0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Ovilasyon testi alicam yarin 30 lu olani adet duzensizligim cok var oyuzden takvim uygulamasina pek guvenemiyorum geciktigi icin belki tam bilemez duzensizlik icin gittim ama hic biseyim yokmus bazen evliliklerde olabiliyormus bende ovilasyon testi ile hamile kalmayi deniycem bir senedir korunmadan iliski oldu ama hic bisey yok ne dersiniz ise yararmi gecikme den dolayi bi sıkinti olurmu yoksa dahami guvenilir ovilasyon testi 

4 Cevaplar

0 oy
(12,773 puan) tarafından
Bence guvenilir ovilasyon testi tabi bi doktor  bulup yumurta hizlandirii catlatici vs ilacda takviye verse daha iyi olur ama hamile kalamayacam gibi dusunme negstif at ustunden
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
Ovulasyon hem kullanisli hem kolay sonuc veriyor. Yumurtlama gününü takip et eger yine olmama durumu olursa tekrar tedavi icin basvurabilirsin doktora bence...
0 oy
tarafından

Ben de ovulasyon testi kullandım adetlerim çok düzensiz olduğu için ama ilk denediğim ay yaklaşık 20 test yaptm ve hiç birinde yumurtama göremedim. Sonra araştırdım ve kadınlar her ay yumurtlamayabiliyorumus. Yani ben o ay yumurtlamadım. Bu ay da ender saracoglunun havuc ve incir kurunu denedim vesilemi oldu bilmiyorum ama dün hamile oldugumu öğrendim<3 Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin insaalalh:) bende 1 yildir deniyordum bu arada 

tarafından
Cnm bnce sen önce ovulasyonu dene belkide senin yumurtlamanda bi problem yoktur. Ben hic 2. Cizgiyi gormedim dogru duzgun ondan sonra denedim bu kürü onu da soyle yaptim
7tane inciri yarim litre suya koydum kaynadiktan sonra altini kistim 15 dakika kaynattim.
Sonra baska bi tencereye yarim litreden biraz daha fazla su koydum icine 3 tane havuc attim dograyip. Onu daa 20 dakika kaynattim.sonra ikisini bi surahide birlestirdim ve iliklasinca içtim. Ender sarac oglu hergun taze taze yapip icin diyo ama bna cok geliyodu o yuzden ben bu karisimi 2 gunde icip bitiriyodum sonra yenisini yapiyodum. Allah razi olsun cnm bu arada insalalh darisi senin basina:)
(89 puan) tarafından
He ozmn ben once ovulasyonu yapiyim catlamada sikinti yok benim sanirsam doktor yumurtaliklarin harika demisti adet olamiyodum sogan kuru ile oldum devam ediyorum sogan kurune yine 15 gun olunca birakicam cok okuyorum burda ovilasyon testi ile hamile kalanlari esimde 30 tl feda olsun denemek de fayda var belki olur dedi
tarafından
Aynn cnm cok iyi anliyorm seni insan hamile kalamayinca herseyi denemek istiyo:) insalalh sende bu ay guzel haberler alirisin
(89 puan) tarafından
Insallah dua edin nolur cok ihtiyacim var
tarafından
Allah gonlume gire verrsin cnm insaalalh:))
0 oy
(2,189 puan) tarafından
En önemlisi stres etmemelisin bu düşünceyi aklından cikarmalisin. Ovulasyon testlerini de iyiki almissin bende ovulasyon testiyle gebe kaldım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 497 göst.
14 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 384 göst.
7 Ocak 2020 Aile kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu

377,022 soru

11,283,271 cevap

34,685 kullanıcı

...