0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Selam kizlar nasılsınız 

Benim sorunum şu ki ben çok uyuyorum oğlum akşam 10da uyur sabah 8bucuk 9 a doğru kalkar gece hiç uyanmaz yani uykum bolunmuyor 

Bende 12 1 gibi yatıyorum sbah 9a doğru kalkıyoruz uykumu almış oluyorum aslında. Sabahtan tüm işlerimi hallederim temizlik yemek vs.oglum  Öğlen 2gibi uyuyor hopp onunla gene uyuyorum . Tahlillerim yapıldı herhangi eksiklik yok. Sadece kendimi bildim bileli kolestrollerim yüksek çıkar . Öğlen uyuyp kalkınca aptaal gibi oluyorum ya otursam yapicak biseyim yok 

10 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kendine bi hobi edin öglen uykusu aslinda yeni dogum yapmis emziren anneler icin cok onemli ama insan kendine glemiyor ki 
tarafından
Kız ne hobisi oğlum kalkınca yerinde durmuyor kicim yer görmüyor inan öyle şeylere ayıracak vaktim yok :D uyumasam iyi de daha sabah jalkar kalkmaz diyorum öğlen olsada uyysak diye
(1,667 puan) tarafından
Sen alismissin bacim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bende uyuyamıyorum ya gece. 3 4  gibi uyuyorum sabah 7 sebepsiz açılıyor gözüm bida asla uyuyamıyorum 
tarafından
Kahve çay kola falan tuketiyorsan ondan olabilir canimbelki
tarafından
Kız 2 3 günde 1 kahve içerim hamileyim :D içemiyorum pek zaten zararı olur diye akşamları yorulmak için en az 1 saat yürürüm ama asla uyuyamıyorum
0 oy
tarafından
Bi arastirsaydin yüksek kolestrol nelere yol açar diye akşam bir bardak suyun içine 1 ,2 tane cevizi kır içindeki zarını ve cevizleri suyun içine at sabah kalktığında suyu iç cevizleri de ya kolesterolün düşer 
tarafından
İçtim çok canım düşmüyor kötü kolestrolle normal kolestrol hep yüksek benim . Annemin de öyle genetik sanirim
tarafından
Anladım canım olabilir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Malak gibi yatıyom desene sen şuna :D antrikotu az ye kolesterol yükseltiyo bana yolla dedm kaç kerensana yok illa ben yicem diyon :D 
tarafından
Allah'tan yakın değiliz. sana geldiğim de yediklerime laf edersin arkamdan geldi okuuz gibi yedi gitti diye :D
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ben gelmeden de laf ediyom ki :D
tarafından
Oda doğru bide gelsem içtiğim suya kadar laf edersin :D
(25,224 puan) tarafından
Ohoo aldıgın nefese kadar. Laann hanifeeee az nefes al oksijeni bitirdin :D
tarafından
Hahahahahshahhshshshsh :D hadi lenn sipa
0 oy
tarafından
Bizdede durumlar aynı enerjim yetmiyor gün içinde şuan hamileyim daha çok uyuyorum ama ondan öncede sizin gibiydim 
tarafından
Yetmiyor valla ya enerji falan ya
0 oy
tarafından
Sen yine az uyuyorsun ben akşam 10 11 en geç 11 30 da yatıyorum sabah 10 da falan kalkıyorum öğlen yine uyuyorum 1saat falan ona rağmen hala uykusuzum 
tarafından
Hahaha kız Büşra ya :D yat kız napcan kalkıp
tarafından
Ilaclarim var işlerim var yemek derdi offf offf bende dert bitmez bide çok uyuyunca gözlerim ağrıyor bu sefer sersem gibi oluyorum
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bi tane bebeğim varken bende öyle uyurdum onunla ama ikinci oldu gece bile zor uyuyorum.  Insan uyudukça  yorgun oluyo az uyumak daha iyi bence
tarafından
Evet uyydukca insan sersemlesiyor daha çok ya ama oturup da yapicak bişey yok
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bence güzel bir dizi falan bul kendine oğlun uyuyunca ac izle 
tarafından
Dizi izlerken uyurum :D
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Keşke benim kız da uyusa da bende çok uyusam vallahi :D

tarafından
Çok ağırlaşıyor insan canım ozaman da ya
0 oy
(712 puan) tarafından
maşaAllah barakAllah diyeyim nazar değmesin kuzum senin oğlanın uykusundan benim kıza da yollasana kaç saattir uyusun diye uğraşıyorum
tarafından
Kıyamam ya benimki de huysuz bir uykusu güzel işte ☺️
(712 puan) tarafından
Olsun şükür kuzum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,148 soru

11,410,370 cevap

34,949 kullanıcı

...