0 oy
129 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,888 puan) tarafından
Prima kullanıyorum, sleppy denedik alerji yaptı oğlumda molfix bez nasıl acaba kızlar bide bedenleri büyük sanırım ?

18 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Çok rahat oluyor poposunu tamamen kaplıyor O yüzden Molfixi daha çok sevdim 
(3,888 puan) tarafından
Sızdırma falan yapıyor mu ?
(1,331 puan) tarafından
Molfix i marketten aldıgım zaman sızdırdı civilden aldım en son ne kadar dolsada sızdırma asla yaşamadım öyle söyliyim
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Valla sağolsun kocam eline hangisi geçerse onu alıyor molfix aldı ara ara alıyor da gerçi güzel ben beğeniyorum 4 numara kullanıyoruz kalıbı tam 
(3,888 puan) tarafından
Her bezi kullanamıyoruz canım alerji yapıyor bizde
0 oy
(108 puan) tarafından
Canım ben iki kızıma da kullandım.  Hiç bir sıkıntı yaşamadım bedenleri de gayet iyi.3 bebeğime hamileyim rabbim kısmet ederse bu bebeğim de de kuklanicam
(3,888 puan) tarafından
Prima da 6 numara iyi, ama molfixde 6 numara büyük geldi bize
(108 puan) tarafından
Bana hep iyi geldi bedenleri.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de sleepy den cok memnunum sureklı kullandıgkm bez cok nadir yaramayanı duydum.. Ve molfıx ile prima asırı pişik yaptı hem de beline kadar bunun dısında bıcok bez bebegımde sorun yaratmadı.. 
(3,888 puan) tarafından
Her bebeğin cildi bi değil, prima kullandık bu zamana kadar ama pahalı ya
(1,826 puan) tarafından
Tabıı ki bir degil onu anlatmaya calıstım bu yuzden denemeden bilemezsin molfıxı
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Doğduğundan beri Molfix kullanırım çok iyi ama bedeni küçük 
(3,888 puan) tarafından
Prima da 6 numara kullanıyorum, ama molfixde 6 numara büyük geldi bedeni büyük bence canm
(13,027 puan) tarafından
Valla kuzum kg ye göre küçük geliyor halbuki kızım o kg üzerinde bile değil
0 oy
(872 puan) tarafından
Ben önce can bebe snra sleppy şimdi Molfix kullanıyorum. 3 ude gerçekten iyiydi sleppy biraz küçük gelmeye başladı Molfix aldık kalip olarak iyi evet lastik izi de bırakmıyor  Sleppy lastik izi bırakıyordu
0 oy
(264 puan) tarafından
Bizde prima kullanıyorduk sonra sleppy denedik kızım çok kötü pişik oldu molfix aldık çok güzel hiç sıkıntı olmadı 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben ilkine sleepy kullandim memnundum.Bu ikincisine merak ettigimden molfix alsim.Kullanmayi dört gözle bekliyorum :)
0 oy
tarafından
Bende şurada bekleyim çünkü Molfix aldım hep sonra pişman olmam ins 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
sleepy dar molfix guzel
0 oy
tarafından
Molfix çok güzel bez ben seviyorum ilk doğduklarında çocuklarıma hep onu kullandım ama şimdi önlem e geçtik önlem de çok güzel bir bez
0 oy
(749 puan) tarafından
Babyturcoyu dene cnm bn mmnunum 5 ayligiz daha bir kere pisik olmdi
0 oy
tarafından
Molfixi hiç sevmedim ben zorunlu olduğumuz için kullanıyorum 
0 oy
tarafından
ben primadan sonra molfixe gecmistim beden daha buyuk oldugu icin prima kdr kaliteli.degil ama guzel bir sorun olursa sikayet vara yaz ben yazmistim arayip elimdeki bezleri incelemeye aldilar yenilerini.gonderdiler
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben çok memnunum kuzum değiştirmeyi düşünüyorum yok kalıpları fazla büyük değil tüm bezler gibi 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben molfixi primadan daha çok sevmiştim 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ben molfix kullanıyorum doğduğundan beri sıkıntı yaşamadım hiç kalıbı da tam bence 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bedenleri aynı bizde slepyy kullandık 22 ay sonra birden alerji yaptı Molfix e geçtik çok memnunum hem sızdırma da yapmıyor canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
23 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...