0 oy
196 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Böyle bi söylem var sizlerde duydunuzmu? Kovid aşısı

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Söylemler bitmiyorduu..
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Millet aşı olmamak için ne diyeceğini şaşırdı valla :) 
(196 puan) tarafından
Demi gi
tarafından
Hee gıı
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
☺☺turkiyenin %90 ı kısır o zaman geriye kalan %10unu mu doğruyor bu kadar çocuğu ☺ aşı oldum ben doğurdum da demekki kısır değilim ben belki burdaki diğer tüm üyeler aşı olmamıştır ondan gebedir ama ben aşı olduğum halde gebe olup dogurdum 
(1,763 puan) tarafından
Yo sen covid mi soruyorsun
(1,763 puan) tarafından
Vallaha kuzucum covidi soruyorsan çok net diller getireyim hemşireyim saglikciyim kendim o dönem asi geldiğinde çalışmıyordum ama çalışan bir sürü arkadaşım var doğal olarak ve bu sene içinden 8 tanesi gebe 4 tanesi filanda doğurdu 2020 sonu 2021 başlarında
(1,763 puan) tarafından
Ha bir arkadaşım 34 haftalık gebeyken covide yakalandı çalışıyordu cunki hala hastanede oda erken doğumu tetikledi 34 de suyu geldi doğum yaptı
(196 puan) tarafından
Çok saol gülüm bunu istiyodum ben iyiki varsın kalp ❤️
(1,763 puan) tarafından
Ne demek balım ❤
0 oy
(964 puan) tarafından
Asıya kesinlikle guvenmiyorum cunku cogu yakinim asi olduktan sonra agie gecirdi ve bazilari gene korona oldu kisirlik icin bisi diyemem 
(964 puan) tarafından
Bence oyle bisi yoktur kuzum yaa sacliyo millet artik
(1,763 puan) tarafından
Busebade 100 kişi vurulan aşıda 1 kişi ölüyorsa onun altında başka bir sebep vardır yani asi ya yan etki gösterecek bir hastalık vs. Altındaki sebep araştırılması lazım misal veriyorum polen polen alerjisi olan kişide asi yan etki yapıyor solunum durduruyor gibi o zaman o kişiler asi olmaması lazım yani onu öldüren tek aşı değildir
(964 puan) tarafından
Tekrar diyorum yaa zaten yaptirana saygim var ama asiya guvenim hic yok bakalim sonumuz ne olacak hic bilmiyorum aslinda bu koronayi biz insanlarimiz bitiremiyoruz çünkü yasaklar kalksa bile insanlarimiz maske dezenfekte vs hic umurlarinda değil goruyorum telefonumda herkes ic ice dip dibe maske vs yok hele bizim burda polisler bikti artik maskesiz bile gorse hic hisi demiyolar artik biktilar
(1,763 puan) tarafından
Benimde yaptirmayana saygım var cnm herkezin kendi canı kendi kararı kimse kimseye zorla birşey zerk edemez
(964 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
He yapıyor bacım :-) arkadaşlarım hamile kalan kalana bu söylemlere inat yakında bende yapacağım buraya da post açacağım asi kartımı ve beta sonucumu 
0 oy
(694 puan) tarafından
Her söylenilene inanılıyordu...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 169 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 511 göst.