0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün sezeryan oldum daha büyük tuvaletimi yapamadım normal mi siz kaçıncı günlerde yaptınız 

34 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben 4. Günü tuvalete cikabilmistim normal yani yapamayan çünkü vücuduna saatlerce yiyecek girmedi..korkma yani yaparsın ama geldiğini hissettiğinde sakin zorlama Allah korusun dikislerin açılır 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Lavman yapmaları lazım yoksa bebekte kabız oluyor zaten kendinle zor ilgilenceksin bebekte öyle olursa kötü oluyor yani zor olur senin için kendimden biliyorum 
0 oy
(930 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım doğumdan sonra bana Bi ilaç verdiler meyve suyuna katip içtim  sonra baya zaman geçti lavman yapmaya geldi hemşire o sırada yapmıştım zaten ben lavman a gerek kalmadı tekrardan 
0 oy
tarafından
Ben akşamına büyük tuvaletime çıkmıştım ama bol bol komposto tarzı şeyler içtim. Meyve suyu felan 
0 oy
tarafından
2 gun yapmistim. Sanirim tuvaletini yapmadan cikarmiyoruz demislerdi 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Ben hem tuvalete çıkamadım hemde gaz sancısı çekmiştim lavman yapınca rahatlamıştım 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Çok tuaf ki ameliyattan çıktım ayaklandı an tuvaletim geldi yapmıştım zorlanmadım ama 
0 oy
(1,763 puan) tarafından

image

lmihrace bağırsakta bir.problem görüldüyse yapışıklık vs.cikariliyor ama bir problem olmadığı sürece doğumlarda bağırsaklar çıkarılmıyor oda doktoruna kalmış yani bağırsaktaki problemi gidermek 
0 oy
(52 puan) tarafından
Ben 9 gün önce normal dogum yptm 5.gün tuvalete çıktım cnm
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Ben 3 gün sonra yapmıştım. Gaz çıkışı olduysa sorun yok demişti doktor
0 oy
(867 puan) tarafından
Canim gaz yaptın mi. Ben 3..gun falan ciktim buyuk abdeste. Cok effedereiniz birwz acik komustum ama 
0 oy
(945 puan) tarafından
Kız ben 3 günde zar zoe çıkmıştım ilaç iste
0 oy
tarafından
Bol bol su iç canım katı yiyecek yeme sıvı beslen  kabız olursun Allah korusun  hemsireden  lavman  iste bende 3. Güne kadar yapmadım  lavman yaptilar  kabız olmuşum  3 gunde
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Soda iç kuzum ertesi gün yaptım sanırım 

İlgili sorular

+1 oy
38 cevap 577 göst.
0 oy
10 cevap 637 göst.
0 oy
5 cevap 80 göst.

381,691 soru

11,426,259 cevap