0 oy
449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar söyle bi sorum olacak size ben doğumu özel de ve normal doğum yapmak istiyorum ama insalar benim kafamı çok karıştırıyor bana fikir verin Allah  aşkına 

Şimdi 

Özel para için herkesi ameliyet ediyor diyorlar normal doğum yapmıyorlar kolay  kolay diyor 

Bazılarıda

Develet uğraşmıyor en kolay sezeryana alıyorlar develet çok kalabalık olduğu için diyolar

Benimde kafam karıştı sizce hangisi doğru siz nerde doğum yapınız ve normal mi sezeryan mi yaptınız 

TECRUBELERINIZ BENİM IÇIN ONEMLI KIZLAR LUTFEN TEŞEKKÜR EDERİM SIMDIDEN <3

33 Cevaplar

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Sezeryanla özelde doğurdum. Doktorum normal taraftariydi baştan beri. Benim korkularım huzursuz bacak sendromum suyumun azlığı sebebiyle kendim sezeryanla digurmayi tercih ettim. Bebekte sıkıntı yoksa hiçbir doktor sezeryan için zorlayamaz
tarafından
Valla bazıları kolay kaçıyor canım yaa
(1,794 puan) tarafından
Eğer bebeğin yada senin bı riskin yoksa diret canım normal için. Ben sezeryanla digurcaktim belliydi banada belden olanı direttiler kabul etmedim ısrarla reddettim genel anestezi ile oldum
tarafından
Zaten direnirim canım yaa normal yapıp cabuk toparlanmak istiyorum
(1,794 puan) tarafından
Tekrar söylüyorum eğer doktorunuz sağlık açısından sezeryan derse ona uy. Hakkında hayırlısı olsun şimdiden
tarafından
Sağol kuzum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bağıra bağıra doğurdum, yalvardım sezaryene alın diye kimse yanıma bile gelen olmadı devlette. Paran varsa özelde yap doğumunu rezillik çekme derim ben
tarafından
Bende özelde çok istiyorum en azından paramla rahat olurum
(5,492 puan) tarafından
En azından ayağa kalkar yürüsün. İyi bi doktor bulursan öyle her önüne geleni kesmeyen daha iyi olur. Yorumlarını araştır ınstagramda sayfasından bak doktora gidenler yorum yazıyo onlara özel mesaj atıp sor bence
tarafından
Aynen öyle yapacağım canım bende.  Doktor çok önemli gerçekten bakalım inşllah işinin ehli iyi bi doktor çıkar karşıma
(5,492 puan) tarafından
İnşallah canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(68 puan) tarafından
Devlet hastanesi zorunda kalmadıkça sezeryanla yapmıyor çünkü başhekime hesap vermek zorundalar develt sonuna kadar sağlık sıkıntısı olmadıkça  vajinal doğum öneriyor. Ilk doğumum devlet hastanesinde oldu ve çok memnundum doktorum çok iyiydi bu gebeligimde riskli durum oldugu için sezeryan olacağım özele de gittim devlete de gittim ikiside normalin imkansız olduğunu söylediler devletteki doktorum üzüldü açıkçası bi duruma ama ozeldeki sezeryani çok övdü iyiki sezeryan var gibi sürekli bunları söyledi Rabbim sağ sağlim kucağımiza almayı nasip etsin ınsalalh gerisi pek önemli değil açıkçası 
tarafından
Çok haklsın canım inşllah herşey yolunda gider su akar yolunu bulur
0 oy
tarafından
Canım ben ozelde normal dogum yaptim. Doktorum kesinlikle normal dogum taraftariydi ve beni normal doguma o cesaretlendirdi diyebilirim bi aksilik olmadigi surece sezeryana gerek yok normal dogum yapabilirsin dedi ve hatta normalde iri bebek olunca hemen sezeryan derler ya benim bebegim 36 haftalikken 3 kiloydu doktorum dedi vaktinden once gelmezse dogumuna daha 1 ay var ve doguma kadar bebegin 4 kilo olabilir o yuzden diyet listesi vericm daha fazla sen de kilo alma bebegin de almasin dedi. Cok fazla uyamadim listeye ama gece yemek yememeye ozen gosterdim sonuc 40+0 da suni sanciyla normal dogum yaptim 3720 gr ve 54 cm dogdu oglum
tarafından
Maşallah canım Allah bağışlasın;)) çok teşekkür ederim
tarafından
Sagol canim cumlemizinkini Rabbim bagislasin. Sag salim bi avazda kucagina alirsin insallah :)
tarafından
Amin inşllah canım
0 oy
tarafından
180 gün önce doğum yaptım ve normal doğumdu ozelde
tarafından
Ne güzel Allah bağışlasın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kendi isteğimle sezeryan oldum özelde doktorum normal dogumdan yanaydı her zaman ama kararı da bana bıraktı. Doktora ve hastaneye göre değişir devletinde kötüsü var özelinde. Ben devletin iyisine denk gelmedim.. 
tarafından
Onlar doktordan beterler ya :D
tarafından
:D aynen öyle zannedersin onlar doğuracak kaprisliler
(25,224 puan) tarafından
Emekli başhekim sanki :D
tarafından
Allah iyiliğini versin canım:D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D ❤️
0 oy
(3,729 puan) tarafından
O iş doktoruna düşmeyle alakalı bence. Ben 4.5 kilo oğlumu özelde normal dogum yaptım. Akşamdan sabaha kadar başında belkedi doktorum yinede sezaryene almadı.
tarafından
Maşallah Allah analı babalı büyütsün canım.  Evet burdaki yazan tüm arkadaşların ve senin de dediğin gibi gerçekten doktorla alakalı
0 oy
(1,287 puan) tarafından
2 tane devlette doğurdum sezeryan yapın dedin 1. De hayır dediler normale elverislisin dedi 3 özelde doğurdum herşeye uygundu sezeryandan bile doktorum bahsetmedi 
tarafından
Yani her ikiside iyidi
(1,287 puan) tarafından
Yanı tamamen doktorun iyiliğine bağlı Iyiki de normal yaptım 1 hafta da ağrısı kalmıyor
0 oy
tarafından
BeN  devletťe yaptım  normal doğum oldu. Tehlike olursa ameliyat yaparız dediler.. ve çok ilgilndlr
tarafından
Anladım canım sen şanslısın o zaman Allah analı babalı büyütsün canım
tarafından
Allah razı olsun. Sn de sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah.

:)))  şansım yok tu cnm bi türlü doğum yapammdm öldü mm yatakta
0 oy
tarafından
İki kere doğum yaptım 1 devlete sancılı çektim masaya yattım direk kesti v doğurdum 2 özelde oldu doktorum kesilme olmaması için ikinmalarrimi yönlendirdi kesilmeden doğum yaptım v bnada o doktor iy değil sezeyanci ddiolardi ama tam tersi kesme olmasın diye çabaladı düşün yni her söylenene kulak asma iy bı doktor bul tmmdir

Devlete çok insan olduğu için urasmiyo BNC hemen dourtmak istiyo BNC yni
tarafından
Evet develet öyle gerçekten iyi günlerine denk gelmen lazım yoksa yatırır masaya
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben özele gittim hiçte öyle ameliyat yanlısı degildi doktorum. en başından beri hep normal dogum odakliydik ve oyle de oldu. ben doktorumdan da cok cok memnundum. imkanim yoksa devlete giderim ama varsa asla asla gitmem hic beğenmiyorum bizim buradaki doktorları, özeller bile vasat kırk tanede bi tane iyi doktor çıkıyor bide devlete gitmem. bi sağlık sorunun yoksa sende normal düşün bence 
tarafından
Teşekkür ederim canım
(3,836 puan) tarafından
rica ederim canim inşallah kolaylıkla geçer doğumun
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Ben özelde yaptım normal doģm doktorum sordu nasil istiyosun diye normal dedim iyi guzel dedi bende norm düsünüyorum dedi insallahda bi aksilik olmaz öyle olur dedi muayene etti sancımda var diye erken yatış yapcaktı ben istemedim herhengi bisey olursa sizi arar gelirim dedim tmm dedi sonrada zaten suyum geldi gittim yatısım oldu çok şükür normal oldu .Senin açılman olmaz veya bebek ters dönerse sezeryan yaparlar cnm onun dısinda herşey nolmal olursa kimse seni zorla sezeryan yapamaz sen istemediğin sürece
tarafından
Inşallah öyle olur yaa normal doğum istiyorum
(1,573 puan) tarafından
Ben 1300 tl para ödedim o zamn şu an ne kadar oldu bilmiyorum her yerde farkli oluyo özelin en güzel yani odan sana ait temiz temiz ebem hemsireler çok ilgiliydi hizmetlisine kadar bana çok yardmci oldular devlette iyilerde var ama karşına çikarsa tabi benim arkadasm 2 doğumuda şansina devlette yapti hep özel istiyodu olmadı hep rezillik cektim diyo doğum oldu beni masada o halimle bıraktı gittiler diyo ilgi yok diyo hep tersliyolar diyo sanci cekerken flan ne bağıriyosun flan diyomuşlar heryer bir değil tabi inşallah hersey gönlüne göre olur
tarafından
Yani bak canım arkadaşının çektiği muameleye yaa o muameleyi çekeceğime gider özel de paramla rahat ederim
(1,573 puan) tarafından
Aynen cnm bnde valla verdim ama sonuna kadar helal olsun hakediyolar çok memnun kaldm yine cocuğum olsun yine özelde yaparm
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben bir kaç saat lik bir doğum için 3000 vermek istemedim açıkçası ona ihtiyaçlarını alırım diye devlet te ben dogurdugumda yogunlyk yoktu benle beraber bi bayan şancı çekiyordu ondan önce de biri doğurmuş o sabah ta başka biri doğurdu iki kişilik odalardı ama tek kaldım sadece şancı çekerken yanına kimseyi almıyorlar o biraz kötü oluyor dogurdugumda da eşime haber verdiler eşimle kaynanam yanıma geldi gece doğurdum ertesi akşam imza verip ciktim
tarafından
Senin de dediğin gibi yoğunluk yokmuş şansına canım bende o parayı vermek istemiyorum ama devlettede perişan olmakda istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
0 oy
13 cevap 231 göst.
0 oy
4 cevap 75 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde kmeltem86gmail.com (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mervela (7,300 puan) tarafından soruldu

382,558 soru

11,453,599 cevap

35,030 kullanıcı

...