0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar merhaba

Bundan 3 gün öncesi bir akrabamdan telefon geldi bir iş var otomotiv firması, danışmanlık ve sosyal medya yöneticiliği için..

Neyse dün görüşmeye gittim ani gelişti biraz CV almadan gittim. Akrabamın tanıdığı kişi finans müdürü onunla görüştüm daha sonra patronun sağ kolu bir beyefendi ile görüştüm gayet benimle olumlu konuştu ve dedi ki benim için cv önemli değil ama sen yinede mail adresimize gönder dedi. Bende tabi heyecanla eve geldim ve koyuldum cv programları araştırmaya ve neyse hazırladım gönderdim mail üzerinden.. Dönüş geldi harf hataların var düzelt tekrar gönder diye bende düzenledim gönderdim ikinci sefer neyse akşam üzeri oturdum tekrar bakayım dedim bir harf hatam daha var moralim o kadar bozuldu ki anlatamam klavye kaynaklı hızlı yazmam ve dikkat etmeden göndermem de ötürü. Neyse bu iş yerinin çalışma saatleri cumarteside dahil sabah 8 akşam 18,00 sadece pazar tatil bugün haber falanda gelmedi bende çok üzgünüm eşimle de tartıştım baya ufff çok istemiştim bu işi bir oğlum var tam zamanlı kreşe yollayacaktım. Birde şundan çekiniyorum bu yakınıma derler mi cv de harf hatası ondan almadım falan diye tam rezil olurum kızlar bana akıl verin ne olur ya.. 

5 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız yazamadım post kapandı ya nolcak insanlık hali harf hatası olabilir ama işte bazı yerler dikkst ediyo demekki ya tüh 
tarafından
Kuzum bence olur merak etme bekle sabret
(25,224 puan) tarafından
Hayırlısı canım olmazsa vardır bi hayır üzülme boşver.
(228 puan) tarafından
Canım olmaz ya eminim çok umutlanmıştım ama ikinciye tek bir harfe nasıl dikkat edemedim olmazsa çok üzülürüm inşallah olur ama umutsuz gibi duruyor
tarafından
Sabret bebisim donecekler sana hissediyorum :)
(228 puan) tarafından
Ay inşallah cnm ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
 sosyal medya yoneticiliginde tek bi harf bile onemli hersey sosyal medyadan yonetiliyo nerdeyse ondan dikkat ediyolardir
(228 puan) tarafından
O zman büyük ihtimal olmayacak ama kasten bilmediğimden yapmış olduğum bir hata değildi
tarafından
Bak yukardada yazdim bekle sabret hissediyorum geri donecekler
(228 puan) tarafından
Hisleriniz çıkar mı genelde inşallah cnm
tarafından
Genelde cikar canim Allah bilir tabi moralini bozma hayirlisini iste sen
(228 puan) tarafından
İnşallah cnm hayırlısı tabi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Keşke sakin sakin yazsaydın sonuçta önemli değil ama at demiş adam. Güzelce hazırlayacaktın. Harf hatası istemezler tabii canım. Ben üç gün falan uğraştım resmen hazırlarken. Ama alacakları varsa harf hatası yüzünden almayacaklarını zannetmem canım
(228 puan) tarafından
Canım hazır cv vardı düzenleme yaptım hemen göndereyim dedim baya heyecan yaptım
(2,493 puan) tarafından
Alacakları varsa her türlü alırlar hakkında hayırlısı olsun canım
(228 puan) tarafından
Aynen cnm hayırlısı artık Rabbimin izniyle
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kuzum yanlış anlama eminim heyecanına yenik düştün ama senin için çok önemli olan iş için hazırladığım cv yi tekrar tekrar kontrol etmen okuman gerekirdi ikinci defa hatan olunca olumsuz düşünmüş olabilirler sonuçta onlarda bir firma iş hayatında ufakta olsa hataya yer yok inşallah dönüş yaparlar diyelim 
(228 puan) tarafından
Büyük ihtimal yapmazlar cnm ya heyecanıma yenik düştüm aceleci davrandım
(3,274 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse Rabbim ona cevirsin cnm nasipse olur zaten
(228 puan) tarafından
Tabi cnm zaten nasip olacaksa onlara düzgün bile görünür Rabbim yazdıysa olmayacaksa her şey bahane..
0 oy
tarafından
Naaibinde varsa el getirir yel getirir sel getirir nasibinde yoksa el götürür yel götürür sel götürür yani kuzum harf hatasi falan bahane uzumme
(228 puan) tarafından
Aynen cnm öyle nasip kısmet bundan 4 sene öncesi devlet kurumundan sertifika aldım onlar bile soy adımın baş harfini yanlış yapmışlardı artık kısmet yapacak bişey yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
26 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 206 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ygurbet (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifcikkk (4 puan) tarafından soruldu

380,517 soru

11,392,925 cevap

34,903 kullanıcı

...