0 oy
3,862 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Merhaba arkadaşlar, 

Bebeğim için MHRS üzerinden randevu almak istiyorum, kimliği çıktı ama kendisi gözükmüyor. 

Yetkili olduklarım diye bir yer var ama oraya tıklayınca eklediğim resimdeki yazı çıkıyor. E-nabız üzerinden yetki tanımlaması yapmak gerekiyormuş. 

Peki bu tanımlama nasıl yapılır? 

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
E nabizi esinde yukleyecek o onay verecek sende ona onay vereceksin canim yoksa randevu alamazsiniz
tarafından
Peki nereden onay veriyorum? O e-nabız açtığında bildirim falan mı geliyor nasıl oluyor?
tarafından
Yok canim cocugunun isminin ustune tikla esine bildirim gidiyor oda aynisini yapacak sana bildirim geliyor ama once esin enabizi yüklesin
tarafından
Ya işte çocuklarım bölümü gözükmüyor bende yok. Şimdi eşim e nabız açtı onda gözüküyor. Ismine de tıkladı ama bildirim gelmedi bana. Anlamadım bir şey :/
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
Canım goggleden aratıp girmen lazım yani tarayocıdan. Sonra da üstte çocuklarım yazan bir bölüm göreceksin ona tıklayıp onaylaman gerek. Eşinin bunu yapması şart değil ben iki çocuğumu da bu şekilde yaptım eşim hiç dokunmadı bile 
tarafından
Teşekkür ederim tarayıcıdan da girdim ama çocuklarım diye bir bölüm yok maalesef. Şimdi eşim e-nabız açtı ama onda çocuklarım bölümü var. Anlamadım bende onda neden çıkıyor da bende çıkmıyor sonradan yüklemesine rağmen...
(758 puan) tarafından
Ben de sorun yaşamıştım ama sonra hallettim canım tekrar dene inşallah olur
tarafından
İnşallah sağol
0 oy
(23 puan) tarafından

Canim uygulamaya girdiğin zaman tahlil VS anasayfada yazıyor ya orda altta paylaşım var oraya girceksin ve diğer ebeveyne onay ver yazıyor oraya tıklaman lazim senden onay verirsen esin görür esinden onay verirsen sen görürsün 

image

(23 puan) tarafından
Baya eski bir paylaşımmis :) neyse belki başkasının isine yarar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,112 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mavirane (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...