0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar 5 aylık hamileyim hacamat yaptırsam olur mu bu aylarda birde Konya merkezde Ehil bı haccame bilen varsa yazabilir mi :)

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
hamilelikte bilmiyorum canım yapilirmi 

buradaki sağlık kabini yapıyor testler felan yapıyor ilk sonra hacamat yapıyor 
(1,108 puan) tarafından
Biraz daha araştırıyim da bakalım :)
tarafından
aynen canım biraz daha araştır en iyisi
-Reklam-
+1 oy
(964 puan) tarafından
Hamileyken bilmiyorum ama biri baya oluyor yazmıştı bebegine yaptiriyomus kizdim bende minicik bebege yaptırilirmi diye kavga etmistik
(1,108 puan) tarafından
Ahahh Allah iyiliğini versin canım :) 2 aylıktan önce yaptırılmaz bebeğe oda bir tane kupa kuyruk sokumuna :))
Hiç olmadı kendime bı kaç kupa yaptıracağım bakalım :)
(964 puan) tarafından
Kiz o kadin bildigin komple yaptiriyomus ben ondan kizmistim ben evde yapiyodum icine kolonya dokup bardagin atesle yakiyodum hemen yapistir cek iyi geliyo
tarafından
Oha yanii.  Küçük bebeğe nasıl yapar. Ben de dün yaptırdim kendime iyi geldi ama bardak yerleri biraz ağrıyor çok çektiği için .  Bebek nasıl dayanır yani allah belâlarını vermesin
(964 puan) tarafından
Aynencanim iste boyleleri anneyim diye geziyor cok kizmistim kadin bide uste cikmaya çalışıyor
tarafından
Benim günahım çocuklara geliyor
+1 oy
tarafından
Hamiletken yapılmıyor canım. Ben de istedim ama iki hamileliğimde de yaptıramadım. 
(1,108 puan) tarafından
Doğumdan sonraya o zaman nasip :)
0 oy
tarafından
Beline yaptıramazsın rahatlatma öxelliği var anca doğum yapıcağın hafta beline yaptırırsan çok faydasını görürsün onun haricinde ödem için bacsklarına yaptırabilirsin ilk hamileliğimde her ay bacaklarıma yaptırıyodum varis var bende ağrılarımı çekiyodu nasl rahatlıyodum :))
(1,108 puan) tarafından
Sülükte kullandın mi canım yoksa sadece hacamat mi :)
tarafından
Sülük çok kullandım da hamileyken kullanmışmıydım onu hatırlamıyorum  :)) kullanmakta sıkıntı olmaz ama faydası var zararı yok öyle faydalı ki düzenli yaptıran bir insan bilir anca eğer güzel yapan biri varsa kaçırma derim
(1,108 puan) tarafından
Çok korkuyorum sülükten dizlerim ağrıyor hamilelikten dolayı ama korkuyorum sülükten
tarafından
Kız nesinden korkuyosun çok tatlı hayvanlar :)) bikere yaptırsan devsmı gelir tek ısırırken iğne batar gibi hissediyosn sonrasnda hiçbişy anlamıyosn kendiliğinden işi bitince düşüyo zaten
0 oy
(119,153 puan) tarafından
hamilelikte yapilmiyo hacamat
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Gebelikte yapılan hacamat düşük sebebi diye biliyorum

İlgili bir soru bulunamadı

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...