0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar sizlere bir sorum var hakliysam haklı haksizsam haksız olduğumu söyleyin. Hamileliğimin ilk 3 ayinca kayinvalidemler bize geldiler kalmaya 2 3 günlüğüne akşam yemek yapacaz kendi mutfagima kimseyi sokmak istemem kayinvalidem de hem yorgun diye sokmadim sonra bütün yemekleri yaptım bulasiga kadar kendim ayarladım normal ya bellim çok ağrıdı neyse çay da koydum içtiler falan bende oturdum eşimden yastık istedim getirdi uzandım içim geçmiş uyuyakalmisim eşimde geldi kaldırmaya yatak odasına yat dedi bende kalkmak istemedim sonra gece yatmak için kaldirdi yattık ertesi günde gitceklerdi eşim goturmeye gitti akşam eve geldi eşim bana bir bağırıyor bir bagiriyor ama öyle böyle değil sonra dedim noluyorsun otur şuraya dedi sen babamın yanında yattın bilmem ne falan sen ne dediğinin farkında mısın ben hamileyim ve anneni mutfağa sokmadim yemek yaptım çay kahve hepsini ben yaptım normal olarak uykum geldi ve uzandım ve uyuyakaldim hem oda benim babam ben bugüne kadar saygısızlık yapmadım bu saatten sonrada yapmam dedim gittim yatak odasına ağladım o kadar gücüme gitti ki anlatamam kayinvalidem bildiğim eşimi doldurup üstüme saldı hala kırgınım ama yinede bişey demiyorum 

17 Cevaplar

+1 oy
(823 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum ve anlamıyorum bu insanları ben kayınvalidemin kayınbabamın yanında uzanırım yatar uyurum bile oraya gittiğimde bende hamileyim ve zaten salonda yatıyoruz eșimle. Gece 12 de 1 de yatıyorlar bende uyuyup kalıyorum haliyle salonda uzerime birsey alıp. Kayınpeder zaten öz baba hükmünde. Seni kızları olarak gormedikleri burdan belli zaten benim kayinpederim salonda atletle oturur. Kayinbiraderim ustu ciplak dolanir. Herkes kizi kis kardesi olarak gorunce boyle sorunlar yasanmaz. Yasanmiyor yani. Ne ben yabanci gibi goruyorum onlari nede onlar beni. 
(25 puan) tarafından
Bende kendi babamdan farklı tutmadım ve çok severim kendisini oylelikle yattım ki zor durumda kaldım saat erken diyip yattım he yatmadım da içim geçti ve eşim yastık getirdi
(823 puan) tarafından
Buyutulcek birsey olmamaliydi hamilesin sonucta onlar utanmali sen degil. Okadar hizmet etmissin. Hamile insana hosgorulu davranilir davranilmiyorsa hizmet beklenmez en azından.
(25 puan) tarafından
Şuan olsa o hizmeti yine yaparım sorun değil asla hizmettimde sorun etmem dün koydeydik onlar tarlaya gittiler eşimle falan ben evde yemek yaptım evi sildim suprdum çay yaptım düşün 8 aylık hamileyim yinede saygimda kusur etmedim benim zoruma giden su o anda eşimle değilde benimle konusmaliydi
(823 puan) tarafından
Canim bosver sen esine sikayet etme yinede Allaha havale et birak
(25 puan) tarafından
Öyle yaptım zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde öle büyüklerin yanında uzanilmaz cnm ayıp ama 

Esini kesin doldurmuşlar madem yanlış hareketti ozmn anında izin vermicekti sna 

Kaynanayida hiç takma geneli öle bida da dikkatli ol 

Esinede h d geç 
(25 puan) tarafından
Tabikide uzanilmaz ama ben bilerek yatmadım ve ilk kez öyle bişey yaptım uzandım birdaha tövbe yapmadım kendisi diyor yat uzan diye gidip yatak odasında yatsam o zaman daha ayıp olucak saat erken olacağı için bende eşime dedim yastık getirde yatayım madem izin vermicen getirme yastık bende yatmiyim sonra zaten eşim özür diledi kayınvalidem oğlunu benden bile kıskanıyor köye gittiğimizde koçum koçum diye seviyor ben yanına yaklasayim hemen gözü üzerimizde
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Keşke gidip yatağında uysaydın seni kaldırınca eşin. Hiç böyle şeylere yol açılmış olmazdı. Kaynananın doldurduğuna emin misin hemen günahını alma, belki eşin kızdı ama onların gitmesini bekledi sorun çıkmasın diye. Keşke eşin de sana bağırmadan güzellikle konuşsaymış...

Keşkeler bitmiyor ama dikkat edin bundan sonrası için, bir de eşinle sakince konuş. Konuşularak halledilebilecek şeyler bunlar. 
(25 puan) tarafından
Yok zaten şuan öyle bir durum yok öyle bı durumu yaratıyorum geçen köye gittik göğüs ağrısından duramıyorum eşime dedim ki beni götür ben çok kötüyüm o gün bile dur bakalım geçer bilmem ne falan demeye başladı kadın ben orda ölsem beni bekletcek o kadar diyim yoksa ben niye günahını almak istiyim
(11,060 puan) tarafından
Anladım canım o zaman huyunu biliyorsan daha dikkatli ol bundan sonrası için. Bir de eşinle konuş gerçekten, en azından böyle durumlarda o sana yardımcı olsun
(25 puan) tarafından
Yok zaten birdaha kendileri yat falan dese bile ölsem yatmam ki eşim diyor yat falan diye ama ben yatmiyorum yatamam laf yiyemem diyorum niye diye soruyor bide
(11,060 puan) tarafından
E işte ders oldu tekrarlamazsın...
(25 puan) tarafından
Tekrarlamam asla
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yani ben de uzanamam uyumak şuraya dursun müsade ister odama giderim ama eşin ayıp etmis
(25 puan) tarafından
İlk kez yaptım keşke yapmasaydim dedim kendime ama şunu anlamadım madem ben hata yaptım al beni karşına kızın olarak gormuyorsan bile gelin olarak al kızım bak uzandın babana ayıp oldu falan de beni eşime niye dolduruyosun niye böyle bişey yapıp benim huzurumu bozuyor ben ona kızıyorum tamam hata yaptım al beni konuş ama yapmaz illa fitne fesat olucak
(4,961 puan) tarafından
Eminsen eğer koçanı doldurduğuna kesinlkle konuş kaynanan ile yoksa bunun devamı gelir en ufak şeyde ama konuşursan cesaret edemez
(25 puan) tarafından
Yok birdaha bişey diyemedi çünkü en büyük ablasına gitmiştik sahile evlenirine hep beraber o zamanda yorulduk ettik yattım o zamn ben uyurken duydum eşim benim yanimda yatıyor kalkmaz dedi kayinvalideme bende dedim ağzıma geleni senin beni koruman lazım diye
0 oy
(404 puan) tarafından
Vallahi kayinbabam kahvaltımı hazırlar işe bile getirir götürür oda benim babam sonuçta kendi babam da öyledir yanında yatarım uyanırım yani senin kaynanan ayıp etmiş bence eşinin de bu durumda karım hamile olabilir demesi lazımdı
(25 puan) tarafından
İşte söyledi ama iş işten geçti beni uzdukten sonra gece sabaha kadar ağladım şuan bile gözlerim doluyor aklima geldikçe hala içimde ukte ve kırgınlık besliyorum
0 oy
tarafından
Saygi yaninda yatmakla onla bunla olmuyor. Ona kalirsa ayip bile olsa ustunu ortmek lazim. Kayinpeder kaynanana deseki gelin benim. Yanimda uzandi. Ben olsam derim o hamile hem ne olcak oda bi kizin senin
(25 puan) tarafından
Ama mecbur gitmek zorundayım eşimi yanlız ve laf yemesini istemem aa niye gelmedi gelin bilmem ne falan der biliyorum çünkü bak doğum büyük ihtimalle kurban bayramında olucak kadın gelirsiniz diyor doğum yapcam ben 2 saatlik yola gitcekmisim düşünsene AA bizim zamanimizda bu kadar naz etmiyorduk esimize falan filan havalarda bende dedim eskiye bakarsak ohoo
tarafından
Ya ezdirme kendini mal mi bunlar. Ben tuvalete zor gittim dogumdan sonra 1 ay. Bir an once eşinin imceden inceye ailesi konisinda uyandırmaya başla
(25 puan) tarafından
Yok söyledim zaten gidemem diye kesinlikle zaten kendi ailem bile göndermicek bende kurban kesilcekse vekalet ver annene dedim ben o kadar yolu gidip gelemm 2 3 ay dan oncede köye gidemmem dedim ben yatcak olucam laf yiyemem valla kusura bakmasınlar hamile olmasam biber ekimi yapıyorlar biber ektircek kadın bana hadi hamileyim doğum yapcam bide köye gitcekmisim orda kalcakmisim
tarafından
Senin onceligin bebegin olsun gerisinin koy gtune
(25 puan) tarafından
Zaten bebeğimi düşünüyorum şimdi çok düşkün oldu eşim benden ayrı yatmaz diyor
0 oy
tarafından
Kayınvalidenin doldurduğuna emin misin canım belki kadın birşey dememiştir eşine garip gelip halini anlamadığı için öyle davranmış olabilir mi?
(25 puan) tarafından
Eminim çünkü köyde bile yatıyorum kayınvalidem oluyor kayinpederim oluyor ses çıkmıyor hatta kendileri diyor belin agriyordur uzan kızım diye
tarafından
Normalde köyde uzanmana birşey demeyen kayınvaliden neden şimdi desin ki? Bence kocan seni kaldırmaya geldiğinde sen kalkmadığın için kızdı sana
(25 puan) tarafından
Köyde soğuk oda var orda yatmicagim için onların yanında yattım tamam hadi kaldırmaya geldiğinde diyelim kızdı niye yatmama müsade etti yatma birazdan yatarız dese ben yine beklerdim
0 oy
(375 puan) tarafından
Yahu küfür mü ettin hakaret mi ettin hamile kadınsın uzanmış uyuyakalmışsın. Bunda ayıp olan ne? Tamam örf adetleri vardır her yörenin ailenin. Ama benim bildiğim hamile kadına memleketimizin her yerinde hoşgörü vardır. Eşinin ve kayınvalidenin tutumu komple yanlış bana göre. Çok üzülmüşsündür kırılmışsındır eminim ki. Değdi mi şimdi seni bu kadar üzmeye.. bu saatten sonra eşinin ailesi ağzıyla kuş da tutsa gözüne batar eminim ki. Zaten hormonlar sağolsun insan çok hassas oluyor. Keşke üzmeselermiş seni. 
(25 puan) tarafından
Ya varya kadın köyden geldi yorgun argın diye yemek bile yaptırmadım kendim yaptım herşeyimi a dan Z ye bir yattım uzandım eşimi üstüme bir saldı varya doldurdu öyle böyle değil nasıl bağırdı o gün zaten hiç konuşmadı yüzüme bile bakmadı gece sabaha kadar ağladım aralıksız agladigimi görünce içi acidi hemen sarılmaya başladı ben yüz vermeyince özür diledi ama hep icim buruk kalcak her seferinde de yüzüne vurcam yat dediklerinde laf yiyemem ben diyorum
(375 puan) tarafından
Eşin en başta sana yardım etmeliydi. İnce düşünüp kayınvalideni yormamışsın. Ama hizmetçi değilsin sen kalkıp eşim yardım etmeliydi. Üstüne böyle davraması tüyünü dikmek olmuş. Sen üzme canım kendini. Düşünme onların terbiyesizliği bu hareketler. Bundan sonra ona göre kalbindeki yerleri.
(25 puan) tarafından
Bide bana diyor ki ben doğurdum hiç öyle ozele gitmedik hastaneye falan diyor bende dedim anne tamam eskiden öyle ama sonuçta eskiyi gecttik yeni dönemdeyiz tabikide benim özele gitme imkanım varsa gidicem sen gelmişsin bana AA özele para verme gitme oğlum diye hala konuşuyorsun kurban bayraminda olucak büyük ihtimalle 2 saatlik yola gitcekmisim eşim benden ötürü gelmez diye hemen kayinvalidem atladı niye gelmicekmis kadın beni yolda dogurtcak valla o kadar sinirim bozuk ki belli etmiyorum eşime ama konusu açılsa hartlicam
(375 puan) tarafından
Niye belli etmiyormuşsun eşine canım? Bak eşin işine gelince sana acımış mı? Konusu açılınca söyleme istemiyorsan şimdi pat diye söyle. Kayınvaliden bir daha doğurduğunda kendi kontrole emekli mahalle ebesine gitsin canım.
0 oy
(964 puan) tarafından
Yaa offf ne bos yapanlar var benim kayinbabam yat kizim uyu yanimizda derdi hamileyken ne saygisizligi saygisizlik asil kotulil yapmak terbiyesizlik yapmaktır hamilesin sonuçta uzanmissan nolmus Allah askina esinde bi acayip sinir oldum bende
(25 puan) tarafından
Ben sabaha kadar böyle hıçkıra hıçkıra ağladım gözlerimden artık yaş gelmedi artık ama şimdi sıkıysa öyle bişey desin eşim benden lafı alır öyle bişey ki yorgunluktan yattım hadi keyfen yatsam saygizlik yapmış olurum yaptığım şeyi savunmam bile
(964 puan) tarafından
Yani canim.hamileyken ne saygısızligi yaa sen bidaha derse cekinme lafini kendinude üzme
(25 puan) tarafından
Zaman baya geçti ama işte içimde burukluk var şimdi bile gözlerim doluyor aklima geldikçe onların anlayışlı olmaları lazım hatta varya ben yatayım uzmanıyım diye kayinpederim köyde kahveye gider
(964 puan) tarafından
Ama kaynanan doldurmus ayip gerçekten hu insanlar varya ne kadar kotu ya
0 oy
(50 puan) tarafından
Keşke yorulduğun için dinlenmek istediğini söyleyip odanda uzandaydın canım kimse senin hamile olduğuna ne kadar yorulduğuna bakmaz sonuca bakar görünen de hoş olmuyo malesef özellikle bir gelinsen kimse hoş karşılamaz 
(25 puan) tarafından
İşte bende ona cahillik derim oda anne ve onunda 3 tane çocuğu var illa yatmıştır yanlarında köyde yat diyip burda yatmami yardirgayan bir kayınvalide bence sinirine yaptı çünkü değiştirmek istedi eşyaların yerini bende istemiyorum böyle kalsın diyince gözüne battım malesef
(50 puan) tarafından
Malesef öyle canım ben çok görüyorum o cahillerden kendi kızını her hafta bekleyip de geline gelince aman canım sürekli ana evine gidilirmi diye laf sokan bi açığını yakalasam da pislik yapsam diye uğraşanı ve insan şok oluyo seninki de yaptığın hareketten kaynaklı değil düşünüp onu bulmuştur başka kusur bulamayınca acısını çıkarmıştır neye taktıysa kafayı
(25 puan) tarafından
İşte diyorum ya herşeyi geçtim eşime soyleme düşün şimdi ben bunu oğluma söylersem araları bozulur diye dusun gel bana de bende bidaha yapmam zaten
(50 puan) tarafından
Derdi ara bozmak içini soğutmak ondan sana dememiştir boşver sende takılma ya he de geç kapını kapatınca hepsi dışarda nasıl olsa
(25 puan) tarafından
Orası öyle ama çok üzüldüm
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Canim haklisin o kadar sey etmissin normal yorulman ama keske izin isteyip yataginda biraz uzansaydin yaninda uyuman hos degil bence ne kadar da olsa kayinbaban kendi babanin yaninda yatsan hic birsey olmaz ama onun yaninda olmamis benim dusuncem bu bende ilk zmanlar cok zor gecirmistim cok yoruluyordum halsizlik uyku falan altli ustlu oturuyoruz bize geldiklerinde ben diyorum biraz uzanmam lazim benim diye hicde birsey dediklerine esime de birsey dediklerine sahit olmadimm yinede kaynananin günahını alma belki kayinbaban demistir 
(25 puan) tarafından
İzin istemedim çünkü eşimle yatmak istedim eşim yastık getirip yat demese ben zaten kivransam yatmazdim zorunda kaldım saatte erken dedim yatağa gidip yatmak istedim Allah var ya kayinpederim dememiştir adım kadar eminim kadın oğlunu benden kıskanıyor öyle böyle değil diyorum
(1,381 puan) tarafından
Dogrudur canim biz kadinlar anliyabiliyoruz sezebiliyoruz bazi seyleri ama oyle bişe ettiyse senle esinin arasini bozmaya calistiysa ne kadar günaha girdi haberi olsaydi o günahtan bi daha edemezdii ne diyim Allah akil fikir versin
(25 puan) tarafından
Şimdi sesi çıkmıyor eşim lafı söylüyor tabi iş işten geçti ama
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Seni anliyorum her ailenin belli kurallari oluyo benim esimin ailesinde de ilk evlendihim siralarda bi buyuk iceri girince ayaga kalkiliyomus bende ne bilim oturuyodum .en sinunda esim beni sert bi dille uyardi bilmedigimi soyledigim halde saygisizlik yaptin ddi .halbuki karsimdaki insanlar hic umursamadi bile ayaga kalkmamami bu erkekler bizi oyuncak kurmali robot falan saniyolar herhalde herseyi istedikleri gibi olsun istiyolar .gece yattiginizda bisi demediyse esin kesin kaynana  doldurmustur 
(25 puan) tarafından
Kurallarına saygım sonsuz bak 10 aylık evliyim bugünden bugüne anne baba kelimesini eksik etmemisimdir köye gitsem yemek bulaşık yikar koyarım çay kahve herşeyi yaparım kaldırmam yerinden zaten benim gücüme giden eşime soylemesi eşime soyleme ben senin gelininim al beni karşına konuş kızım yapma bidaha de bende eşimle kavga etmiyim dimi ama işte oğluna soylicek ben illa laf yicem demedi keşke dese ağladım durdum sonra içime işledi diyip özür diledi
(1,667 puan) tarafından
Sonunu dusunmeden pat pat soyluyo bu buyukler sonrada bu gencler neden kavga ediyolarr
0 oy
tarafından
Ne abartmışlar ya, hamile kadınin kusuruna mi bakılır. Lafa gelince de sen de bizim kizimizsin olur. 
(25 puan) tarafından
Kısa ve öz olarak anlattın beni gerçekten çok teşekkür ederim lafta ah kızım vah kızım başka şeyde sen gelinsin
0 oy
(695 puan) tarafından
Ah ah şu eşler normalde anlayışsız lar ama bari hamileyken anlayışlı olsalar ya
(25 puan) tarafından
İş işten geçtikten sonra oluyor anlayis
0 oy
tarafından
Kayınbaba yanında uyumuş olmak normalde hoş olmaz ama hamilesin ve yorgunsun bu normal 
(25 puan) tarafından
Tabikide hamile olmasam yatmam zaten
0 oy
(542 puan) tarafından
Aynı şeyleri bnde cok yaşadım cnm .odamda uyurdum kac saat cıkmadı derdı kaynanam eşim derdi yanına uzan laf etmesın onu yapardım bu dfa onumde uzandı derdı.istedımten snra sorun bi ton sorun bulurlar .npsan yaranmassın bosver
(25 puan) tarafından
Saldım zaten esimede bağırdım ettim sen hamile olduğumu bile bile bağırdın bana dedim ağzıma geleni soyledim şimdi ben izin veriyorum yat diyor

İlgili bir soru bulunamadı

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...