+2 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4 . Bebeğim oldu annem diyor şöyle kucakla ebe diyor şöyle emzir ektim diyor buyukle yalnız bırakma bı salin ya şu anneleri. İnsan evladının derdinden en iyi anlayan annesidir ya bide tecrübeli bir anneyim comezken bile kendim baktım çocuklarıma böyle insanlara sinir oluyorum

6 Cevaplar

0 oy
(549 puan) tarafından
Hah al benden de o kadar 6 yaşında oğlum var 9 aylık bebeğim var kaynanam tek bırakma çocuğu iter vurur fln diyo yapmaz diyorum anlamıyor öyle yaramazlık yapan bir çocuk da değil doğduğunda ellemedi simdimi elliycek sanki bişey diyince gelin bana laf konuştu oluyor
(1,850 puan) tarafından
Sen yinede dikkat et canım. Yeğenim doğduğunda kızım yüzüne battaniyeyi örtmüş aklınca üzerini örtmek istemiş .
Benim bir anlık dalgınlığıma gelmiş.Beşikte yeğenimi sallıyordum bian odadan çıktım örtmüş gelince bakmasam Allah korusun bogulurdu belkide.
Aslında hiç kıskanç değildir öyle şeyler yapmaz ama çocuk için yapmaz yemez dememek lazımmış o zaman öğrendim.
tarafından
Herkes kendi çocuğunun huyunu bilir
(1,850 puan) tarafından
Bende öyle diyordum.
Yinede sen bilirsin.
Ben uyardım sadece...
-Reklam-
0 oy
tarafından

4 değil 10 çocuğun olsun yine karışırlar :ermm:

0 oy
(10,880 puan) tarafından
İşte bunların agzına vuracaksın
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annen anne olduğu için söylüyor canım alınacak sarılacak birşey yok ki bunda
tarafından
Annem tuhaf huyları olduğu için zoruma gidiyor
0 oy
tarafından
Derler canım derler hiç susmazlarr :)))
0 oy
tarafından
:D 50 yaşında annem bugün oğlumu tutarken dedem dedi ki öyle tutma kolu çıkar dibinden tut yani annem gelmiş 50yaşına anneanne olmuş ama hâlâ birileri şöyle yapma böyle yap diyo bu asla değişmeyecek 
tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 382 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 19 Rabia (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 844 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 202 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 577 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...