0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
12 gunluk dogum yapmis anneler gunleriniz nasil geciyor benim cok kotu her aksam sabaha kadar bebegimle ugrasiyorum ve esimde horul horul uyuyor rahatca banyo bile yapamadim daha o kadar cok yanlizim ki sabahlari kahvalti yapamiyorum aksamlari deseniz yemek ayni sekil ve kimsede gelip yardimci olmuyor anca telefonda arayip bebegi gormek istiyolar buna esimde dahil tamam calisiyosun anladimda bende bu 12 gun cok yoruldum eve gelince bari al sen bak diyorum yok sanki tek basima yaptim bu cocugu sonucta ise gidiyosun tamam o zamanlar ben bakiyorum cocuga ama evdesin yani cokmu zor az oncede gelmis hadi yemek yiyelim diyo cocuk sanki cok duruyo kalkip yemek yicem kendisi oturup zıkımlaniyor su gunlerim gecsin artik 12 gun bana 12 sene gibi geldi resmen 

6 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
Kendimi gördüm sende bende öyleydim ama annem gelirdi bana Allah yardımcın olsun canım bizde öyleydik şimdi 14 ayligiz geçer zamnda biraz zor geçiyor işte
(2,356 puan) tarafından
Kendisi gezer beni cikarmaz oyle
(1,006 puan) tarafından
Vala çocuk yapmayı biliyorlarda iş bakmaya gelince yok bunlara çocuk falan yapmayacan aslinda
(2,356 puan) tarafından
Aynen aynen katiliyorum bide sabah kalkinca diyo gece uyuyamadim naptin sanki sen baktin cocuga
(1,006 puan) tarafından
Yeminle bendeki de aynı odun hemde yontulmamis odun
(2,356 puan) tarafından
Bendekide oyle isten gelince oturur koltuga mal gibi kalkar mal gibi
-Reklam-
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Annen kayinvaliden falan yokmu canim
(2,356 puan) tarafından
Annem var ama kendi aleminde kaynanamda yasli zaten alakasi yok onunda
(10,047 puan) tarafından
Bence rica et canım haftada bir bile olsa gelseler insan gercekten nefes aliyor
(2,356 puan) tarafından
Ben anneme dedim canim cok dedim hemde ama calisiyorum gelemem dedi bidahada demedim dememde
(10,047 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun o zaman valla canim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende 13 gun once dogum yaptm 4.cocgum hepsi kucuk cok zorlanyorm en buyugu 4 bucuk yasinda gerisini sen düsun:(( üst katta kaynanam var onlara yollyorm bazen 
(2,356 puan) tarafından
Yaa allah sanada sabir versin
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla saolsun annem doğumdan sonra 1 ay boyunca yanımdaydı yoksa çok çok zorlanirdim şimdi 40 günlük olacaz hafta bir gün geliyor bir de saolsun eşim isten geliyor ben yemek yiyorum o bakıyor sonra o yemem yiyor ben bakıyorum ama geceleri bebek uyanınca salona uyumaya gidiyor......
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Ben iki hafta mutfağa bile giremedim kayınvalidemlere gittim.. ilk 5 ay banyoya girmemle çıkmam bir oldu liflenemedim hiç düşün :D acemilik diyelim.. ikinci çocukta daha bilgili oluruz 
0 oy
tarafından
Ben de 15 gün önce doğum yaptım bebek bakması sorun değil benim sezeryan olunca çok ağrım var ya 
(2,356 puan) tarafından
Bendede ayni iste

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 49 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sjsjzh89 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 723 göst.
30 Eylül 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,813 cevap

34,890 kullanıcı

...