0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Özür dilerim sorduğum soru için ama sormam lazım 

Doktora randevu bulamıyorum 

Özel bölgem kıp kırmızı yanıyor ve küçük küçük kırmızı şeyler cıkmış mantar mı yoksa başka bir şey mi 

Bide ne kullanmalıyım ora için doktora inanın ki randevu bulamıyorum 10 gündür nolur tuvaletimi yaparken afedersiniz oraya sıçrıyor ve çok yanıyor 

Hangi kremi kullansam gece r 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İltihaplanınca bende öyle yanma oluyor kırmızı şeyle alakalı bilgim yok ama ılık suyla taharetlenin ve iç çamaşırınızı sürekli değiştirin kantaron yağı yanmasını alıyor duştan önce bi 20 dk bekletin 
tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(544 puan) tarafından
Pişik olmuş olabilirsin ped falan kullandıysan başka. 
tarafından
Evet mecburi 15 16 gun ped kullanmak zorunda kaldım ondan sonra oldu ne kullansam gece r
(544 puan) tarafından
Vazelin iyi geliyor pişik kremi de alabilirsiniz belki sudokrem de iyi gelir. Islak kalmasın hep kuru tutun
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Hamile değilsen travozol kullan hamileysen az kullan canım travozol kaşıntıyada iyi geliyo mantar kremi olarakda veriliyo zaten 
0 oy
tarafından
Mantar kasinti yapiyor kasintin da varmi varsa zalain kulan hemen kirutur mantari 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kremi var onun unuttum ismini şuan sağlık ocağına şöyle yazar Dr eczanedende alabilirsin .kravazol olması lazim
0 oy
tarafından
evet mantar olmuşsun canım travazol krem kullan anımsa geçiriyor günde 3 defa kullam kerm kullanmadığın zamanlarda sıcak havlu koy hamileyken bende de çok olurdu hemen sıcak havlu koyardım rahatlardım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 202 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,662 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Qelif (57 puan) tarafından soruldu

384,708 soru

11,507,906 cevap

35,164 kullanıcı