0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından
Normal doğum yaptım 12 gün oldu bugün tarttım kendimi 11 kilo vermişim doğumdan öncesine kadar vereceğim 3 kilo fazla kalmış canlar iyi mi sizce canlar 

6 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından

Iyi ne kelime harika bebegim.:D<3 3 kiloda cok degil kalsin yakisir zayıfsın zaten.:kissing:

(4,756 puan) tarafından
Fazlam var kuzum baldır ve kollarda canım
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
harikasin ya iyi az almissin gebelikte :) 3kilo da bisey degil hemencek gider :)
(4,756 puan) tarafından
Rahatım tatlım ekmek fazla tüketiyorum her öğün yemeğimi yiyorum bol bol su içiyorum korse gidim canım
(2,181 puan) tarafından
korse acitiyo mu harbiden :/ meyveni sebzeni bol tuket dermansiz kalma sen minnosa lazimsin :))
(4,756 puan) tarafından
Benim giudiğim yarım tayt şeklinde olandan canım
(2,181 puan) tarafından
hadi bakalim toparlarsa bana da haber ver bi daha korse almayayim :D yarim tayt olandan bende de var da
(4,756 puan) tarafından
2 gündür kullanıyorum rahatım kuzum bence işe yarıyor
0 oy
tarafından
Güzel vermissin şu an kaç kilosun 
(4,756 puan) tarafından
1,65 tatlım boyum canım
tarafından
10 kilo fazla canim saçmalama vermissin vereceğini o zaman ben oleyim 67 ydim 70 e çıktım bir anda  asıl benim 10 kilo vermem lazım :))) boy 1.70
(4,756 puan) tarafından
Fazla canım fazla
tarafından
Gel beraber verek valla bana da bu kilo çok fazla :)  yemesemde ayniyim spor lazım bize
(4,756 puan) tarafından
Aynen gerisi egzersiz kuzum
0 oy
tarafından
maşaallah  kuzum nasılda çabuk kilo vermişsin
(4,756 puan) tarafından
Öyle oldu tatlım daha fazlam var kuzum
tarafından
maşaallah  inşallah bende doğumdan sonra hemen veririm kilolarimi:)
(4,756 puan) tarafından
Inşallah kuzum inşallah
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İyi nw demek canım çooooookk iyi süper beni 3 buçuk ay oldu halen gitmedi
(4,756 puan) tarafından
Hım anladım canısı daha fazlam var kuzum
0 oy
tarafından
Evet gayet iyi cnm bnde 60 ile hamile kaldım 75 ile doğuma girdim 3 gün önce tartıldım 63 kiloyum şuan baya gitti gören hiç doğum yapmış gibi değilsin diyor 
(4,756 puan) tarafından
Maşallah olmuş baya bende o zamana kadar veririm blraz daha kuzum nasıl besleniyosun canım neler yiyorsun neler yemiyorsun tatlım
tarafından
Yeşillik ağırlıklı besleniyorum cnm bol süt yapıyor ıspanak lahana yeşillik lerden salata yapıyorum kısmıyorum kendimi herşeyde Br vitamin var bebişe geçiyor içicek olarak bol su ve hoşaf içiyorum annem yapıyor özellikle kuru üzüm hoşafı vişne çilek annem bunların hepsinden hoşaf yaptı doktora söyledim ayne. İç çok iyi deid ve meyve suyu içiyorum cnm bu şekilde abur cubur yemiyorum herşeyden ama dikkatli besleniyorum süt oluyr
(4,756 puan) tarafından
Iyi yapıyorsun tatlım ekmek yiyor musun kuzum
tarafından
Ekmek çok yemiyorum cnm ağır geliyor bana
(4,756 puan) tarafından
Bende sadece küçük bir parça kahvaltı da yiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
0 oy
13 cevap 383 göst.
9 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,756 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 505 göst.

376,964 soru

11,281,871 cevap

34,684 kullanıcı

...