0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
Normal mi bu durum ??

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pamukçuk oluşmustur
(4,101 puan) tarafından
Normal mii
tarafından
Gogsunu yıka canım.emzirmeden önce birde onun ilacı var agzinida temiz bezle silebilirsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pamukçuk olmuş canım normal her bebekte olur 
(4,101 puan) tarafından
Cnmm dilinde degil agzn icindee yanlarinda lor parcaciklari gibi olmş
tarafından
Tamm işte canım pamukçuk o
(4,101 puan) tarafından
Anladm cnmm tskrler
tarafından
Karbonatlı su yap mendille sil canım geçer korkma
(4,101 puan) tarafından
Uynsn yapcm cnmm
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Pamukcuk olmus her emzirmeden sonra  bi cay kasigi su ver yada agzini yumusak bir bezi islat sil agiz bezleri vardir senin onla canim 
(4,101 puan) tarafından
Tmm cnmm cokk saol
(2,130 puan) tarafından
Ilerletme aman sonra kotu olurr
(4,101 puan) tarafından
Ben hemen siliyom cok saol cnmm
(2,130 puan) tarafından
Gecmis olsun :*
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Pamukcuk buyuk ihtimalle karbonatlı su yapip pamukla veya temiz bi bezle sil canim surekli biraz aglar ama yapcak bisi yok gecmesi lazim
(4,101 puan) tarafından
Tmm cnmm saol
0 oy
tarafından
pamukcuk olmus canım eczanede ilacı var bi bak istersen
(4,101 puan) tarafından
Tmm cnmm
0 oy
tarafından

1 çay kaşığı karbonatı çay bardağının dibine az bi koy karıştır Karbonatlı suyla sil bişey olmaz mukostatin da al yarın sağlık ocağına sor acır çünkü ağlar emmek istemez 

(4,101 puan) tarafından
Olur cnmm saol
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Pamukçuk olmuştur sağlık ocağında doktora görün ilaç versin canım yada eczaneye söyleyin onlarda verir
(4,101 puan) tarafından
Saol cnmm
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Pamukçuk olmuş canım temiz bı bezi parmağına dola karbonatla sil ağzının içini geçer inşallah
(4,101 puan) tarafından
Insallah cnmm saol
(1,772 puan) tarafından
Rica ederim canim cokkk geçmiş olsun ❤️
0 oy
(2,205 puan) tarafından
Karbonatla gazli bezle silebilirsin canım doktor bana öyle demişti bir araştır istersen
(4,101 puan) tarafından
Saol cnm benm
0 oy
(749 puan) tarafından
Pamukcuk cnm doktor kontrolu snrası gereken ilacla tedavi edin aksatmayin aksi halde gun geçtikçe inatlaşıyor yayilıyor ve gecmesi baya zaman aliyor
(4,101 puan) tarafından
Ayy cokk saol cnmm
(749 puan) tarafından
Ve benim bebegimin pamukcugunu geciren tek sey karadut özü surubu eczaneden recetesiz dahi aliniyor agzini ilik suyla pamuklu bir vezle hafifce silip gazli bezle bu suruptqn diline yanak icleeine suruceksin canm 3 gune gececek ben kullandim bebek kucuk korkarsin fakat hicbirsey olmuyor olsa zaten eczane ye danışıldıgındea verm3zler
(4,101 puan) tarafından
Anladim cnmmm tskr edermmm
0 oy
(916 puan) tarafından
Pamukçuk olmuş canım . Karbonatlı su ile temizle . Bir fincan suya bir çay kaşığı karbonat koy temiz bir tülbent gibi ince bir bezle parmaginla hafif bastırarak sil o beyazlıklar beze gelecek şekilde. Biraz ağlayacak çünkü karbonat yakıyor biraz . Aynı şekilde göğüs ucunu da karbonatlı su ile sil günde birkaç kez ve her emzirmeden sonra su ile yika . Çünkü pamukçuk mantarların sebep olduğu bir hastalık memeni yikamazsan tekrar eder. Geçmezse mikostatin diye bir ilaç var onu kullanabilirsiniz
(4,101 puan) tarafından
Ayyyy cokk tskr ederm cnmm
0 oy
(137 puan) tarafından
Kesinlikle karbonatlı su ile sil agzını on dakika önce oglumun sildim tertemiz oldu internetten de bakarsan en etkili karbonat yazar hiç bir zararı da yok 
(4,101 puan) tarafından
Anladm cnmm cok tskr edermmm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 331 göst.
28 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...