0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (3,836 puan) tarafından

kızlar merhaba. 

hic böyle huyu yoktu. bizi arada ısırıyordu ama ne kendine ne bize vurmadı hic. bugün yaptı şok oldum. ya anlayamıyorum bu çocuğu yeminle anlayamıyorum neyi yanlış yapıyorum elimden geleni yapmaya çalışıyorum. sizin başınıza geldi mi geçiyor diye düşünüyorum. doktora da gideceğiz umarım o zamana kadar bu sorun olmaktan çıkar. 

6 Cevaplar

+1 oy
(964 puan) tarafından
Bir yerden görmüş olabilirmi canim
(3,836 puan) tarafından
yok ki canim göreceği yer. olsa oyle bi ortam zaten sebep aramam bile.
(964 puan) tarafından
Canim ne kadarlik
(3,836 puan) tarafından
20 aylik oldu
(964 puan) tarafından
Canim bana kalırsa 2 yas sendromu hayiri ogretin bide herseyine evet diyomusunuz bilmiyorum ama demeyin sakince ogretin çünkü yarin bi gun disarida da yaparsa olmaz bi takip edin bakalim
(3,836 puan) tarafından
ben de bi dişe yoruyorum bi bu sendromlara. zaten 2 3 aydır bi degisikti hareketleri artık iyice değişti. aslında hayırı söylüyorum yani ama bilmiyorum ki nerde yanlışım.
dışarıda hayıra kızmıyor bi şekilde dikkatini dağıtıyoruz ama insanları çok seviyor bi komsu gördüğünde gitmezsek hemen sinir oluyor. herkesle iletişim kurmak istiyor her çocuğun yanına gitmek istiyor büyük küçük herkesi istiyor.
(964 puan) tarafından
Canim bu hem dis hem yas sendromu dediklerin sakin olmaya çalış ama vurma olayini unutturmaya caliz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oglumda bu aralar bize vurmaya basladi 2 yasinda
(3,836 puan) tarafından
ya şak diye yapıştırdı tokadı suratıma ağlayasım geldi valla. Komşunun torununda baloncuk yapma şeyini gordu kizanda vermedi bi ağladı sakinleştireyim dedim ben yedim tokadi
+1 oy
(1,244 puan) tarafından
Telefonda televizyondq öyle şeyler görüyor olabilir.  
(3,836 puan) tarafından
televizyon acmiyoruz hic izlemiyoruz yani o uyuduğunda bile.  anca telefondan izleriz o da yine uyuduğunda. kizima da bi kaç aydir gün içerisinde bazen 10 15 dakika bazen de hiç video açmam.
(1,244 puan) tarafından
Yani muhakkak bir yerden aklında kalmıştır.  Ama geçer ailede öyle şeyler de olmayınca unutur yani.  Ve belkide onu güzel birşey zannediyor öyle yapıyor.  Kac yaşında kızınız . Öyle herşeyde de doktora götürmeyin bence.
(3,836 puan) tarafından
20 aylik oldu kizim. internetten okuyarak bi yere varamayacağımı düşünüyorum o yüzden doktor en doğrusu geliyor bana
(1,244 puan) tarafından
Yaa daha çok küçükmüş.  Ben 4 5 yaşlarında zannediyordum.  Yani en iyisini siz bilirsiniz.
+1 oy
(14,166 puan) tarafından
15 aylık oğlumda aynı şeyi yapıyor evde şiddet yok nereden öğreniyor bilmiyorum vurduğu zaman yapma öyle yapılmaz falan diyorum ama anlamıyor tabi bazen gece yanımıza alıyorum uyurken bı yapıştırıyor yüzüme öyle sinirle uyaniyorum ki :D
(3,836 puan) tarafından
bizimki istediği olmayinca tokada başvuruyor galiba. esimi zaten sallamıyor. resmen adami sıkıştırıp canını acıtıyor kizan ya. ben uyandığımda bırakıyor anca
+1 oy
(6,200 puan) tarafından
Size vurdugunda ya da kendisine kollarini tut ve goz temasi kurup,iyi bir sey olmadigini anlat her seferinde yal bunu.Bir sey soylemezsen buna devam eder
(3,836 puan) tarafından
diyoruz canım artık konuşmaktan yoruldum sürekli böyleyim zaten ama çocuk inadına kötüleşiyor sanki
(6,200 puan) tarafından
Surekli soyle ve herseyine evet deme ya da her istedigini yapma daha da kotu olur
(3,836 puan) tarafından
iki gündür var ya görsen halimizi sinirlerimiz bozuldu artık. esimi tokat manyağı yaptı. bide birden ortaya çıktı bu hali. normalde de herseye hayır demem gercekten zarar verecek şeylerine hayır diyorum herseyini kısıtlamıyorum yani. güzel güzel konuşuyoruz oyle anlatıyoruz ona rağmen bu haldeyiz
+1 oy
(1,471 puan) tarafından
Oğlumda 1 yaşında ısırma huyu yok ama kendi kafasını vuruyor kendine vuruyor saçını çekiyor bizede vuruyor doktora götürdüm 2 yaş sendromu ama bazı bebekler erken başlayabiliyor tepki verdikçe daha çok yapar yapınca ciddiyetinizi koruyun sakince güzel bişe olmadığını söyleyin dedi canım 
(3,836 puan) tarafından
bizimkinin ısırma huyundan vazgeçirene kadar akla karayı seçtim ona rağmen hala arada yapiyor. ama vurması canımı sıktı gercekten. 1 yas civarında benim kızımda aynı hareketleri yapıyordu ama çabuk bıraktı şimdi birden cikti bu hali bide katlanarak artıyor. uyarıyoruz da aslında
(1,471 puan) tarafından
Ne yapsak ta engel olamıyoruz canım sabırla geçmesini bekleyecez artık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 397 göst.
27 Şubat 2021 Aile kategorisinde Yesilim (2,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 677 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,349 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 561 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu