirabilirsin ama yiyecek yani karıştırdığın yiyecek sıcak olmayacak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 404 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 228 göst.