0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oğlum daha 7aylık hem emziriyorum hemde sezeryanliyim ve ben 2ye hamile oldugumu ögrendim kaç haftalık daha bunları bilmiyorum. Ben çok sevindim aldırmayı asla düşünmedim düşünmüyorum da ama oğlum daha çok küçük ben en çok ona üzülüyorum ya iyi bir anne olamazsam ona yetemezsem ilgilenemezsem diye çok ağliyorum. Varsa benim gibi ayni durumda olan anneler çok ihtiyacim var bilginize desteginize. Bunlari yazarken bile ağliyorum. Linçleyecek olan korunsaydınız vs diyenler hiç yazmayın. Ben pişman degilim hamile kaldıgıma sadece oğlum için üzülüyorum

9 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bende oğlum  9 aylıkken hamile kaldim zor evet ikisi ama bi şekilde halloluyo  ve büyüyorlar sen bu tempoya alisiyon.  Ikinci kuzum 7 aylik oldu . Zamanla alisirsin  canım küçükler  ama. Annen varsa doğumdan sonra  bi süre kalsin.  Benm Annm kaldı yanimda 2 ay
tarafından
Allah yardımcımız olsun. Çok üzülüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile olduğuna kesin eminmisin canım bazen emzirirken de gebelik testi pozitif çıkabiliyor 

Yani kesin gebeysende hayirlsii olsun inşallah insan bir şekilde yetiyor işte bende de 3 tane var bu gün sağlık ocağına gittik büyük kızıma kilosu çok dediler en küçüğüme kilo almamış dediler benimde moralim hiç iyi değil 
tarafından
Adetim 5gün gecikti. Bilmiyorum kesinmi bence kesin hamileyimdir
tarafından
Bi kan tahlili yaptır canım rabbim hakkin da hayırlısını versin inşallah ikiz gibi büyürler
0 oy
tarafından
Kız üzülme sen niye kendini hırpalıyorsun ki bunu düşünen bir anne zaten elinden geleni yapar Allah ın izniyle hiç bişeycik olmaz aslan gibi büyür evlatların 
tarafından
Inşallah. Oğluma üzülüyorum
0 oy
(964 puan) tarafından
Kimsenin linc etmeye hakki yok yataga kariscak halleridd yok millet anca bos bos konusur sen hehe de gec öylelerine sanki yaparken onlara soruyosunda neyse kuzum hayirlisi olsun bi sekilde büyüyup gidiyorlar yardimcin olursa bir tik daha iyi olur ama unutma sen hep iyi bi anne olcaksin
tarafından
Sağlıklı olsunlarda gerisinin önemi yok zor olsada başarıcam inşallah
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Üzülme canım yetersin tabiki çünkü sen ANNESİN hem arkadaşım hemde yengem pes pese doğurdu ikiside sezeryanliydi çocukların arası tam 1 yas gayette güzel büyüdüler 
tarafından
Ben dogum yaptıgımda oğlum 1.5yaşında olucak inşallah. Allah yardımcım olsun
0 oy
(86 puan) tarafından
Ben de oğlum 7 aylıkken hamile kaldım şimdi 6 aylık hamileyim hem de sezeryanlıyım başta ben de senin gibi düşünüyordum yavaş yavaş o psikolojiye alışıyorsun doğunca da inşallah yeteriz ikisini de 
tarafından
Inşallah yeteriz.
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bak daha az önce bı arkadaş post acmis bebekleri beraber oynuyor o kadar imrendim ki Rabbim onları korusun başlar da biraz zor olacak elbette ama Rabbimin bir planı vardır korkacak bir şey yok oda büyüyecek sıkıntı çekeceğin surda 1 sene göz açıp kapayıncaya geciyo zaman sonra rahatlarsın
tarafından
Ikiz gibi büyürler inşallah. Kaç gündür kız bebek kiyafetlerine bakıp bir kizim olsa ne iyi olurdu diyordum demekki hissettim hamileligimi. Saglıklı olsunlar bütün evlatlarimiz
0 oy
(601 puan) tarafından
bende oglum 10 aylikken hamile kaldim simdi 28 haftam bitmek üzere bakalim tecrübem yok ama oglumu sutten kesmek zorunda kaldim simdi hep dusunuyorum nasil olacak diye zaman bakalim zamn gösterecek
tarafından
Niye sütten kestin canım. Ben doktorumla konuştum emzirmeye devam edebilirsin dedi
(601 puan) tarafından
benim doktorum en fazla hamileligin 4 aylik olana kadar emzir dedi
(601 puan) tarafından
bende 3 aylik olmadan kestim sezaryan benimkide
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bende kızım 5.5 aylıkken hamile kalmısım, şimdi 1 yasında büyük kızım 27 aylık, eşim cok yardımcı oluyor, düzenli olursan sevgin merhametin ikisine de yeter ama insan bazen kendine yetemıyor, bi yere cok yoğunlaşırken öbür yer eksik kalabiliyor onun ayarını iyi yapabilirsen cok güzel oluyor, zamanla bılrıkte oyun oynuyorlar kıskanma olmuyo araları yakın oldugu için cok anlamıyorlar, ben bi de küçüğünü de büyüğün odasına koydum arkadas gibiler, küçüğü odada yatırınca büyük de yanımıza gelıyordu, ama küçük 8.aya kadar odamda yattı sonra ayırma kararı aldım
tarafından
Birkaç sene sonra belkide ne iyi ettim dogurdum ikisini ikiz gibi büyütüyorum demekte nasip olur bana
(2,047 puan) tarafından
İnsallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,027 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (80 puan) tarafından soruldu