0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
Kizlar oto koltugu olmadan yolculuk yapilirmi 1 yas icin ve bir de hangilerini onerirsiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(119,343 puan) tarafından
yasak cevirme olursa saglam ceza yersin biz maxi cosi marka aldik
(451 puan) tarafından
Biz izin icin sevda nasip olursa araba kiralami dusunuyoruz 20 gunluk acaba diyorum varmidir ki oto kiralama yerinde
(119,343 puan) tarafından
verirlee baci
-Reklam-
0 oy
tarafından
yasak diye biliyorum cnm 
(451 puan) tarafından
Hiim evet oyleymis canim
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Ay biz anı gittik şehir dışına ve aşırı zor oto koltuğu almadan çıkma oturmak istiyor ani fren yaoma riski var sonra kucağında terliyor sıkılıyor sonra uyuyor arabayla zıplıyor zor yani oto koltuğu almalısın ve yanına mutlaka kraker , elinde kemirecigi bı meyve al 
(451 puan) tarafından
Evet ya biraz zor oluyormus bebekle yolculuk ama na0alim yapacak bisey yok mecbur
(1,845 puan) tarafından
Oto koltuğu alırsan biraz daha rahat edersin , öyle böyle geçiyor merak etme :))
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yasak diye biliyorum.Yasak olmasa bile koltuksuz asla yola çıkmayın. Maxi cosi aldık biz
(451 puan) tarafından
Dogru guvenlik acisindan haklisin bacim
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Joie aldık biz
(451 puan) tarafından
Evet cok iyi bi marka
0 oy
tarafından
Normalde britax römer marka falan cok iyi ama ben dönen almak istedim cunku bebegi koltuga oturturken veya yolculuk esnasinda dondurmek baya yararli olir diye dusundum ve kraft spin signal aldim suan memnunum. Ki bence almak sart olasi bi kaza riskine karsi almak gerek 
0 oy
tarafından
Eğer aracı şirketten kiralicaksan, belli ücret karşılığında oto koltuğu veriyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 31 göst.
1 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde ptrck (374 puan) tarafından soruldu
+3 oy
11 cevap 292 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.