0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (510 puan) tarafından
Evde melek yere yatiriyom oynuyor kendi kendine tvi izliyor gülüyor bir yere giderken o çocuk gidiyor bambaşka biri geliyor ağlıyor kiriz geçiriyor hep evde olmaz ki ikimiz tekiz sesizlige alışmış bu gün kaymakamlara gitim sözde bu banamisin ki yerimi değiştirmiş sin iki saatlik uykuyla kaldı gözler kan tabi yemek yemeden kaçtım her defa oyle yapıyor 3 aylık arabaya bindim gülüyor sanki biliyor eve gelecegini aha eve geldim yerde ses yok ne yapacam böyle olanlar oldumu ne yaptiniz 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
canim dayimin kizida oyle malesef nasil bir çözümü olabilir bilemedim hic :///
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Benimki de öyle. 4.5 aylık oldu. 1 aydır burnumdan getiriyo kapı dışarı çıkamıyorum. Hee geçen markete gidecektim. Kapının önünden döndüm gidemedim. Başka evde uyumuyo hep aglıyo
0 oy
tarafından
Benimki 4 yaşinda canım su anda bebekken öyle degildi ancak şimdi zivanadan cıkdı parka götüreyim diyorum oynuyo oynuyo eve gelirken deliriyo öldürüyo beni markete gidiyoruz bir dakika durmuyo yerinde ordan oraya ordan oraya kosturuyo durmadan ağlıyo oturduğu yerden kalkmiyo birde 28+3 günlük de hamileyim inan halim kalmıyo bu yüzden pek çıkamıyorum dışarı elimden bile tutmuyo yolda yürürken o derece kardeşi de olunca ne yaparım ben bilmiyorum hiç seninde allah yardımcın olsun kardeşim 
(510 puan) tarafından
Sağol cnm ne yapacam bilmiyom allahtan anne lerde yatıyor ordada kimse yok diye
tarafından
Zor işin vallahi bilsem bir yöntem diycemde bi bilsem kelin ilacı hesabı benide bu cocuk öldürecek :)
(510 puan) tarafından
Ben dışarı cikmicam büyüme kadar olmuyor ki sirtim gitti bir tat almıyorum oyle hapis yasiyacaz hade gidelim demeden büyümeden tovbe
tarafından
Hahayy valla gii haklısın aslinda çekilmiyor yaaa bitiriyo beni şimdi babasiyla gidince sesi çıkmıyor geliyo anneanneside dahil olmak üzere ama bana gelince yarabbim sanki etini kopariyolar yolda simdi iki caksam ağzının ortasına çocuğa şiddet uyguluyolar diye beni polise ihbar ederler gerçi yolda cok kavga etmisizdir ama hiç vurmadım ben vurmadım ama beni yedi bitirdi bende pek çıkmıyorum artık
0 oy
tarafından

Herşeyi bosverip gezmelerine devam edeceksin ki alissin cnm. Biraz sabret bak zamanla düzelecek inşallah. Çocuk işte evde nasıl durmaya alustiysa dışarıya da zamnla alusack merak etme. Yarın bugün o çıkmak isticek ama senin vaktin olmicak herzaman gör bak:D

(510 puan) tarafından
Bu gun tövbe ettim herzaman cikartiyom ki yeni doğdu bir ay kayganamda kaldım eee orda dirdir sonra eve geldim misafir filan gene dirdir bu yatağından çıkıyor oyle oluyor
tarafından
Canım ya düzelir inşallah . Daha küçük seni gördüğünden hep seni istiyor yanında. Bı ara bnm ilk kızımda öyleydi bibardak çay zıkkım olurdu misafirlikte. Ama umursamadan en sonunda oylebitle derken alisti. Şimdi üç yaşında bmkendi çıkmak istiyor bukezde ben her zmn çıkamıyorum  bu seferde ona inat ediyor:))) anam bu sendrommudur nedir hicbitmez bunu anladım.:) Her ayın ayrı bı sendromu var kimse demesin yok iki yaş yok bilmem ne.. büyüyünce de aynilar:)))
(510 puan) tarafından
Yok benim iyi baya evde yerde tvi izliyor temizligimi isimi yemeğimi yapiyom bir yere giderken uyuyor ses var diye hemen kalkıyor uykunu alaminca oyle yapıyor hep uyumak istiyor evde hep uyuyor bir saat uyanik 3 saat uyuyor oynamak istiyorum filan bakiyom azini açtı uyumak istiyor sorun bu
0 oy
tarafından
Benim ki solakta gezmeyi sever ama baskasinin evinde insanlari yabancilardi biz gurbette sadece ikimiz oldugumuz için ama simdi 11 aylik oldu gittigimiz yere birkac oyuncak da goturuyorum alisiyor duruyor cok sukur hele cocuk varsa onlarin pesine dolaniyor
(510 puan) tarafından
V allah dedim 7 aylık 1 senelik olsun artık bir yere  gitmicem sanki m oluyor oyle yapıyor .
0 oy
tarafından
Canim benim oğlum da öyleydi bebekliğinden itibaren sadece evde mutluydu gittiğim hiç bir yerde 1 saat bile oturamazdım zaten fazla dışarı çıkan biri değildim iyice eve hapsoldum işin kötüsü oğlum 9 yaşında ve hala gezmeyi sevmiyor parka bile gitsek yarim saat sonra eve gidelim diye tutturuyor 
0 oy
(771 puan) tarafından
Benim.kızım da öleydi evde babası ben melek  3 cumuz vari haliyle sesizlige alıştı h evde ses istemezdi uyudu zaman felen  hep kızarlar çocuğu sese niye alıştırmadin kalabalığa diye   toplumda bi yere gitsek çok kötü oluyordu  başka bi evde uyumadı  şimdi allaha şükür öle bi huyu kalmadı başka evde uyuyo sakın oynuyo  ama alıştırana kadar canm cikti
(3,532 puan) tarafından
Inat edyo uyumuyo çok huysuz oluyo  napcgimi şaşırdım hep ewdeyim valla sadece durmadık gezyrz hep o zaman sıkıntı yok  ama başka yerdr uyumuyo güç bela  uyutym  yoruluyorum bunaldim. Yasina grse  aklı erse yapmaz ins daha bebek dye böyledir ins
(771 puan) tarafından
Daha çok küçük alışır zamanla 1 kere başka bi evde uyusa gerisi gelir zaten şimdi kızımı alışması iyi oldu hamileyim kızımı bırakıp hastaneye gitgimde başka evde kalacak oyuzdn başka evde uyumasi sakın kalması önemli  ubi uyku arkadaşı almanı tavsiye ederim
(3,532 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun  bide onu deneyim bari
(771 puan) tarafından
Ne demek ama sadece o uyku arkadaşını uyuyacağım zaman yanına koy uyanıkken gösterme kendini güvende hissediyor daha cok
(3,532 puan) tarafından
Tamam canım  uyurkn koycm  hep yanına tessekler
0 oy
(280 puan) tarafından
Canim sık sık disari cikar benim kizim 2 3 aydir disari cikiyo parka falan smdi herkese alisti eskiden evde 4 kisiyiz 4 umuzden baska kimseye gitmezdi aglardi smdi oyle degil duzldi allaha sukur gidiyo herkese aglamiyo ben yaninda oluyorum tabi gene bni istiyo aliyorum birisi gel desin az konussun gidiyo ona zor olur senin icin az insan gorsun alismasin tek olmaya 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ablamın 2 yaşında oğlu da bebekliğinden beri öyle düzelmiyor çok fazla 
0 oy
tarafından
Büyük kizim da aynı şeyleri yaşadım hatta misliyle yaşadım arabaya binincede susmazdı benim ki annemlerden bir çıkardık eve gelene kadar nasıl geldik anlamazdık öyle bir ağlama öyle bir çiğlik yok eve gelirdik yine tam gaz devam sabaha kadar kaç kez yorgunluktan bayıldım yığılıp kaldım hatırlamıyorum :D eşim bi yandan ben bi yandan nöbetleşe çocuk sallardık ay allahım ne günlerdi beee neyseki ikinci kızım daha sakin daha uslu şükürler olsun 
(510 puan) tarafından
Yok benimki arabada uyuyor allahtan evdede melek bir yere giderken uyumuyor hakkli zaten gittiğim yer kalabalık tam gözünü kapatıyor sesler
tarafından
Aman evde iyi olsun evde de mutlu olmayan bir bebekle uğramak inanılmaz zor
0 oy
tarafından
Benimki de evde agliyor disaridayken melek . Parkta yatacagim onun yuzunden . Daha 2.5 aylik . Sokaktan ne anliyorsa . Her cocuk bambaska 
0 oy
tarafından
düzeliyor sonradan canım benim kizimda annemlerde canima okudu aglamadi ama bizikladi durdu emmedi huzursuz eve geldik sagina soluna bakti güldü emdi uyudu o aylardaydi :) cok fenalar ama buyudukce etrafi kesfettikce alisiyorlar canim
0 oy
tarafından
O oyle gidiyo canim benimkide 6 aylik kalabalik bi yere gitsem hep agliyo icini ceke ceke evde ikimiz oldugundan sadece bana aliskin sessizlige aliskin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 342 göst.
0 oy
13 cevap 610 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Neslihanemretpkts_ (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 361 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

377,822 soru

11,308,793 cevap

34,741 kullanıcı

...