0 oy
354 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Yemin ediyorum yemek yapmak ne yemek yapcam sorusundan düşüncesinden stresinden kararsızlığından daha kolay yawffff :D:angry::ermm::blush::blink::dizzy::getlost::pouty::ninja::sideways::wassat::silly:

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen öyle yaa bende bilmiyorum ne yapalimmmmmm
tarafından
Benim esim yemez bende o yüzden yapmam sebze yemekelrin hiç birini yemez
(1,763 puan) tarafından
Benim eşimde yemek seçer Allahtan 24 24 çalışıyor bir gün yapıyorum bir gün yapmıyorum eti pek tüketmez yemeklerin içinde tavuklu olursa daha mutlu olur ve asla farklı bir yemek yemez patates patlıcan fasulye   u 3 unden birinden oluşması lazım makarna yemez lahana yemez yogurtlanmis hiçbirşey şeyi yemez meze yemez karnıbahar kabak bamya dolmabiber hiçbirini yemez
tarafından
O ne kız öyleee ben her gün yeni bi yemek keşvediyorum valla farklı farklı tarif yapa yapa valla eşin çok zormuş sen kendine yap ye o zaman :D
(1,763 puan) tarafından
Cnm eşim 24 çalıştığı için o yokken de kendime kendi istediklerimi yapıyorum zaten haftada 3 kez ona yemek yapıyorum oda istediği olsun
tarafından
Hm anladım canım :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Makarna yoğurt 
tarafından
Afiyet olsun. benim eşim makarnayı hiç sevmiyo öyle güzel yapıyorum ki tavuklu soslu filan ama neyli yapsamda severek yemiyo makarnayı sevmiyo :D
tarafından
Benim eşim de sevmiyo :D ama brnim koca akşam yemeginde evde olmuyor çalışıyor gece 2 de 3 te geliyor o yüzden yemek konusunda cok rahatım:)))
tarafından
Yerinde olsam gider anamda filan yerim kız :D
tarafından
3 bebe var ben onlari hazırlayıp çıkana kadar ohoooo evimde yerim
tarafından
Yani o da doğru :D
0 oy
tarafından
Dünden kalan tepsi kebabı makarna cacık yavri
tarafından
Afiyet olsun canım :)
tarafından
Sağol canimm
0 oy
tarafından
Aynen bende bezdim artık hergun yemek temizlik bitmiyor bitmiyor
tarafından
Ben temizliğimi geceden yaptım şuan kafam o konuda rahat ama akşama kadar yine ev kirlenir tabi :D şuan kafamı yoran yemek derdi :D eşim aradı akşama ne yapıcan diye bilmiyorum fikir ver dedim ne yaparsan yerim dedi gıcık :D halbuki seçicidir. Sevmediği yemekleri yapsam yer ama severek yemez ve az yer aç kaldım der :D
0 oy
tarafından
Pilav

kırmızı et ızgara 

Tavuk izgara

Salata

ayran

Eltimin oglu gelecek  oglumla oynamaya kırmızı  et yemezse diye alternatif tavukta yapiyorum normalde  yapmayacaktim tavuk
tarafından
Ne kadar düşünceli bi hatun :D afiyet olsun canım❤️
0 oy
(3,836 puan) tarafından
dün karışık kızartma yaptım biraz salçalı suda fırına verdim bugüne de var onu yeriz yanına ne yapayım bilmiyorum 
(965 puan) tarafından
Mercimek çorbası
Yada yoğurtlu hazır mantı çorbası canm
tarafından
Çorba gider yanına yani yemeğin çok sulu değilse ve tavuk filanda yapabilirsin yanına Afiyet olsun ❤️
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Patlıcan musakka pilav cacık mercimek corbası
tarafından
Afiyet olsun canım ❤️
0 oy
(835 puan) tarafından
Dün ben fırında patates but yaptım yanına pilav yaptım fazla yaptım bugünde onları yicez
tarafından
Ohh ne güzel valla afiyet olsun canım ❤️
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Poğaça kısır.    
(44,696 puan) tarafından
Yaa kıyamam keşke yakınımda olsan sana her gün yapar çağırirdim❤️
(4,853 puan) tarafından
Ahhh sagol kuzum düşünmen yeter ❤dun patates salatası yapmıştım az bisey yedim bitti :)
Sıcakta dedigin gibi sulu yemekler ağır geliyor ara sıra böyle iyi oluyor da esimin asla sulu yemek olmazsa olmazı :)sana afiyet olsun kuzum
(44,696 puan) tarafından
Sağol canım benim❤️❤️❤️
tarafından
Malzemem eksik olmasaydı bende yapardım ama tabi ben tek yerdim eşim yemezdi başka yemeklerde yapardım :D
Afiyet olsun canım ❤️
(44,696 puan) tarafından
Benimkide yemiyo ben kendime yapiyom:))
0 oy
(940 puan) tarafından
Türlü 

Bulgur pilavı

Salata 
tarafından
Afiyet olsun canım bende 2 gün önce bulgur yaptım ama nohutlu ve arpa şehriyeli :D normalde hiç bulguru öyle yapmazdım genelde hep pirinci yapardım tavuğun suyuylada pişirdim çok severek yedik çok güzel oluyo tavsiye ederim :)
Afiyet olsun canım ❤️
(940 puan) tarafından
Ben hep öyle yapıyorum
Teşekkürler yine de
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Karışık sebze kızartması yapıcam sarımsaklı yoğurtla yenir zaten bugün kışlıkları falan kaldırdım çok yorgunum yatır olmak istiyorum :))))
tarafından
Ben çoktan kaldırdım adana yaniyüürrrr :D :D
Afiyet olsun canım ❤️
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Çökertme kebabı ile mücver yapacam bide karpuz 
tarafından
Benim prenses karpuz aşığıı çok sever sabah akşam versem yer maşallah :D
Afiyet olsun canım ❤️
(4,700 puan) tarafından
Ya bende çok severim oğlum da sabahtan yarım karpuz yedi hala dolabın önünde bekliyor karpuz veriyim diye
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bugun kuru fasulye pilav var canm fasulyemi koydum pisiyo
tarafından
Eşimin en sevdiği yemek keşke sabahtan ıslasaydım fasulyemi ne zamandır da yapmamışım neyse bu akşam ıslarım yarına yaparım :D ahaa yarınki menüyü buldum yuppiii :D :D
(2,722 puan) tarafından
Ben hic islamiyom canm dudukluye koyup hasliyrm bn evi toparlayana kadar bekliyo sonra dudukluye koyuyrm pisiyo
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İç bakla var 

Makarna 

Çocuklara tavuklu mantar

Çorba dusunuyorum birde
tarafından
Afiyet olsun canım ❤️
(5,721 puan) tarafından
Sağol canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Düşündüğüm kadar kimse düşünmez diye düşünüyorum öyle bir düşünüyorum ki şimdi virüsün ilacını bulmuşlardır o derece 
tarafından
Ahahahah :D :D :D
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kaynanama gitcem o yüzden bugün kurtuldum ☺️
tarafından
Ne güzel kurtulmuşsun valla ben hala düşünüyorum :D :D
(1,776 puan) tarafından
Hergun düşünmekten bıktım artık valla yaa
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Mercimek çorbası, tekirdağ köfte, kremalı bol kaşarlı makarna yapicam. Yanına salata, kola, karpuz.
tarafından
Makarnayı öyle bi anlattınki gözümün önüne geldi :D :D Afiyet olsun canım menün çok lezzetli bi menü valla ❤️
(7,118 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Yap sen de çok lezzetli oluyor :)
0 oy
tarafından

Vallahi akşam yemek yapmayı düşünmekten 100 yaşında oldum ha :D yazanlardan fikir alayım köşedeyim ben 

tarafından
Ahahahah bulursun inşallah ben hala düşünüyorum :D ama yazılanları okuya okuya yarınki menüyü buldum o da iyi çok şükür yarına kafam rahat :D :D
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Eşim yok ben tekim o 24 e gitti çalışmaya bende kendime kanat çıkarttım kizarticam söğüş salata kola bu kadar ama yarını da hazırlayacam bu günden ona da yoğurt çorbası musakka pirinç pilavı cnm dub mantı bükmüştüm kıyma kaldı değerlendirmek adına öyle karar verdim☺
tarafından
Günün mutfakta geçicek desene :D iyi değerlendirmişsin canım şimdiden kolay gelsin canım bende yemek yapmayı filan çok seviyorum keyifle yapıyorum :)
Afiyetler olsun ❤️
(1,763 puan) tarafından
Aynen cnn hamur işi yapmayı pek sevmem ama yemek yapmaya bayiliyorum
0 oy
(3,903 puan) tarafından

Nefis yemek tariflerinde her güne  menü ayarlıyorlar kiz indir bakarsin fikir olur :)

Menüme geline

Bulgur pilavı

Yogurtlu Yesil mercimek corbası

Taze fasulye    biraz uyumsuz oldu bugün 

tarafından
Yo uyumlu olmuş fasulyeyle bulgur yanınada çorba hemde yoğurtlu yani çok yakışmış şimdiden afiyet olsun canım ❤️
Hemen indireyim o zaman canım sağolasın :D ❤️
(3,903 puan) tarafından
Hep gaz yapıcı  seyler ya ondan uyumsuz geldi galiba :) esim kiziyor hep  gaz yaoan seyleri bir arada yapinca :)
Aynenn indir canim hergun farkli menu veriyorlar  onceki gunlerin menulerini de gorebiliyorsun zaten.
tarafından
Ahahahah eşine güldüm yaa :D
(3,903 puan) tarafından
Ben de gülüyom . Adam hakli hepimiz  evde gaz bombası gibi geziyoz cocuklardan biliyom:D

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 207 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Birkullanici00 (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 536 göst.
14 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 248 göst.
26 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Anonim1234 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 435 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,882 kullanıcı

...