0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (133 puan) tarafından
Püre seklinde verince boğulmuyo Devam sütü aliyor  corba meyve  sizce buyurmu boyle    (tecrübesiz ve tek basina bakıyor)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen yine de katı vermeyi bırakma sonra çok zorlanirsin direkt ağzının içine koyma yemeği yanağına doğru koy ki çiğneme refleksine destek olmuş olursun 
tarafından
Ilerde de katı yemek istemez yani hep püre yerse
(133 puan) tarafından
Gerçekten mi 10 ayda vermeyi denicem çok korkuyorum
tarafından
Küçücük koparıp verirsen bir şey olmaz sanırım çiğnemeyi de öğrensin ben 7 ayda başlamıştım omlet bile veriyodum küçük küçük koparıp yanağına doğru koyuyordum
(133 puan) tarafından
Biraz daha toparlansin öyle vericem korkuyorum cunku
tarafından
Sen bilirsin
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Biz 9 aylık olduk bugün bende katı gıda bı iki kere verdim boğuluyor du az kalsın çorba veriyorum yoğurt elma püresi ayran veriyorum şehriye çorbası fln içer bulgur fln verdim az az yumurta peynir ekmek içi veriyorum yemek sularına batırıp 
(133 puan) tarafından
Bizde öyleyiz vermiyorum bende demek hazır değil bebeğim öyle düşünüyorum 10 ayda veirim3bende diye dusunuyroum
(549 puan) tarafından
Ver ama çok verme ben bilemedim çok vermiştim boğuluyor du az kalsın karpuz rendeleyip suyunu iciriyorum meyva suyu iciriyorum kayısılı yumurtanın beyazını bile verdim valla şimdi ne yesek veriyorum patates yemeği fln veriyorum taze fasulye kabak yemeği fln küçük küçük veriyorum bişey olmuyor
(133 puan) tarafından
Kaç aylik seninki
(549 puan) tarafından
9 olduk bugün
(133 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakalım denicem yine
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bol bol vermeye çalış eline meyve ver kemirsin yemeye çalışsın çorbanın içine ekmek dogra küçük küçük ver yesin bişey olmaz Allah'ın izniyle öyle öyle öğrenir 
(133 puan) tarafından
Valaha çok zor resmen boguluyo
(1,772 puan) tarafından
Sen verdikçe o alışacak canım eğer ki ertelersin sürekli büyüdükçe yutmaz bu seferde yutmayı bilmez az az ver minik minik kopar ver ağzına o cignesin bı kere boğazında kalır iki kere kalır sonra alışır yutmaya zaten bebeklerde refleks ogurup oksurerek çıkarıyorlar canım sen sürekli vermeyi dene elbet öğrenecek yutmayi
(133 puan) tarafından
Denicem zaten canım boyle boguluyo kimsede yok korkuyorum
(1,772 puan) tarafından
Normal canım korkman benim kızımda 10 aylık kaç kere boguluyodu çok şükür bişey olmadı ama insan korkuyo
0 oy
tarafından
10 aylik cok kati qida yiyemiyir daha bogluyir o yuzden hafif sulu yapiyorum
(133 puan) tarafından
Neler veriyorsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy