0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Daha önce de kaynanamın ben olmasaydım eşim için düşündükleri kızları bana anlattığını söylemiştim ama başlıktan dolayı postum kapatılmıştı. Bı sefer de şunu sorayım sizlere. Eşimle beraber en son görüntülü konuştuğumda oğlumu aldın benden falan filan güle güle laf çarpıyorken kaldırıp Allah başa kadar çıkarsın dedi. Bu artık çocuğu da olan ben/biz için sizce de abes bi laf değil mi

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Allah basaca cikarsin demek omurboyu beraber olun demek aslinda kendi capinda espri yapmis biraz patavatsizca ama iyiniyetinide duayla gostermis 
(7,791 puan) tarafından
Katiliyorum
tarafından
Mersi bebis :*
-Reklam-
+1 oy
(3,754 puan) tarafından
Kız diğer lafları için haklısın da Allah başa kadar çıkarsın derken dua ediyor babaannem de hep öyle der :) sonuna kadar gidin ölene kadar demek gibi bişey 
0 oy
tarafından
Turşusunumu kurucakmis oğlu istemiste evlenmis 
0 oy
(1,783 puan) tarafından
O ne demek ki . Sende deseydin ya sanki kocanı mı aldım diye terbiyesiz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
O ne demek bilmiyorum ki
0 oy
tarafından
Allah basa kadar çıkarsin demek bizde bir omur gecirin diye dua etmektir sizi bilmem ama ne kasitla soyledi
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bizim orda başa kadar çıkarsın demek ölene kadar manasında dnir 
0 oy
(127 puan) tarafından
Bu arada bu söz bizde nişanı sözü yapılmış kıza, düğüne kadar güzel ilerleyin manasında söylenir. Tam anlatamadım ama.
0 oy
tarafından
Bacım bu kayinnalar böyle sende deseydin ya alıp turususunu kursaydin oğlunun diye 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 135 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu

382,038 soru

11,437,601 cevap

35,005 kullanıcı

...