0 oy
1,165 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar diyelim kayinvalideniz veya anneniz bi süre sizle yasicak eşinizle duşa birlikte girermisiniz ? Benim bi arkadaş iki çocuğu var biri bebek kız bide 5 yaşında oğlu var ahah ananesine anane ben annnemle yikanicam dedi oda olmaz sen artik büyüdün dedi ama neden annemle babam birlikte duşa giriyor dedi Allah affetsin güldüm:D neneside onlarla kalıyor kadın rahat ama aile olarak kızida öyle büyümüş sorun etmiyor ben eşimle duşa girsem annem ne ahlaksızlıgimizi bırakır ne terbiyesizliğimizi siz ne düşünüyorsunuz ?

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
banyoda degilde yatak odasinda islerini halledip sonra banyoya girebilirler ayni anda banyoya girmezdim evde biri varken hatta bisey yapamazdim gecici sureligine banyoya birlikte girmeselerde olur yani
-Reklam-
0 oy
(996 puan) tarafından

Abooooo o neydi gizzzz :O

Ben 8 yıldır evliyim bir kere eşimle duşa girmedim.girmem de ne gereği var bide evde biri varken 

0 oy
(4,666 puan) tarafından
Birlikte girmeyiz hic normalde de. Hele evde biri varken asla
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Bızım ara kapı evı ıkıye boluyo banyo bızım tarafta.esımle gırerım banyoya arkamı felan yıkar sagolsun ben ulasamıyorum.Yıkanılır ama işte aıle yapısına gore farklılık gösterir. 

Sen dogurmadın mı daha Eylül :) 
tarafından
Yok yalanci sancı çekiyorum :(
(8,328 puan) tarafından
Desene benım gıbısın bende oyleyım
0 oy
(327 puan) tarafından
Normalde yapmayiz zaten beraber anamgil olunca hic yapmayiz yani ama yapsamda bisey diycegini sanmiyorum benim babam biraz kuduruk bu yasinda bile anamı rahat birakmaz beraber girdiklerini cookkk gordum normalde cevremizde ki ailelerden cok farkliyiz babamla bile arkadas gibiyiz degisik yani. Ama ben yinede yapmazdim sanirim ya utanirim 
0 oy
(638 puan) tarafından
Ben kayınvalidemle yaşıyorum. Ve banyoya genelde birlikte gireriz. Benim su korkum var, akan su ayağımı geçince bayılırım boğulacak gibi oluyorum. Belki haftada 1-2 kez eşim sen gir ben sık sık sana bakarım der. Yoksa benimle girer duşa. Ek olarak benim kayınvalidem ve kayınpederim de evlendiklerinden beri beraber yıkanırlarmış, özel hayatları da devam ediyor. 1 kez gece uyku tutmadı duydum banyoya girdiklerini 9 aylık evliyim. Onun dışında bilmedim hiç ama bizce problem değil 
0 oy
(299 puan) tarafından
Yeni evlenmstik kaynanamlara gtmstik daha 1 haftalik ble degiliz neyse dusa girdim esim geldi ciksana diyorm yok kese atim sana dyor gtsenee dye bagrdm en son  cok utanmstm :))) kaynanalara rahat ama  benm ailem boyle bseyde soylenrdi herhalde gerci hoş nikahlı eşiyim baskasina halt yemek duser

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,257 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 761 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.