0 oy
352 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

1ayda mi ne 300gram almış 8900 du 9200 olmuş ebe birşey demedi boyu 71cm bas çevresi 45mis

5 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
Gayet iyi kuzum seninki hangi ayda doğmuştu. Benimki 2 aydır almamış kilo  :( idrar yolu enfeksiyonu etkiler dedi :(
(12,773 puan) tarafından
Olsun uzulme  sagliklari yerinde olsun da kizim sukur iyi  saglgi goren kg da iyi diyo boyu 65 67 cm felan olsun
Benim kuzenin oglu var masallah tosun gibi sumo gurescisi gibi oyle de kotu
(2,423 puan) tarafından
Öyle canım sağlık li olması önemli.  Zaten her çocuğun kilo alımı yavaşlar çok kiloda iyi değil ne diyelim sagliklinolsunlar
tarafından
8aylik olck 5inde canım ek gıdaya gectgmz için daha çok merak ediyorum kilosunu eşim evdeyken hazır götürdük ve sağlıklı olsunlarda canım illa ole tombis olması gerekmior  ama tabiki takibi brkilmamak gerek sağlığı icin
(12,773 puan) tarafından
Valla bu ay kemik sulu kavanoz mamalar pekmez lo seyler vs yedirdim dedim tmm en az 500 alir bi baktim  tartiya aglanacak halime guldum ayni babasigibi yiyip kg almamis bende oyleydim yer  kg almadim da hamilelik yaradi bana
(2,423 puan) tarafından
B3nimkide yiyo ama alim yok :)
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Masallah kg su iti cnm kizim 5 aylikdi 6890 6.5 aylik olfu 7050 7100 anca  geldi bu ay kg almadi ama dogus kg gore cocuk doktoru gayet iyi dedi yavas yavas az alirlarmis 
tarafından
Döğüş kilosu kaç canım? Aynen ek gıdaya geçince daha az alırlarmış ama ek gıdaya geçince daha bi merak eder takip eder oldum önemli benim için sağlığı tkip etmek lazım
(12,773 puan) tarafından
2600 dogdu cnm evet ek gida alinca daha iyi alacak  saniyoruz ama almadi  olsun hasta olmasinda ben bu ay kan idrar hatta oksuruyi diye akciger flim bile cektirim carsamba goturcem geri doktora bakalim demir eksik çıkmış bi ilac veirr vtamin kan ilaci da vermiyorum ben
0 oy
tarafından

Iyi bence canım çünkü diş çıkarma olayları olduğu için az alıyorlar benim de oğlum 6 aylık olcak 5 aylıkken tartildi 8.200 gram 4 aylıkken 2 tane diş çıkardı baya zayıfladı :ermm:önemli olan sağlık 

tarafından
Alır kuzum canını sıkma  :( ve biz daha hiç diş ckrtmdk bakalım çıkarken ne olucak
tarafından
Aynen canım sağlıklı olsunlar da kilo önemli değil ek gıdaya başladık bklm nolcak..aman o kadar zorki iyiki erken cikarmamis senin bebis
tarafından
Aslında baya belirtilerini yaşadık ama çıkartmadı bir türlü
0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ek gida neler veeiyosun merak ettim
(2,931 puan) tarafından
Götürdüm menü verdi ama kizim sevmiyo yaptiklarimi cok huylu hicbisey yemiyo nerdeyse
tarafından
Benim kızda skntisi aslında yiyip sevdgni daha sonra istemiyor sevmiyor az yiyor sonra kusucak gibi yapior filan neler yaptinmesela
(2,931 puan) tarafından
Patates havuc kabak semiotu tarhana yayla şehriye hepsini denedim kabak ve semizotunu sevdi sadece içine kıyma koyunca onlarida yemiyo yogurt hic yemiyo oguruyo sastim kaldim ne yedirsem diye
tarafından
En fazla iki tane sebzeyi birlikte ver dedi ebemiz tatlarını alsın vitaminleri daha iyi alsın diye. Kıyma için erken 8.ayda veriliyor canım. Tereyağ vereblirsin. Verdiğin şekilleri degistrblrsin canım
(2,931 puan) tarafından
Tek tek veriyorum canm zaten bi havucu hic yemedi onu kabakla veriyim dedim yine yemedi :)) doktorumuz vermeye basla ceviz büyüklüğünde kavurmadan koyabilirsin dedi
0 oy
tarafından
alti aydan sonra gelisimi yavaslar demisti hemsire bana 
tarafından
Aynen canım ek gıdaya geçtiğimiz için merak ediyorum kilosunu takip ediyorum
tarafından
benim sekiz aylikkende ayni kilodaydi dün tarttim yine ayni ama boyu uzuyor
tarafından
Boyuna gidiyor ozmn senin bebisin :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 160 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 339 göst.
21 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...