0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (892 puan) tarafından
Kızlar kardeşim 26 Mayıs'ta kan verdi 7 çıktı değeri sağlık ocağında .02 haizranda da verdi yani dün, bugün sonuçlar çıktı 219.hemsire telefonda az artmış değerler dış gebelik yada sağlıksız gebelik olabilir kadın doğuma git  demiş .sizce az mi bir hafta içinde bu kadar artması.sonradan değerlerinde artis yaşayan oldu mu?

4 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bence artış normal 
(892 puan) tarafından
Canımız sıkıldı ister istemez.cok şükür 2 çocuğu var ama neden hemen sağlıksız derler ki bir kaç hafta daha geçsin tam belli olsun dimi.daha çok yeni zaten hemilelik
(1,284 puan) tarafından
Değer düşük evet ama önemli olan 2 günde 2 katı artması hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah
(892 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Canm son adet tarihi ne zaman bide ona gore bakmak lazım günü geçtiyse ve bayağı bi gün olduysa 219 düşük bir rakam ama geçmediyse veya daha 1 2 gün geçtiyse geç döllenme olabilir ama kendi icinde artisi güzel 2 güne bir iki katı olmuş yani 7 gün içerisinde
(1,763 puan) tarafından
381 değerle nasıl gördünüz kese görünmez ki 381 le
(892 puan) tarafından
Bende 481le hastaneye gittiğimde keseyi goremedik  3 4 hafta sonra gutmistuk hersy görünmüştü.sagolun kızlar cevaplar için
(755 puan) tarafından
Valla canım bilemiyorum aynı gün hem tahlil yapıldı hemde ultrason muayenesi oldu çok net hatırlıyorum 381di ikinci testti ilki 104 çıkmıştı acilde yapılmıştı sonra kadın doğuma gittim aynı günde ikisine de bakıldı
(1,763 puan) tarafından
Canm 1000 değerde kese gözükür genelde şaşırdım önemli olan bebişin iyi olması tabi Rabbim korusun
(755 puan) tarafından
Çok şükür sağ salim aldım kucağıma
0 oy
tarafından
Bence normal artmis yinede kadın doğum doktoruna gorunsun
(892 puan) tarafından
Sağol canm benm .bende normal dedim ama
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bu sağlık ocağındaki aptallar beni delirtiyor gerçekten bende sağlıkçı olmasan gerçekten onların lafıyla gider düşük yapardım. Bak şimdi sana hesaplıyorum. En az %60 artması gerekiyor demi bu hormonun. 26 mayısta (7) 28 de (14) 30 da (28) haziran 1 de (56) bugün de (112) olması gerekiyordu ve senin kardeşinin (219) çıkmış yani beklenen den de yüksek eğer sağlıksız olsaydı böyle yükselmezdi herşey yolunda yani korkmasın maşallah artı olarak yorumda bilmeyenler değer düşük falan yazmış ama değer düşük değik önemli olan 5 ten yüksek olması yani düşük değer diye birşey olsaydı eğer referans aralığı 5 ten başlarmıydı 
(892 puan) tarafından
Evet kızlar bizde geç döllenme diye düşünüyoruz çünkü adeti gecikince testte çıkmadı.kanda da 7 çıkınca yeni yeni oluşmuş demkki
(1,763 puan) tarafından
Aynen cnm o yüzden bu değer normal olabilir ama adet gününden hesaplaninca düşük  ben bunu demek istedim tsk
(892 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ben teşekkür ederim ❣️
(1,785 puan) tarafından
Hayır aslında sizden bir önceki yoruma demiştim ama herhangi bir konuda alındıysanız ve kalp kırdıysam hakkınızı helal edin
(1,763 puan) tarafından
Yok cnm bana dedin sandım da cunki bende son adet tarihine göre hesaplandığında bebek 6+1 olması gerekir o zaman düşük demstim ondan ustume alindim geç döllenmeye normal demistim kırılmadım tsk ederim güzel cevabın için ❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Perikizi10 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.

380,172 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...