0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar iyi aksamlar bisi sorcam size belki haitlarsiniz esimin baskalariyla konusmalarini  yakalamıştım  bende kendi aileme söylediydim onlar da araya girdiler ve biz daha yeni yeni barıştık sayılır  kendisiyle epey yalvardi etti neyse kizlsr bu dengesiz bana her ay 2 bin falan gonderiyo ben bütün faturalari alışverişi ben hallediyorum ama inanon kizlar iki çocuk bezi mutfak faturalar ayin basi gelmiyo yetmiyo para tekrwr isteyince bi ton laf yapiyo saga sola para dagitiyosun diyo inanin kendime hicbirsey almiyorum kizlar nede kızlarıma hep baskalarijin verdilleriyle büyüttum bunca yil idâre etmekten de sıkıldım artik calisiyodum ikinci bebis de olunca isten ayrildim mecbur b3n nasil ise girmed3n para kazanabilirim ya nefret ediyorum bunun parasından da lafindan da bıktım  diyorum madem aldin beni bakmak zorundasin bana ve cocuklarina fazla harcama diyip duruyo sadefe bıktım ya :(( 

2 Cevaplar

+1 oy
(198 puan) tarafından
2 bin sadece alışveriş için mi av kirası fatura felan ödüyosan az tabi ama onun haricindeyse bu para baya iyi ev işi olarak boncuk işi yapabilirsin Farmasi felan katolg paylaşıyor üye olup öyle para kazananlar var 
(1,243 puan) tarafından
Kira yok canim ama mutfak cok yiyo bir de kizlarin bezi küçüğün maması  sadece faturalar 600 falan gidiyo :(( su farmasi düşündüm ama evdeyim cevrem yok yine de cok sagol canimm
-Reklam-
+1 oy
(549 puan) tarafından
Ek iş yap katolog işi fln mesela
(1,243 puan) tarafından
Bi arastirayim canim cok sagoll
(549 puan) tarafından
Düşünürsen yardımcı olabilirim Oriflame yapıyorum benimde iki çocuğum var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde blm96 (21 puan) tarafından soruldu